Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в САЩ

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в

Мнение от roumensp »

domino написа:Наблегни на последното изречение. Първите две са просто приятелско заяждане с колежка; понеже знам, че Бистра има чувство за хумор.
Бистра да набляга, аз само уточнявам ситуацията. :D
BTW, и аз съм ти "колега" на хартия, випуск '93 на хидро-факултета. После обаче имам МЕИ. И жена ми ти е колежка (геодезия), но истинска за разлика от мен.
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в

Мнение от domino »

roumensp написа:
domino написа:Наблегни на последното изречение. Първите две са просто приятелско заяждане с колежка; понеже знам, че Бистра има чувство за хумор.
Бистра да набляга, аз само уточнявам ситуацията. :D
BTW, и аз съм ти "колега" на хартия, випуск '93 на хидро-факултета. После обаче имам МЕИ. И жена ми ти е колежка (геодезия), но истинска за разлика от мен.
Тя Бистра си набляга като я гледам. Никаква я няма вече във форума. Аз пък първо бях в МЕИ-то а след това в УАСГ. Иначе то е ясно, че пишем в работно време – то тая скука тука издържа ли се!
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в

Мнение от roumensp »

domino написа:Аз пък първо бях в МЕИ-то а след това в УАСГ.
Значи съм ти двойно по-голям колега от Бистра.
domino написа:Иначе то е ясно, че пишем в работно време – то тая скука тука издържа ли се!
Все от скука да се оплакваме (докато заплатата си тече) ! :y: :D К'во да правя като съм толкова дОбър (и скромен), че си свършвам работата за час-два вместо за 6-7 ? :D
На жената обаче й се скъсва гьона, наистина имат много работа. Което не е никак лошо за човек в строителния бизнес, с неговите ups and downs ...
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в

Мнение от Павел »

myhata II написа:
Bistra написа:Aз минах на transport commun. Преместих се да работя в Монреал.
Много си се минала, оня рахат дето киснеше по цял ден из фейца и форумите никаде го няма ! :lol: :rofl:
Ба си кефа - стрина вече не може да ака от работно време - ще рахатясаме най-после :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в

Мнение от Bistra »

domino написа: Е тя сигурно старата фирма е фалирала. :) Чертаеха още на АвтоКАД, пишеха по цял ден из форумите... Разбираемо. :)

Успех в новата фирма Бистра!
Ми не е. Всъщност ни купиха. Направихме fusion по нашенскому в едно от най-големите Монреалски архитектурни бюра. И сега работя на St. Jaques. Погражданих се за голямо неудоволствие на ципокрилото. :P
Мерси! :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Е чакай малко де, нека да минат 3те месеца инкубаторен период в новата фирма и после глей ко става с наша "стрина" ..! ;)
Няма такъв. Дори и в договора ми го пише. Нали знаеш, че съм с връзки. ;)
По-висока заплата, повече отпуска, бенефити...Защо ми е форума? :D
BTW във "фейца" никога не съм висяла. Не е мой жанр. Слагам отвреме-навреме снимки за роднините, които са далеч и не могат да ни виждат често и толкоз. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Брокерът Недко Недев е обвинен в манипулиране борсата в

Мнение от myhata II »

Bistra написа:
myhata II написа: Е чакай малко де, нека да минат 3те месеца инкубаторен период в новата фирма и после глей ко става с наша "стрина" ..! ;)
Няма такъв. Дори и в договора ми го пише. Нали знаеш, че съм с връзки. ;)
По-висока заплата, повече отпуска, бенефити...Защо ми е форума? :D
BTW във "фейца" никога не съм висяла. Не е мой жанр. Слагам отвреме-навреме снимки за роднините, които са далеч и не могат да ни виждат често и толкоз. :)
:rofl: :lol:

Боже, боже колко мъка, тръгнала да се хвали със работа !
Хората гледат да не работят а за тях да работят аргатите !
Бистра ли си там ,Стими ли си ти си знаеш, ама недей моля ти се да ни пъхаш твоите приоритети за живота в нашите усти ! :lol: ;)

БаЙ Дъ Вей

В по големите фирми интернета е филтриран, и сега на Бистра и се разгонва фамилията като не може да влиза из сайтовете или да плямпа по часове по "скайп" както преди !

Да ти пикая на бенефитите !
Бенефита в живота Бистра е да си "НЕЗАВИСИМ" ! :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор