Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10103
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

joro написа:
roumensp написа:Ами ще плюем, ти какво очакваш ? Ако не беше за плюене щяхме да се върнем, защото никой не ни е отнел гражданството, нали ? :D
Не бих казал и че плюя, по-скоро ми е смешно, когато ми обясняват как в България всичко е на 6 и чуждите инвеститори, имигранти и туристи се избиват кой да се вреди по-напред.
Никой не казва, че в България всичко е на 6. Но и да се очерня живота тук, при това с някакви измислени и неверни твърдения- не е нормално. Ако говорим за ниските пенсии, за безработицата, за разликата в жизнения стандарт между България и другите европейски страни- така е. Никой не го оспорва. Но когато се публикуват някакви неверни истории и се плюе просто ей така, за спорта, тогава естествено на някои хора това няма да им хареса. Отидете на някой руски форум и почнете да плюете срещу Русия и Путин. Ще научите от руските участници всички видове ругатни и псувни на руски. Същото ще стане ако отидете на сръбски, румънски, гръцки форум. Всеки човек трябва да си обича Родината, независимо дали е бедна или богата.

жоро,не си живял в канада за разлика от мен 2 петилетки и не си наясно със синдрома новопоканачен българин

там е страшна работа братче,тъпчат ги,мразят ги,експлоатират ги и колкото по вече ги мачкат толкова по вече мразят българия и произхода си
и всичко това заради пълния хладилник с мръвки на сел
ма кат са некадърни да се оправят в българия канада им е единствения изход и аз лично започвам да ги оправдавам
по добре тъп и сит отколкото щаслив ,но гладен
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Pavel M написа: там е страшна работа братче,тъпчат ги,мразят ги,експлоатират ги и колкото по вече ги мачкат толкова по вече мразят българия и произхода си....

Батка, стига с личните изживявания майма. Или поне се научи да говориш в първо лице, това може да се отнася за теб и в това лошо няма, но не се отнася за всикчи тук.......
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

pumpy написа: Чакай бе, батката разправя, че зъболекарите в България ги диплели милионите, а то се оказва, че тези милиони "по-евтини отколкото в Гърция и Македония " Нещо не разбирам :rofl: :rofl: :rofl:
Да зарязвам ли практиката в БК и да се прибирам или не ? Разберете се нещо каква точно линия да поддържате ?
В България и гръцките маслини и портокали са по-евтини, отколкото в Гърция. И аз не го разбирам. “Работи в чужбина, живей в България“- това е истината.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kan_Tangra »

Не са лични изживявания!
Това е портретът на масовия бг-канадец в Квебек!
Дефиницията на 'масовия' си я виж в речника.
Ако за тебе, и някое друго изключение не е валидно, това не означава, че не е масово. Впрочем, ти защо се премести от Квебек, след като е толкова хубаво!?
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10103
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:
Pavel M написа: там е страшна работа братче,тъпчат ги,мразят ги,експлоатират ги и колкото по вече ги мачкат толкова по вече мразят българия и произхода си....

Батка, стига с личните изживявания майма. Или поне се научи да говориш в първо лице, това може да се отнася за теб и в това лошо няма, но не се отнася за всикчи тук.......
така е.тук си прав.наистина не се отнася за всички ,а само за едни 80-90%
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Pavel M написа:
pumpy написа:
Pavel M написа: там е страшна работа братче,тъпчат ги,мразят ги,експлоатират ги и колкото по вече ги мачкат толкова по вече мразят българия и произхода си....

Батка, стига с личните изживявания майма. Или поне се научи да говориш в първо лице, това може да се отнася за теб и в това лошо няма, но не се отнася за всикчи тук.......
така е.тук си прав.наистина не се отнася за всички ,а само за едни 80-90%
Еми избирай си по-добре познатите и приятелите. Колко можеш да изпиеш от шльоковицата не е добър критерий....
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

батката пумпи се опита да ти намекне че и ти влизаш в тия 80-90%

същото е съотношението и във форума ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10103
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

жоро,ако моят рейтинг за теб е много нисък и не приемаш мнението ми на 100%
питай мухата той да ти каже колко изперкали бугароновопоканачени индивиди се моткат по оная територия
аз толкоз луд народ даже и в бедна българия не съм виждал
там кво има става,от въздуха ли,от климата ли,от храната ли 80-90% побесняват
и губят огромна част от човечноста си
ма те та така са и 80-90% и от местниците в страната на моргиджо,лоано и мебелите на изплащане
просто няма как и оная работа в оная работа и фушата в рая
всичко си има цена
един иска да е свободен и щаслив,за друг по важен е пълния хладилник
хора разни
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

обаче батка , гледам и в България банките са почнали да ги напъват ,едни сочни реклами по телевизията вървят
как финансовия съвтник Гошо бил много уморен но щастлив че бил полезен ,защото видите ли по цял ден ходил по домовете на спешно нуждаещите се хора за пари
Кой за телевизор, кой за телефон кой за сметка за ток
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Kan_Tangra написа:Не са лични изживявания!
Това е портретът на масовия бг-канадец в Квебек!
Дефиницията на 'масовия' си я виж в речника.
Ако за тебе, и някое друго изключение не е валидно, това не означава, че не е масово. Впрочем, ти защо се премести от Квебек, след като е толкова хубаво!?
Жена ми не говори френски, а испански
Програмата в Денвър е на светлинни години от тази в У де М
Данъците в Албърта са по-ниски
Здравеопазването в щатите е по-добро

Но където и да съм бил, каквото и да съм правил не съм се чувствал експлоатиран.....и ще пратя децата си в Джон Абът за колеж.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Щльоковицата ли свърши, какво ли ?
silvestur
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 4:50 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от silvestur »

Не съм сигурна дали новопоканаТчените българи подивяват от блъсканите с хормони пражоли на сейл, ама Батето беше много готин докато беше тук. Без капка ирония го пиша. Готино чувство за хумор, трезв поглед върху нещата...Сега от толкоз щастие в България явно е попрегрял и, с извинение, плиснал легена...Сори, Павел М, че в трето лице...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10103
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

silvestur написа:Не съм сигурна дали новопоканаТчените българи подивяват от блъсканите с хормони пражоли на сейл, ама Батето беше много готин докато беше тук. Без капка ирония го пиша. Готино чувство за хумор, трезв поглед върху нещата...Сега от толкоз щастие в България явно е попрегрял и, с извинение, плиснал легена...Сори, Павел М, че в трето лице...
бе направо си го кажи ,че бута масло и няма да сбъркаш
ама така е с всичките стари моторетки
и все по зле ще става :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Да се върнеш в България е все едно отново да емигрираш- попадаш в напълно нова и непозната обстановка. Особено ако си емигрирал преди повече от 10 години. Един мой познат, отишъл в Америка през 1995 г. наскоро се върна и отвори магазин в Банско. Та тоя същия ме попита в коя групировка да си застрахова магазина, да не му го запалят мутрите. Обяснявам му, че такива неща вече не стават и лепенки на магазините никой вече не слага. Откъде да знае човека, че ВИС 2 и СИК вече ги няма. Така и тия, дето живеят в Канада си мислят, че и сега управляват мутрите, които ходят с бухалки и бият когото срещнат на улицата. И, че няма нормални бизнесмени, а само рекетьори. И управляващите от ГЕРБ са мутри, които крадат, убиват, абе България в 1995 г.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kan_Tangra »

Айде сега, вицове!
Че са мутри, мутри са, Герба, от най-големите, ама не ходят да застраховат магазини. Има си европрограми за тая работта ...
Културна работа е, сега, демек!
:D
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор