Някой има ли път към Канада!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
stasy1111
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Дек 02, 2014 6:24 am

Някой има ли път към Канада!

Мнение от stasy1111 »

Здравейте на всички във форума! Интересува ме някой от вашите близки в България дали ще пътува около празниците! Просто си търся другарче за из път, че ми е първо идване в Канада!! Не очаквах толкова бързо да ме одобрят в посолството , но ето че визата е вече в мен и мисълта , че трябва да пътувам сама толкова време ме стресира доста!!
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от myhata II »

За къде пътуваш ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от tonich »

Ми не пътувай щом ти е толкова стресиращо! :hai:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от ivandaman »

myhata II написа:За къде пътуваш ?
За Канада бре... ;)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от myhata II »

myhata II написа:За къде пътуваш ?
.
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от Павел »

Казвай бързо датата и авиолинията с която летиш, за да имат време хората да си променят полетите :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
stasy1111
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Дек 02, 2014 6:24 am

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от stasy1111 »

За Торонто ще летя :D :D :D :D около новогодишните празници. :(
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от Koko »

stasy1111 написа:За Торонто ще летя :D :D :D :D около новогодишните празници. :(
Стейси, много те моля - пиши на кирилица, мненията на латиница в общият случай се трият.

По отношение на пътуването - обикновенно такова пътуване се организира доста по-далече във времето, поне според мене времето с което разполагаш е твърде малко за организирането му и затова мисля че трудно ще намериш компания за пътуване.
Другото нещо, защо точно по празниците? Мисля ако бях на твое място бих посрещнал Нова година с близки и приятели в България, отколкото сам в Канада, особено като се има предвид че по празниците всички почиват, съответно в Канада всички институции са завторени, както и че цените на самолетните билети са доста по-високи, всъщност проверявала ли си дали билети въобще могат да се намерят и на каква цена?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
stasy1111
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Дек 02, 2014 6:24 am

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от stasy1111 »

Съпруга ми е в Канада и искам да сме заедно по празниците , затова просто се интересувах дали някой ще пътува към Торонто!
Ако някой тук е решил да се присмива, мисля че си е за него и показва същността му! От посолството ме одобриха за 3 месеца, и ние не очаквахме толкова бързо да се случат нещата и затова реших да се поинтересувам тук във форума. иначе за 10 януари имам с кого да пътувам.
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от Independent »

Аз и друг път съм го казвала - най-добре си пътувай сама. Няма нищо страшно, летищата са доста добре организирани, всички говорят английски. Зареди се с книжки за четене, филми за гледане, задължително възглавница-подкова ако престоя ти е по-дълъг. Това да се съобразяваш с абсолютно непознат човек за мен е най-отвратителното нещо, особено при дълги полети.
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
stasy1111
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Дек 02, 2014 6:24 am

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от stasy1111 »

Да прави сте и вие! Но при мен притеснението идва от това, че ми е първи полет в живота и със смяна по летищата и никак не е кратък!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от Koko »

stasy1111 написа:Съпруга ми е в Канада и искам да сме заедно по празниците , затова просто се интересувах дали някой ще пътува към Торонто!
Ако някой тук е решил да се присмива, мисля че си е за него и показва същността му! От посолството ме одобриха за 3 месеца, и ние не очаквахме толкова бързо да се случат нещата и затова реших да се поинтересувам тук във форума. иначе за 10 януари имам с кого да пътувам.
Това променя нещата, но при това положение само мога да повторя казаното от Индипендънт по-горе - по-добре пътувай сама, отколкото с непознати.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от optics »

Подкрепям за възглавницата-подкова !
Изглежда скъпо и ненужно удоволствие преди да пробваш, после се влюбваш в нея.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от Koko »

stasy1111 написа:Да прави сте и вие! Но при мен притеснението идва от това, че ми е първи полет в живота и със смяна по летищата и никак не е кратък!
Не му се плаши толкова на това прехвърляне, в крайна сметка ако имаш сериозни намерения да живееш в чужбина, то те чакат доста по-сериозни предизвикателства от един дълъг полет и една смяна на самолета.

Не си уточнила през кое летище точно ще пътуваш, но ако намеря време мога да ти напиша как става смяната между летищата Гетуик и Хийтроу в Лондон, това е наистина по-сериозно пътуване.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой има ли път към Канада!

Мнение от pumpy »

stasy1111 написа:Съпруга ми е в Канада и искам да сме заедно по празниците , затова просто се интересувах дали някой ще пътува към Торонто!
Ако някой тук е решил да се присмива, мисля че си е за него и показва същността му! От посолството ме одобриха за 3 месеца, и ние не очаквахме толкова бързо да се случат нещата и затова реших да се поинтересувам тук във форума. иначе за 10 януари имам с кого да пътувам.
Моите 5 цента:
Ако не ти се сменя по летища си вземи автобус до Мюнхен, Франкфурт, Париж или Брюксел. След 20-30 часа автобусене, презокеанския полет ще ти се види песен. Ще си супер уморена и ще спиш ккато бебе над Голямата вода. Няма да ти се налага да сменяш полети и най-вече няма да ти се налага да пътуваш с напълно непознат, който може да направи преживяването ти КОШМАР.
Другата възможност е да си вземеш кредитна карта и да си платиш едно две питиета в самолета (втория) - пак ти се гарантира спане над водата. Вземи си полети с много време за прекачване, недей да спиш деня преди пътуването, за да си скапана и да спиш в самолетите и всичко ще е ОК.
Миналата седмица ми се наложи да се прибера до Денвър и да се върна на работа за два дни - заспивах в кабината още преди да се качили всички пътници, нищо не усетих от летенето....
Публикувай отговор