Пътуващи за България

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Пътуващи за България

Мнение от Eagle »

Здравейте,
Моля, ако има пътуващи за България и имат възможност да вземат чанта /23 кг/ за чекиране да помогнат. Багажът ще бъде доставен на летището в Монтреал, с 50$ за услугата. В София Ви чакат на летището. Съдържание/употребявани детски дрехи за наши приятели/. Ако има възможност за повече и една детска сгъваема кошара с 25$ за услугата, размерите са 80/25/25см. Може или само кошарата или само чантата с дрехите.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Пътуващи за България

Мнение от Koko »

Eagle написа:Здравейте,
Моля, ако има пътуващи за България и имат възможност да вземат чанта /23 кг/ за чекиране да помогнат. Багажът ще бъде доставен на летището в Монтреал, с 50$ за услугата. В София Ви чакат на летището. Съдържание/употребявани детски дрехи за наши приятели/. Ако има възможност за повече и една детска сгъваема кошара с 25$ за услугата, размерите са 80/25/25см. Може или само кошарата или само чантата с дрехите.
Това сме го дискутирал и преди, колкото и да не звучи добре, но подобна услуга крие рискове и мисля че не всеки би се ангажирал с подобно нещо.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
mice
Мнения: 267
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 2:33 pm
Местоположение: Монреал

Re: Пътуващи за България

Мнение от mice »

Всеки допълнително чекиран багаж се заплаща. Ако някой се съгласи да вземе багажа, вероятно ще му е втори куфар. От Луфтханза искат 100 долара за тази услуга http://www.lufthansa.com/mediapool/pdf/ ... 059672.pdf"
Една сгъваема кошарка сигурно струва толкова в България.
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Re: Пътуващи за България

Мнение от Eagle »

Благодаря, че ми актуализирате темата :)
1. Никакви рискове няма приятелю Коко, когато багажа се провери преди евентуалното опаковане с фолио...Ако намекваш, че може да има зашито нещо и скрито, то вече си имате явно и драг дилър в този форум...Благодаря, ще падна от смях :)
2. Благодаря и на вторият ми помагач, но има ли възможност например някой да пътува без собствен багаж за чекиране и да ги вземе...Има, но кой да мисли! Колко струва кошарата в БГ и дали е изгодно, явно моято гледна точка е различна...

Както и да е, ако има някой да се обади на лични, ако няма здраве да е..

Предварително благодаря на следващите помагачи за актуализирането на темата ми :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Пътуващи за България

Мнение от ablood »

Изпратих ти л.с.

Подпис: Гълъбин
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Re: Пътуващи за България

Мнение от Eagle »

ablood написа:Изпратих ти л.с.

Подпис: Гълъбин

Не ми трябва личното Ти съобщение! В случаят с Гълъбин, май ставаше въпрос за сменен куфар. В този форум съм регистриран от 9 години и модераторите по IP адреса могат да ми намерят името дори...Престанете да си избивате комплексите!
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Пътуващи за България

Мнение от tonich »

Eagle написа:....има ли възможност например някой да пътува без собствен багаж за чекиране и да ги вземе...Има, но кой да мисли!..
За мен лично е голям лукс да пътувам без чекиран багаж през океана.
Винаги има какво да сложиш в куфара и в едната, и в другата посока...
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Re: Пътуващи за България

Мнение от Eagle »

tonich написа:
Eagle написа:....има ли възможност например някой да пътува без собствен багаж за чекиране и да ги вземе...Има, но кой да мисли!..
За мен лично е голям лукс да пътувам без чекиран багаж през океана.
Винаги има какво да сложиш в куфара и в едната, и в другата посока...
За Вас лично Тонич и за всички любители на повечкото куфари:
http://kvikr.com/flight/tk36_turkish_airlines"

имат лимит от два куфара за бол парцалки :)

Между другото дрешките са вече в България и няма задържан на летището :) Темата е приключена и радостното е, че все още има някаква взаимопомощ в нашата общност :)
Заключено