Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »

„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

myhata II написа:https://youtu.be/Q4dqvWoHDvE
Рубладжиите са по-тъпи и от Боко Тиквата, не могат да си запомнят “опорните точки“ и трябва постоянно да ги четат от листчетата. :clap: :clap: :clap: :clap:
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от tonich »

"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »

ето една женичка, която беше изблъскана от протежетата и клакьорите на лекето борисов, защото си позволи да го попита нормални въпроси
коментарите ги оставям на вас


https://youtu.be/C9BrZSQXalk"
пп
само да поясня, в нашата преса и тв. не бе отбелязана и коментирана срещата, но същевременно се наблягаше на ритането на топка от президента плевньо на стадиона в Аржентина
каква пародия
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от Pavel M »

myhata II написа:https://youtu.be/Q4dqvWoHDvE
мух,ти пък имаш най малкото основание да се възмущаваш
ми той индеанеца е продукт на комунистическото котило което ти поне възхваляваш тук във форума
направо не мога те разбера,уж си путьовист а се изживяваш контрабойко
ма те и двамата го играят един дол дренки и са си лика прилика като два стръка иглика
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от Pavel M »

м,да ама аз лично не правя голяма разлика м/у хората на атака и хората на боко
хвани едните удари другите
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »

Pavel M написа:
myhata II написа:https://youtu.be/Q4dqvWoHDvE
мух,ти пък имаш най малкото основание да се възмущаваш
ми той индеанеца е продукт на комунистическото котило което ти поне възхваляваш тук във форума
направо не мога те разбера,уж си путьовист а се изживяваш контрабойко
ма те и двамата го играят един дол дренки и са си лика прилика като два стръка иглика
ето виждаш ли батка, къде е разликата между мен и ванкувърските баровци, аз казвам както го мисля и усещам
;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от Pavel M »

myhata II написа:
Pavel M написа:
myhata II написа:https://youtu.be/Q4dqvWoHDvE
мух,ти пък имаш най малкото основание да се възмущаваш
ми той индеанеца е продукт на комунистическото котило което ти поне възхваляваш тук във форума
направо не мога те разбера,уж си путьовист а се изживяваш контрабойко
ма те и двамата го играят един дол дренки и са си лика прилика като два стръка иглика
ето виждаш ли батка, къде е разликата между мен и ванкувърските баровци, аз казвам както го мисля и усещам
;)

е,това че не си менте като ванкувърските баровци никога не съм го успорвал
имаш позиция която защитаваш независимо дали се харесва или не се харесва за разлика от ванкувърците които на една лопта не могат да се задържат без да не се изпьоскат
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

myhata II написа:ето една женичка, която беше изблъскана от протежетата и клакьорите на лекето борисов, защото си позволи да го попита нормални въпроси
коментарите ги оставям на вас


https://youtu.be/C9BrZSQXalk"
пп
само да поясня, в нашата преса и тв. не бе отбелязана и коментирана срещата, но същевременно се наблягаше на ритането на топка от президента плевньо на стадиона в Аржентина
каква пародия
Какви нормални въпроси са това? Само глупости и заяждане.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от Pavel M »

joro написа:
myhata II написа:ето една женичка, която беше изблъскана от протежетата и клакьорите на лекето борисов, защото си позволи да го попита нормални въпроси
коментарите ги оставям на вас


https://youtu.be/C9BrZSQXalk"
пп
само да поясня, в нашата преса и тв. не бе отбелязана и коментирана срещата, но същевременно се наблягаше на ритането на топка от президента плевньо на стадиона в Аржентина
каква пародия
Какви нормални въпроси са това? Само глупости и заяждане.
жоро,звинявай ма на всичките симпатизанти на боко тиквата бих ви казал да вие е.а майката и комунисти
което не значи ,че с този поздрав не приветствам и другата комунистическа зган симпатизанти на абв,дсп,атака ,Кунева ,мунева и всички останали кретени

всичките в кюпа на комунистичекото котило което е.а майката на цяла българия
ко ше ми го хвалиш тиквата,дето са му сложили чатала СЦ и ДП и няма мърдане ни напред ни назад
само ВК,българския Станболов,всичко останало е леш
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

Повечето българи предпочитат Европейския Съюз пред Русия. Със или без Боко Тиквата. Путин не е алтернатива за България- това ясно се вижда въпреки руската пропаганда и крясъците на русофилите. Затова и Боко Тиквата е на власт- единствен знае накъде се върти Земята. Всички приказки за руски газопроводи и големи печалби от сибирските бедни и пияни нещастници са глупости на търкалета.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »

joro написа:Повечето българи предпочитат Европейския Съюз пред Русия. Със или без Боко Тиквата. Путин не е алтернатива за България- това ясно се вижда въпреки руската пропаганда и крясъците на русофилите. Затова и Боко Тиквата е на власт- единствен знае накъде се върти Земята. Всички приказки за руски газопроводи и големи печалби от сибирските бедни и пияни нещастници са глупости на търкалета.
боко тиквата е на власт от както се надупи на американците в недалечната 2008 година, за справки интернет -първата му среща с емигранти от Чикаго !
да поясним на всички незнаещи, до тогава никому известния банкялийски селянин бойко борисов официално се водеше в червената бюлетина на САЩ като закоравял престъпник и съдружник на сръбския нарко-дилър Сретан Йосич по прякор Йоца Амстердама .
За тогавашния гл. секретар на МВР имаше 2 избора, затвор или послушен и държан с компромати премиер !
та уговорката с ЦРУ важи така, бойко премиер, наведен и послушен, а за Иоца луксозна килия в белградския затвор в и целия бизнес със наркотиците за Европа си остава пак за него !


http://bradva.bg/bg/article/article-63789#.VrUZiub2bIV"

"Сумиста твърди, че Бойко Борисов е изпращал през 2010 г., в периода февруари – март, месец човек да търси контакт със Сретен Йосич в затвора в Белград. Според тартора на „Килърите”, Бойко треперел от Йоца, с когото имал много специфични и променящи се през годините отношения.

Както е известно, Йосич бе арестуван в през 2002 г. в центъра на София, а операцията се водеше от тогавашния главен секретар на МВР Бойко Борисов. Сумиста, а и други знакови фигури от подземния свят разправят, че докато Бойко е работил за СИК чрез охранителната фирма „Ипон” през 90-те на миналия век, е слугувал именно на Йоца Амстердама. По това време сръбският топ главорез се укриваше в България и от тук въртеше контрабандата с горива и оръжия за размирна Югославия. Йоца работеше съвместно с групировката СИК, а според един слух, той лично е организирал екзекуцията на Васил Илиев, застрелян през 1995 г. в близост до своя ресторант „Мираж”. След екзекуцията на Васил, групировката СИК и „Мултигруп” се утвърдиха като безспорни лидери в контрабандата на горива за Югославия. Самият Сретан Йосич също даде показания в Окръжния съд в Белград за дългогодишното си пребиваване в България под чужда самоличност.



През април 2009 г. той обяви в съдебна зала: „В България се е чувствах сигурно, защото бях под защитата на разузнавателния сектор, на Бойко Борисов, който по-късно стана кмет на София и на Николай Гигов, собственик на футболния клуб „Локомотив. Гигов беше легален търговец на оръжие, с него ме свързваше бизнес. Малко чудно, но какво да се прави, такова беше сътрудничеството”, обясни пред магистратите Йоца Амстердам.

Очевидно е, че той има какво да разкаже за отношенията си с Бойко Борисов, а ако съдим по безпрецедентната охрана на лидера на ГЕРБ, то той явно е съумял да ядоса трайно и необратимо митичния бос на мафията в Сърбия."
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от optics »

Никога не съм бил фен на Бойко но се изнервих повече от колкото той на тия безумно дълги излияния (уж въпроси).
"високо квалифицирани студенти".... егати! "Аз защо съм тук" - ами а, де, защо си там ? Аз например сам мога да отговоря на този въпрос, няма нужда да питам Бойко или който и да е друг политик, защо съм тук.
Иначе въпроса - има ли национална програма за привличане на имигрантите обратно е резонен, но отговорът към днешна дата за мен е - че няма.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »

optics написа:Никога не съм бил фен на Бойко но се изнервих повече от колкото той на тия безумно дълги излияния (уж въпроси).
"високо квалифицирани студенти".... егати! "Аз защо съм тук" - ами а, де, защо си там ? Аз например сам мога да отговоря на този въпрос, няма нужда да питам Бойко или който и да е друг политик, защо съм тук.
Иначе въпроса - има ли национална програма за привличане на имигрантите обратно е резонен, но отговорът към днешна дата за мен е - че няма.
въпроса беше "риторичен" глава от БАн ! :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от optics »

Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор