Pustoto mu intervu..... vzehme, 4e go minahme i nie:))))))

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
paraglider
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:52 am
Местоположение: Gusto maina, ama ve4e v Gatineau
Обратна връзка:

Pustoto mu intervu..... vzehme, 4e go minahme i nie:))))))

Мнение от paraglider »

Taka, taka, znam 4e vsi4ki na koito im predstoi intervu 4aka info i ztova nyama da vi ma4a s izli6ni liri4ni otklonenia otnosno valneniata i pritesneniata, za6toto te sa si 4ast ot ne6tata, a 6te mina po sa6testvo da razkazvam!Parvo 4ovekat se kazva JACQUES LANDRY Mnogo e usmihnat i nai vajnoto predrazpolaga6t!Za moe nai golyamo u4udvane prevoda4kata sa6to be6e mnogo u4tiva i usmihnata!U4udih se za6toto vav Foruma nevednaj sa pisali, 4e ne bila gotina, no za men ne e taka!Kakto i da e!Taka vlyazohme nie, toi ni se predstavi sled koeto ni popita za datite na rajdane i godinite ni!Sveri si gi i parvia vapros koito zadade na sapruga mi / za6toto toi e vode6tia - ma6inen injener i zapo4na da u4i frenski ot edna god/ ta parvia vapros be6e za6to Quebec!? Sled tova go popita za obrazovanieto mu za trudovata knijka i trudovia staj kato saotvetno zadava6e sa6tite vaprosi paralelno i na men!Nai-hubavoto mu na 4oveka be6e, 4e dava6e vazmojnost i na dvama ni da se vklu4vame vav otgovorite!Iskam da kaja, 4e kogato si zadava6e ob6tite vaprosi se obra6ta6e i kam dvama ni i taka imahme vazmojnost da se dopalvame!Popita ni kolko jiteli ima Q, kakvo 6te rabotim kato pristignem tam na parvo vreme i tuk obyasni na sapruga mi, 4e parvo 6te tryabva da stane 4len na ordera na injenerite i t.n /tova si go znaehme/ i 4e ne tryabva da spirame da u4im frenski, za6toto toi bil mnogo vajen za barzoto ni adaptirane v Q!Da vikaja 4estno tova byaha v ob6ti linii vaprosite!Prevoda4kata na dva pati ni pomogna, no pak na frenski samo 4e s po prosti izre4enia, za koeto sme i mnogo blagodarni!A, zabravih da pi6a, 4e ni popita kade sme u4ili frenski i nie kazahme 4e na 4astni urotzi!No toi se usmihna i kaza 4e v Plovdiv ima Alliance francaise, na koeto nie sa6to se usmihnahme i mu kazahme 4e znaem, no sme predpo4eli 4asten kurs!S tova vsi4ko priklu4i i posledva otnovo edna pleyada ot uve6tania i preporaki da ne spirame s frenskia!Toi si e prav 4oveka, nali! i taka vra4iha ni sinite papki i ni pojelaha kuraj zanapred!Tzyaloto intervu prodalji okolo 50 min. 20 ot koito preminaha v sveryavane na dokumentite i razpe4atvane na drugi!Mnogo e gotin i se usmihvaite mnogo!Pada si po slan4evi hora!Ako imate vaprosi zadavaite, za6toto az vse o6te sam o6a6avena i razvalnuvana i v glavata mi e palna ka6a!Ako ne6to ne sam bila yasna, molya da me izvinite!Zatova pitaite vie!Iskam nakraya da pojelaya uspeh na vsi4ki na koito im predstoi intervu!Nyama da vi kaja da ne se 6a6kate, za6toto tova e nevazmojno, prosto se nastroite 4e 6te go minete uspe6no 6a6kaite se i si mislete samo za hubavia izhod na intervuto! Oh, svar6ih!:)))
"Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш.
За да срещнеш някого отново,
първо трябва да се сбогуваш с него.
А щом сте приятели,
непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота."
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Мнение от milla »

Чудесна новина!!! Поздравления!!! :P
Хайде, така леко да ви върви и занапред!!!
:beer: :beer: :beer:
Ще се видим скоро, че нямам търпение да ви видя греещи от щастие.
Трудното мина, предстои по-трудното. :lol:
Последно промяна от milla на Вто Сеп 28, 2004 4:43 am, променено общо 1 път.
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Аватар
Bimba
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2004 5:05 am
Местоположение: Plovdiv ama ve4e sme v Montreal

Мнение от Bimba »

Аз вече ви честитих ,но пак БРАВО-ООООО! :krila: :partytime: :tuut: много се радвам едвам дочаках да разбера как е минало.Айде радвайте де и ще се видим за подробности!
Bako
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Ное 19, 2003 5:09 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Bako »

Честито и от мен. Успехи по-нататък.
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

Честито и от нас! Надявам се да се движим все така в график и в пакет! :beer: Какво ниво на френски бяхте писали? Какво ви пита на английски? И каква сума успяхте да впишете накрая в документите? Наздраве за успеха! :beer:
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
tedo
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 10:42 am

ebre debre

Мнение от tedo »

ebre debreeeeeee.........Kakto bi kazal Bay Ganio ....chestito i vse taka napred :D :D :D :D :D :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Честито :beer:
И успех оттук нататък!
grethen
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 6:49 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от grethen »

ЧЕСТИТО! :D
УСПЕХ И ОТ ТУК НАТАТЪК!!!
И на нас ни предстои през декември.
Колко време учихте френски и кое ниво заявихте?
Аватар
ghr
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 9:52 am

4eastito!

Мнение от ghr »

Bravo i uspeh.Blagorodno vi zavijdam.Moeto e na 20 Oct.
kajete samo dali vi pita ne6to na angliiski?
blagodarq
Аватар
ghostg
Мнения: 43
Регистриран на: Пет Окт 17, 2003 1:48 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ghostg »

:) ЧЕСТИТО :)

4ЕСТИТО И ОТ НАС
ПОЖЕЛАВАМЕ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ЗА НАПРЕД

:P :P :P
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

BRAVO, Paraglider! Super ste! Golyamo gusto, che ste go razbili Landry!

Oshte vednaj FELICITATIONS! :beer: :beer2: :redghost: :wave: :dance: :thumbsup:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
Bydi
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Сеп 25, 2003 5:52 pm
Местоположение: Vancouver, BC
Обратна връзка:

Мнение от Bydi »

Поздравления эа успешното интервю!
Желаем късмет и эанапред!
Shy
Мнения: 84
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 9:56 am
Местоположение: Montreal

4estito!

Мнение от Shy »

:D :D 4estito za uspeshnoto interview i ot nas!
Kasmet i uspeh po-natatak!
paraglider
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:52 am
Местоположение: Gusto maina, ama ve4e v Gatineau
Обратна връзка:

Мнение от paraglider »

Mnogo vi blagodarya na vsi4ki za milite dumi!Sega po sa6testvo!Na sapruga mi nivoto na frenski be6e napisano v dokumentite 5/5, a na men 6/7!Mislya 4e si gi za6titihme, daje da se pohvalya, 4e me pisaha "F" - frankofonkaaaaa!Golyam maitap!Frenskia sapruga mi zapo4na da go u4i ot nulata, gore dolu ot edna godina , edin pat sedmi4no po 4 chasa!Za angliiskia samo popita dali go govorim, no nie kazahme malko, yai kato i nivata ni na za ahgliiskia byaha otbelyazani mnogo niski!Ne6to ot sorta : na sapruga mi 3/4,a na men 4/4!A be ne6to takova!Toi i zatova ni6to ne ni pita na angliiski!Deklarirahme suma malko nad minimalnata za dvama kandidati, no ina4e imahme pove4e v bankovata referentzia, no se pazarihme i uspyahme! Balgarska mu rabota, bez pazarlak zakade sme! :D Ami tova e!Mnogo vi blagodarya za podkrepata, nie ya usetihme, nali vsi4ki ni stiskahte palti!Haide sega e na6 red da stiskame!...i na krakata, znam, znam!:)))Uspeh i mu se usmihvaiteeee, mnogo!
"Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш.
За да срещнеш някого отново,
първо трябва да се сбогуваш с него.
А щом сте приятели,
непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота."
Vilianap
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2004 2:38 pm

Мнение от Vilianap »

Pozdravlenia, na men predstoi prez October 25. :beer:
Vili
Заключено