Инициатива - подписка за Национален референдум

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Chanliev
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Фев 25, 2004 1:26 pm
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от Chanliev »

Румене, България ще си я оправят българите без значение къде се намират и какви са. Тези дето не се чувстват българи да не коментират, явно родовите връзки не са от значение за тях и езика си ако не употребяват ще е най-добре, за да не се налага да изчитат хиляди страници, и пак да не могат да си запълнят липсващата част от първите седем години възпитание за род, родина и родова памет.
Живей както желаеш, но не пречи.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от roumensp »

Chanliev написа:Румене, България ще си я оправят българите без значение къде се намират и какви са. Тези дето не се чувстват българи да не коментират, явно родовите връзки не са от значение за тях и езика си ако не употребяват ще е най-добре, за да не се налага да изчитат хиляди страници, и пак да не могат да си запълнят липсващата част от първите седем години възпитание за род, родина и родова памет.
Поредният хъш дето се загрижил за родината от 8-9000 километра разстояние.
Смешни и жалки сте с тоя псевдо-патрЕотизъм.

optics написа:Слави рулира!!! Слави знае как се прави шоу !!! Сички други ги е страх, само той казва Истината!!!
Слави е най-големия патреот ! Кой друг е събирал толко хора на стадион ве ??? Слави на първо място място и лепа брена на второ !!!!!!
:rofl: :y:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от pumpy »

roumensp написа: Поредният хъш дето се загрижил за родината от 8-9000 километра разстояние.
Смешни и жалки сте с тоя псевдо-патрЕотизъм.
Те, месните хъшове, първо оправят мандрата и после взимат властта или беше обратното, че ми липсват първите седем години патриотично обучение и/или съм го забравил... но помня, че петимата от РМС са 5 ;)
Chanliev
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Фев 25, 2004 1:26 pm
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от Chanliev »

Няма таквози "патриотично обучение". има нещо дето явно не го знаеш.
Живей както желаеш, но не пречи.
Chanliev
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Фев 25, 2004 1:26 pm
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от Chanliev »

Румене, първото нещо дето те свързва с от там тето излизаш се нарича пъпна връв, тя е предпоставка за обич, уважение, почит и т.н., В случая ме караш да си правя извода, че сериозно мразиш родителите си, и тяхните родители и прародителите си. Това е патриотизъм да обичаш и грижеш за близките си.
Живей както желаеш, но не пречи.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от optics »

Chanliev написа:Румене, първото нещо дето те свързва с от там тето излизаш се нарича пъпна връв, тя е предпоставка за обич, уважение, почит и т.н., В случая ме караш да си правя извода, че сериозно мразиш родителите си, и тяхните родители и прародителите си. Това е патриотизъм да обичаш и грижеш за близките си.
Ами той не е казал, че не се гриже ;-) за родителите си ? Как го направи тоя извод ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Chanliev
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Фев 25, 2004 1:26 pm
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от Chanliev »

Внимателия пряит от начало до края ще ти даде отговор.
Живей както желаеш, но не пречи.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от klisurov »

'92-ра разбрах защо Мойсей е водил израилтяните толкоз години години из пустинята.

Ето защо съм в Канада, от юли 2009 не съм бил в БГ и нямам никакво намерение да прекрачвам границите й. Родителите ми са в САЩ, в БГ е само Тъщата, но тя в момента е тук.

Та за мен проблема на БГ е, че българите, в болшенството си, не желаят промяна.
След като дори и тук има, които въздишат по "доброто старо време на Тато" ...
Последно промяна от klisurov на Нед Яну 10, 2016 1:26 am, променено общо 1 път.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Chanliev
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Фев 25, 2004 1:26 pm
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от Chanliev »

Клисуров подобни съдби имат 80% от българите.
Но тук става въпрос за един референдум, който референдум обявих, че подкрепям. Референдума е решение на целия народ ако го поиска.
И като скочиха едни "кой си ти че ще обявяваш,че поткрепяш, как така ще обявяваш, че искаш да помогнеш, как ще мислиш с хубавото, кой си ти псевдо патриоте, как така ще милееш за майка си виж я каква е мръсна, грозна, нечистоплътна" и аз като добър син няма как да си замълча.
Подобно на тебе, аз през 1990 май месец в поделение 36550 се изправих срещу целия щаб и агитирах за СДС, като всички българи и аз на бой нося и аз мога да налагам ако се наложи. Спечелих 37 за СДС - 33 за БСП (Велико Народно Събрание). Също имам роднини погубени от комунистите, посъщите причини като твойте.
А за татовия режим има две гледни точки. Едната е материалната (много спорна и там въздишките са най-тежки), А другата, която е много по-важна за мен свободата на духа, духа на българина, който беше смачкан.
Аз ще помогна за този референдум. Утре ще се подпиша в църквата, ако за в бъдеще има нещо което мога да направя за родината си и имам възможност просто ще го свърша.
За накрая може да се хванем на бас, че ти ще стъпиш в БГ един ден.
Живей както желаеш, но не пречи.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от klisurov »

Chanliev написа:За накрая може да се хванем на бас, че ти ще стъпиш в БГ един ден.
Позабърсах, че стана като в Искрено и лично.

Аз в БГ нямам проблем да отида, просто не виждам смисъл в това.

Не мисля да ходя е Църквата, защото за мем Дългия е поредния Дудук.

Проблемът (според мен) е, че народа не желае промяна, а и няма кой да я осъществи. Имаш ли някаква алтернатива за НС. За момента доста народ грачи, ама няма идея кого да предложи на мястото на Тиквата.

И к'во, референдум, задължително гласуване, 120 хрантутника начело с Дългия ... No merci ... поредния мераклия за парче баница
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от optics »

Референдум по принцип не е лошо. Също така е хубаво да има повече въпроси, че да се решат наведнъж. Лошото е че не остана читав материал, а ако и да е останал, отгоре изплува само пяната.
Идеята за референдума е добра, въпросите също не са лоши, може и още да се добавят. Лошото е че идва от катил като дългия. Защо - ами замислете се - познавате ли някой честен, умен и свестен човек, който да е на висок пост в държавата (хаха ;-) или дори в телевизията) ?
Лошото е че каквото и да реши референдума това не е магическата пръчка която всички търсят от 25 години. Магията идва с бачкането, а мошениците да се пратят в пандиза.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Chanliev
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Фев 25, 2004 1:26 pm
Обратна връзка:

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от Chanliev »

Хубаво си позабърсал, и си усетил какво става.
Ясно ми е, че дългия е тръгнал с пари от мултигруп, има тъмни сенки около него, напълно съм съгласен. Референдума е само да накараш тези феодали да се подчинят на волята на хората, да се създаде прецедент, да се разбере от простия народ, че има и друг начин да влияеш (неграмотни хора има много в българия, баба ми имаше само 7 клас) . Какво ще се реши на този референдум е напълно отделна тема, и ако не се включат, тези които са свободните независимите напуснали България, няма да стане нищо. А дългия дали някой го иска в политиката и дали ще стане политик е съвсем друго.
Живей както желаеш, но не пречи.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от myhata II »

УПЛАШИХА СЕ и то точно от нас !

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/04/ ... e_provede/"

Днес в предаването "Лице в ***", Велизар Енчев намекна за българите със двойно гражданство, а то е да НЯМАТ ПРАВО НА ГЛАС във новия проектозакон за изборите
Което на мен самия ми говори само едно, а то е че след проверката ЕГН-та от петицията има стана ясно от кой да се страхуват Сега мен самия ще ме накарат още повече да се амбицирам да им таковам майката !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от roumensp »

myhata II написа:УПЛАШИХА СЕ и то точно от нас !

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/04/ ... e_provede/"

Днес в предаването "Лице в ***", Велизар Енчев намекна за българите със двойно гражданство, а то е да НЯМАТ ПРАВО НА ГЛАС във новия проектозакон за изборите
Което на мен самия ми говори само едно, а то е че след проверката ЕГН-та от петицията има стана ясно от кой да се страхуват Сега мен самия ще ме накарат още повече да се амбицирам да им таковам майката !
Малеееей, няма да могат да спят тая нощ, сигурно са напълнили гащите като са разбрали, че ще им таковаш таковката. :devil:

Язък ... аз таман се надявах да летя до Торонто, заради задължителното гласуване. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Инициатива - подписка за Национален референдум

Мнение от myhata II »

румба като няма какво да кажеш по добре не обаждай, а къде те сърби чепика ти си знаеш :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор