Търся си другарка

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Търся си другарка

Мнение от Bistra »

Какво е хумoт, че ми стана интересно? Очевидно е печатна грешка, ама какво си имал предвид...хомот или хумус (ех, че смешно и алогично :D ), или пък повторен oбъркан хумор?
Много благородно да му повдигаш темата, ама самият автор очевидно загуби интерес (подобно на амигото - морски тюлен) ;)
Или пък вече си е намерил другарка. Знаеш разведените мъже, чиято съпруга е поела по самостоятелен път (?) тук са дефицит(!) В този ред на мисли, предполагам, че се е заформила опашка от кандидатки.
Изображение :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Търся си другарка

Мнение от Bistra »

О, да! И не пропускай да се информираш дали е ангажирана с мъж, pimp, или и с двете едновременно! :!:
Успех! :y:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Търся си другарка

Мнение от analgin »

Bistra написа: О, да! И не пропускай да се информираш дали е ангажирана с мъж, pimp, или и с двете едновременно! :!:
Успех! :y:
Бистра, децата ме информитаха, че във фейсбук има 5 (пет) различни опции на които можеш да поставиш отметка за своя пол, така че положението е под контрол. Но на мен не ми беше лесно да им обясня значението на всичките явно доста изоствам от реалността.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Търся си другарка

Мнение от Bistra »

Е, явно моите деца са изостанали, щото за тях половете са 2 с отметка или без отметка. И не ми задават такива тъпи въпроси...Освен ако в последно време учените не са измислили нови генетични мутации, знам ли? :?:
Горното ми мнение няма връзка с пола, междувпрочем, а с любовта на някои нежни и не толкова нежни създания от руски (може и друг произход) към финикийските знаци. Сори, че ти разбих детските илюзии! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
ivaka33
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Май 16, 2008 4:31 pm
Местоположение: Y NAS

Re: Търся си другарка

Мнение от ivaka33 »

I az tarsa ama se nemoga da namera .se darveta mi se padat.mojebi ostarevam ste si karame s starite .
kato klite sa jenite se novi iskame ama si karame upotrebiavanite Heheh
ozzy
Мнения: 109
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 5:07 am
Местоположение: Montreal

Re: Търся си другарка

Мнение от ozzy »

..към ivaka33 ,първо се научи да пишеш грамотно ,пък после си търси другарка .
..просто минах през форума ,нищо лично .
Късмет
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Търся си другарка

Мнение от Bistra »

Поредното дърво - разлистено и с цветни пъпки - предпролетно! Скоро ще цъфне. :rofl: :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Търся си другарка

Мнение от analgin »

Bistra написа:Поредното дърво - разлистено и с цветни пъпки - предпролетно! Скоро ще цъфне. :rofl: :lol:
Изображение
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся си другарка

Мнение от ablood »

martin.stoev написа:Ако си млада, хубава, интелигентна...
Не, че нещо ти струва да се пробваш във форуна, ама според теб какви са шансовете една наистина млада И наистина хубава И наистина интелигентна мацка да е до толкова закъсала с ухажорите, че да седне да пише лични съобщения на закъсал 38 годишен емигрант, току що зарязан от жена си?

Според мен трябва да си понапомпаш резюмето, да свалиш летвата, или и двете.

А ivaka33 поне е откровен дървар.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Публикувай отговор