Простотии на българския манталитет

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от analgin »

Покафенените прашки пак са развяни!
Време е да се научиш, че нормално бяльото се сменя два пъти дневно или поне така правят повечето жени.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

Супер точна тема.
Бистра отсвири една дузина една дузина хейтърчета, а те продължават да пишат по неин адрес.
Не ги пускат у село, а те за поповата къща питат :D Типично по български.

Да вземат пример от Мухата как се пише във форум без да обиждаш отсрещния :y:
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от klisurov »

fighter написа:Да вземат пример от Мухата ...
По-добре от muhata II, че на първата отдавна й е забранен достъпа тук.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от optics »

Отклонявате се от темата. Давайте примери ;-)
Аз например Бистриния (пример) го разбрах :)
Аналгин - Тва за сменянето на гащи не важи за мъжете нали ? Че сЪ притесних, че не влизам в нормата. :lol:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от newcomer »

[quote="fighter"]Супер точна тема.
Бистра отсвири една дузина една дузина хейтърчета, а те продължават да пишат по неин адрес.
Не ги пускат у село, а те за поповата къща питат :D Типично по български.

Да вземат пример от Мухата как се пише във форум без да обиждаш отсрещния :y:[/quote


файтър дрънкаш пълни глупости
първо бистра отсвири точно дедовия ми
и второ мухата изобщо не ми го давай за пример
той е по хлъзгав и от змиьорка
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

optics написа:Отклонявате се от темата. Давайте примери ;-)
Аз например Бистриния (пример) го разбрах :)
Аналгин - Тва за сменянето на гащи не важи за мъжете нали ? Че сЪ притесних, че не влизам в нормата. :lol:

Ми аз точно пример дадох:
Една жена сложила в черен списък 15 мъже и не се занимава повече с тях, обаче тия мъже не пропускат да я споменат във всяко второ мнение. Типично по български - големи мъже :lol:
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от newcomer »

fighter написа:
optics написа:Отклонявате се от темата. Давайте примери ;-)
Аз например Бистриния (пример) го разбрах :)
Аналгин - Тва за сменянето на гащи не важи за мъжете нали ? Че сЪ притесних, че не влизам в нормата. :lol:

Ми аз точно пример дадох:
Една жена сложила в черен списък 15 мъже и не се занимава повече с тях, обаче тия мъже не пропускат да я споменат във всяко второ мнение. Типично по български - големи мъже :lol:
ако беше истина с мед щях да те намажа
ти вярваш ли,че не чете всяко едно мнение на игнорантите
аз не
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

fighter написа:Ми аз точно пример дадох:
Една жена сложила в черен списък 15 мъже и не се занимава повече с тях, обаче тия мъже не пропускат да я споменат във всяко второ мнение. Типично по български - големи мъже :lol:
Това са просто празни приказки. Въпросната жена не спира да споменава лицата от списъка си с повод и без повод. При това винаги с негативизъм, язвителност и сипейки откровени лъжи.
Да не говорим, че чете винаги и всичко.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от Bistra »

klisurov написа:
fighter написа:Да вземат пример от Мухата ...
По-добре от muhata II, че на първата отдавна й е забранен достъпа тук.
Коя е първата? Май е било преди моето време. Малей, пак ли ме споменават с лошо и аз да не знам? :$ А аз се чудя що се скъсах да кихам. Мислех, че е било от студеното време, докато карах ски, а то идвало от седенката в Игнорариума ми. :D
Мухата 2 или както е по-известен като Бъз(ик) 11 не е хич удачен пример за култура на взаимоотношенията, защото тя е в корелативна зависимост (въх, да се направя и аз на учено, каквото не съм :P ) от водкЪтЪ погълната от ликър стора на бай Гошо. Все още го търпя, ама ще видим докога. :nod:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

Боец, ето че и самата Бистра не е съгласна с твоята преценка. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

Bistra написа: Наздраве момчета от Игнорариума ми! Cool сте! Продължавайте все така!
Последното "неспоменаване" от Бистра на хората от списъка ѝ. Това е от темата "Какво слушате?"
Ще поствам тук всяка нейна подобна изцепка за сведение на Боеца. Не бива да го оставяме в такова голямо заблуждение относно жената. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от myhata II »

Bistra написа:
klisurov написа:
fighter написа:Да вземат пример от Мухата ...
По-добре от muhata II, че на първата отдавна й е забранен достъпа тук.
Коя е първата? Май е било преди моето време. Малей, пак ли ме споменават с лошо и аз да не знам? :$ А аз се чудя що се скъсах да кихам. Мислех, че е било от студеното време, докато карах ски, а то идвало от седенката в Игнорариума ми. :D
Мухата 2 или както е по-известен като Бъз(ик) 11 не е хич удачен пример за култура на взаимоотношенията, защото тя е в корелативна зависимост (въх, да се направя и аз на учено, каквото не съм :P ) от водкЪтЪ погълната от ликър стора на бай Гошо. Все още го търпя, ама ще видим докога. :nod:

А, аз бих те помолил да ме сложиш там и да не ме четеш повече, не искам на никой да влизам в тежест ...
А за водката това си е моя работа, най малко си ти която ще ме обсъждаш ! 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от Bistra »

Не те обсъждам. Просто те цитирам и то без да правя гнусни инсинуации, каквито само ти умееш...То да имаше поне нещо за четене! |-)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

newcomer написа:
fighter написа:
optics написа:Отклонявате се от темата. Давайте примери ;-)
Аз например Бистриния (пример) го разбрах :)
Аналгин - Тва за сменянето на гащи не важи за мъжете нали ? Че сЪ притесних, че не влизам в нормата. :lol:

Ми аз точно пример дадох:
Една жена сложила в черен списък 15 мъже и не се занимава повече с тях, обаче тия мъже не пропускат да я споменат във всяко второ мнение. Типично по български - големи мъже :lol:
ако беше истина с мед щях да те намажа
ти вярваш ли,че не чете всяко едно мнение на игнорантите
аз не
Нейна си работа дали чете или не. Факт е че доста хора я споменават, може би не могат да спят ако не се заядат с нея. И Озо и той се амбицирал да ми доказва в каква грешка съм за Бистра, сякаш му пука :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от Bistra »

Мани, ами и мой Щерю днес ми зададе въпрос, смеейки се. "Какво им правиш на тия мъже? Наглед нормален пост (от твоя страна) и после 15 реда игнорирани?"... Хахаха...Ми нищо! Там е работата, че нищо. Дори не се познаваме. Психоанализатори аматьори некакви! :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор