Канадски простотии

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Канадски простотии

Мнение от miteto »

kiro написа:Хетеропарадите са в бяло, не в сиво :)
Само хетерпарадите ли ;)
Изображение

Тоя на снимката предполагам е "братчеда" от твоята история, вече натрупал ноу-хау за церемонията от свещеника :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Канадски простотии

Мнение от optics »

Нито хомо, нито хетеро парадите са типично канадски, тъй че както би казал Догань - колеги отклоняваме се от темата :)

Моя съсед не спира да ме удивлява. Лозата му върза много добре (това дълго и топло лято). Обаче той не я бере, гроздето си седи така и вече почва да се разваля и да го ядат птици и насекоми.
Тва да не е няква секта бе мама му стара - да гледаш лозе и после да не го ядеш ???
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от klisurov »

optics написа:Моя съсед не спира да ме удивлява. Лозата му върза много добре (това дълго и топло лято). Обаче той не я бере, гроздето си седи така и вече почва да се разваля и да го ядат птици и насекоми.
Тва да не е няква секта бе мама му стара - да гледаш лозе и после да не го ядеш ???
Що не го питаш дали не можеш да го обереш да си свариш ракия, или поне вино да направиш. Навярно не знае как и гроздето става зян докато той чете дебелите книги как се прави казан ;)
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Канадски простотии

Мнение от MrGeek »

optics написа:Тва да не е няква секта бе мама му стара - да гледаш лозе и после да не го ядеш ???
Кажи му, че съществува гроздов by-law, в който има глоба от $5k ако си оставиш реколтата неприбрана и му предложи да му свършиш работата, в замяна на две бутилки вино от крайната продукция. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Канадски простотии

Мнение от ivandaman »

Rall написа:Е доживяхме, педер@стите да се подиграват на хетеросексуалните. :@
Абсолютно... :D .. Секс между мъж и жена???? Disgusting (Според bulgayrian)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Канадски простотии

Мнение от pumpy »

Е добре де. Защо само хететосексуалните имат право да са "простаци" ???
Тя, простотията ходи по хората, без да гледа кой с кого и как го прави
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Канадски простотии

Мнение от kiro »

ivandaman написа:
Rall написа:Е доживяхме, педер@стите да се подиграват на хетеросексуалните. :@
Абсолютно... :D .. Секс между мъж и жена???? Disgusting (Според bulgayrian)
Извинявам се ако с думите си съм осквернил основната клетка на социалистическото общество със сравнението на сватбите с гейпарадите - онези нагли демонстрации на сексуалност. Сега отивам да се скрия, защото "вие по принцип нямате нищо против нас, но предпочитаме да не ни виждате".
Последно промяна от kiro на Пет Окт 02, 2015 11:41 am, променено общо 1 път.
Bulgayrian
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Канадски простотии

Мнение от kiro »

По темата за канадските простотии:

Вчера бях на обучение, на което ни обясниха, че най-голямата заплаха за офис служителите била опасността от масова стрелба и затова всички трябвало да се снабдим с бронебойни жилетки/одеала. Това щяло да се въведе в училищата, кината и стадионите скоро. Бях единствения в залата, който смяташе, че по-голяма глупост от това няма

Изображение
Bulgayrian
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Канадски простотии

Мнение от miteto »

kiro написа:Вчера бях на обучение, на което ни обясниха, че най-голямата заплаха за офис служителите била опасността от масова стрелба и затова всички трябвало да се снабдим с бронебойни жилетки/одеала. Това щяло да се въведе в училищата, кината и стадионите скоро. Бях единствения в залата, който смяташе, че по-голяма глупост от това няма
Това ми звучи като виц или пък някой търтей се е чудел как да си оправдае заплатата и е излязъл с такава "гениална" идея.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от ablood »

Ако проверите в Гугъл ще се сащисате как ходят тукашните полицаи:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Канадски простотии

Мнение от optics »

Пита се - на мацката розовите гащи ако се водят маскировъчни, в каква среда точно трябва да се движи за да могат успешно да я маскират ?
:D
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Канадски простотии

Мнение от Rall »

Оптикс, ти не си наясно с една особеност на нашата провинция :D
В Квебек, откакто съм дошъл, преди 8 -9 години, полицайте протестират за нещо и формата на протест е това, да не си носят униформените гащи, ами такива най-различни камуфлажи. :D
Dead Eyes See No Future
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Канадски простотии

Мнение от Rall »

kiro написа:
ivandaman написа:
Rall написа:Е доживяхме, педер@стите да се подиграват на хетеросексуалните. :@
Абсолютно... :D .. Секс между мъж и жена???? Disgusting (Според bulgayrian)
Извинявам се ако с думите си съм осквернил основната клетка на социалистическото общество със сравнението на сватбите с гейпарадите - онези нагли демонстрации на сексуалност. Сега отивам да се скрия, защото "вие по принцип нямате нищо против нас, но предпочитаме да не ни виждате".
Кире, наистина нямаме нищо против да правите к'вото си правите, имаме против непрекъснато да ни занимавате със себе си. И не забравяй, че ако баща ти, не е таковал жена, тебе нямаше да те има да ни отваряш за живота... :tmi:
Dead Eyes See No Future
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Канадски простотии

Мнение от 7George »

Много канадци са дълбоко убедени, че пускането на мустаци през Ноември може да помогне за борбата с рака на простатата. :|
Embrace your climate change!
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Канадски простотии

Мнение от 7George »

Няма достатъчно улични или настенни часовници по обществените места, офиси и молове даже. Тоест като изгубиш предния от взора си, да виждаш добре вече следващия. Явно се счита, че всеки се е вторачил в електронното си устройство. :n:
Embrace your climate change!
Заключено