Избори 2014

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Избори 2014

Мнение от edelwais »

по предварителни данни от 15:00 часа, теоретичната коалиция ГЕРБ + РБ + ПФ + АБВ събира 52.3%, като Атака и АБВ са на ръба. практически ... ? още - с напредването на деня, ГЕРБ, РБ и ББЦ бележат напредък, ПФ, Атака и АБВ са без промени, а БСП и ДПС изостават....
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Re: Избори 2014

Мнение от edelwais »

няма съществена разлика към 17 часа, отчайваща избирателна активност - 39.2%!!!
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Избори 2014

Мнение от Koko »

Току-що обявиха първите резултати, като гледам нещата май наистина отиват към нови избори през декември.

Брой депутати по партии, предварителни данни, но се очаква да са доста блики до крайните

ГЕРБ - 90
БСП - 45
ДПС - 38
РБ - 23
ББЦ - 17
ПФ - 16
АБВ - 11

При това положение не виждам кой ще успее да състави правителство.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Избори 2014

Мнение от tonny »

Koko написа: ГЕРБ - 90
БСП - 45
ДПС - 38
РБ - 23
ББЦ - 17
ПФ - 16
АБВ - 11
При това положение не виждам кой ще успее да състави правителство.
Мисля си за ГЕРБ+РБ+ПФ.
Не мога да разбера, защо цяла година протестираха за по добро управление и накрая пак ниска избирателна активност. Уж на хората им пука, но явно не толкова или не на всички.
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Избори 2014

Мнение от myhata II »

"БОСТАН" ! :rock: :rock: :D :lol: :rofl:
Честито на предадените гласоподаватели !
:wave2:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Избори 2014

Мнение от Bistra »

Харесва ми тази статия.
ГЛАСУВАМ И СЕ ОМЪЖВАМ САМО ПО СМЕТКА
Мухи, що се вълнуваш толкова? Аз мисля, че всички ние извън България сме гласували еднозначно и еднопосочно на летището. И не ме включвай към този народ там, моля! Аз държа да се разгранича. Затова и не гласувам.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Избори 2014

Мнение от MrGeek »

Осем партии - ГЕРБ, БСП, ДПС, "Реформаторският блок", "Патриотичният фронт", "България без цензура", "Атака" и АБВ, влизат в следващия парламент.
Kleta maika Bulgariq! :|
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Избори 2014

Мнение от Павел »

MrGeek написа:
Осем партии - ГЕРБ, БСП, ДПС, "Реформаторският блок", "Патриотичният фронт", "България без цензура", "Атака" и АБВ, влизат в следващия парламент.
Kleta maika Bulgariq! :|

Тук нали имаше една анкета - болшинството беше за мутрафоний :fubar:
Когато навремето преизбраха бушмена и кривоустия изрод втори мандат, показаха картата на Щатите, където с червено бяха обозначили районите, гласували за тях. По повод на което великият Х. Стърн каза "Все едно някой е прелетял със самолет отгоре и е хвърлял the stupid pills".
И тук същата работа.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Избори 2014

Мнение от Bistra »

Ето , това е от стената на Димо Райков във ФБ.
Копирано е без съкращения.
СЛЕДИЗБОРНО…
ТАРИКАТИТЕ-ИЗБИРАТЕЛИ СИ ИЗБРАХА ТАРИКАТИТЕ- ДЕПУТАТИ…
ДА ИЗБЕРЕШ ОТНОВО ТОЗИ, КОГОТО СИ ПСУВАЛ И ПЛЮЛ, ТОЗИ, КОГОТО СИ СВАЛИЛ ОТ ВЛАСТ С БУНТ – ТОВА МОЖЕ ДА СТАНЕ САМО В БЪЛГАРИЯ
ДА ИЗБЕРЕШ БОРИСОВ, МИКОВ, МЕСТАН, КУНЕВА, СИМЕОНОВ, БАРЕКОВ, СИДЕРОВ И ПЪРВАНОВ В ЕДИН И СЪЩ ПАРЛАМЕНТ – ТОВА ГО МОЖЕ САМО БЪЛГАРИНЪТ…
ДА ИЗБЕРЕШ КАТО „СВОИ” ОНИЯ, КОИТО ТЕ УБИХА, ДА СЕДИШ С ТЯХ НА ЕДНА МАСА, ДА СИ ТЕХЕН МИНИСТЪР И СЛУГА, МОГАТ САМО БЪЛГАРСКИТЕ „ДЕМОКРАТИ”…
ДА ИЗБЕРЕШ ПАК ТОЗИ, ОТ КОГОТО СИ ИЗБЯГАЛ ЧАК В ЧУЖБИНА...- ДА,ТОВА ВЕЧЕ Е ДИАГНОЗА...
В ЗАКЛЮЧЕНИЕ - СЛУГИТЕ НА СТАТУКВОТО ЛЕГИТИМИРАХА … СТАТУКВОТО…
НАРОД, КОЙТО ДАВА ВЛАСТТА ЦЕЛИ 25 ГОДИНИ НА ОНИЯ, КОИТО ГО ДОЯТ И СТРИЖАТ, Е ПРИЖИВЕ МЪРТВЕЦ…
А ИЗБОРИ, КОИТО ЛЕГИТИМИРАТ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗНАЕЩОТО СЕ, ЧЕ СА НЕЧЕСТНИ, ИЗБОРИ, БЕЗ ПРАВО НА ИЗБОР, В КОИТО ПОЧТИ ВСИЧКИ ПАРТИИ „ПАЗАРУВАТ” ГЛАСОВЕ, И ТО В ДОБАВКА И НА ЕДИН ЦЯЛ МИЛИОН „МЪРТВИ” ДУШИ, СА МАСКАРАД…
МАСКАРАД, МАСКАРАД, МАСКАРАД…
СПЕКТАКЪЛ ОТ МНОГО НИСКО КАЧЕСТВО, КОЙТО СЕ ДВИЖИ И РЪКОВОДИ ОТ … СПОНСОРИТЕ НА ИЗБРАНИТЕ…
ДА ЖИВЕЕШ В ПОДОБНО СЪСТОЯНИЕ ВЕЧЕ 25 ГОДИНИ И ДА ГО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАШ ОТ ИЗБОР НА ИЗБОР – ТОВА Е ПРИЗНАК ЗА ПРИМИТИВИЗЪМ И ЛИПСА НА УМСТВЕН КАПАЦИТЕТ…
И НА ШМЕКЕРЛЪК, И НА ТАРИКАТЛЪК – ВЕЧНАТА ДВИЖЕЩА СИЛА ПРИ БЪЛГАРИНА…
И ПРЕДИ, И СЕГА, И ЗАВИНАГИ…
Димо Райков
П.П.
Ето и няколко коментара от мрежата. Те сами "говорят"..
.• Angel Yordanov Обезпокоително висока избирателна активност. Около 40 %, от имащите право на глас, подкрепят налудничавия сценарий на случващото се , написан от лица със сериозни психични и психиатрчни проблеми .
12 часа • Харесвам

Angel Yordanov Да ни е честита новата комунистическа пародия на парламент и да са ни честити следващите предсрочни избори '' Преподреждане " през януари 2015, '' Предреждане '' - през април 2015 и " Разреждане " през юли 2015. Това е резултатът , когато конците на случващото се се дърпат от лица с тежки психични и психиатрични проблеми !
12 часа • Харесвам

Jorro Jorrov руски модел на ЕдРо
11 часа • Харесвам
---
“Република Мутроландия е непобедима! Дори, когато воюва със собственото си население!”
1. Perla
05.10.2014 в 22:38
СРАМ МЕ Е
СРАМ МЕ Е БЪЛГАРЧЕ ДА СЕ НАРИЧАМ
---
Снимка http://www.varna-sport.com"
В това училище на кв. Владиславово във Варна с поклоническото име "Патриарх Евтимий" гласуват най-много цигани, чиито гласове са купени. При тези избори за пръв път гласовете им бяха купени с кочове, които циганите заклаха и излапаха. Тоест циганите гласуваха с коремите си. Когато бе правена тази снимка мутри с джип Роувър варненска регистрация 5080 дойдоха и поискаха да вземат фотоапарата. Когато обаче в действие влезе телефона, мутрите, които следяха дали коремите пълни с агнешко, по-точно с кочовско гласуваха, та мутрите изчезнаха. Познайте от коя партия бяха мутрите.
Вчера "Варна спорт" пусна репортаж за най-новият метод за купуване на гласове - купуване на огромни кочове, които циганите в Максуда заклаха и излапаха за байряма. Същият сигнал дойде и от други райони на държавата, където са заклани по 15 - 20 крави. Като прибавим и 800 000 мъртви души, които също ще гласуват, нищо че са в гробищата и чужбина, пък вие отивайте гласувайте и Марк Твен ще ви се присмива от дълбочината на времето.
------
Не ми се вижда случаен инцидентът от последната седмица с 15-те жертви в завода. Това оказа влияние на изборите, каза пред журналисти председателят на ГЕРБ Бойко Борисов след обявяването на края на изборния ден.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отложи за утре пресконференцията на неговата партия, която е победител в провелите се днес парламентарни избори. Бившият министър-председател заяви, че в момента върви дербито в Италия между Ювентус и Рома, а от 22,00 часа започва двубоят на Реал Мадрид с Атлетик Билбао. "Днес няма да даваме пресконференция. Нека излязат официалните резултати. От 22,00 часа играе Реал Мадрид, а в момента играят Юве и Рома", каза Борисов пред медиите.
Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=511673"
---
Ralitsa Kovacheva
5 часа • Sofia, Bulgaria •
"Ще продължавате ли да настоявате Борисов да не е премиер, а Цветанов да не е министър?
-Не можем да поставяме условия. И преди това беше трик за вдигане на нашия електорат, ако мога да се изразя така на шега."
Хора, вие сериозно ли?! Бюлетините са още топли!
---
Бойко Борисов след изборната победа: Пресконференция утре, от 22,00 играе Реал Мадрид
---
Лукарски,новият депутат-"демократ":
- Ще продължавате ли да настоявате Борисов да не е премиер?
Не можем да поставяме условия. И преди това беше трик за вдигане на нашия електорат, ако мога да се изразя така на шега. Реално не би трябвало да се поставят персонални условия...
- Вие кои ведомства имате готовност да поемете?
- О, за такива неща е рано изобщо да се говори. Ние имаме кадри да поемем всяко едно ведомство, ако трябва да бъда точен.
- Визия какво значи? Коалиционно споразумение между ГЕРБ и Реформаторския блок ли?
- Да. Надявам се. Топката е в ГЕРБ. Г-н Борисов решава с кого да преговаря. Ако дойде нашият ред, със сигурност ще го потърсим.
---
Първанов, новият депутат, старият президент цели два мандата:
- Тези избори не бяха честни...
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Избори 2014

Мнение от analgin »

ГЕРБ + БСП =125, връщаме им старото име - БКП... ура , другари:)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Избори 2014

Мнение от Bistra »

analgin написа:Коалиция ГЕРБ-БСП =125, връщаме старото име на партията - БКП... ура , другари:)
Ама аз се чудя, що се правят на ощипани моми, ами не вземат верно да плеснат и се прегърнат, бездруго са едно.
Ето защо не гласувам. Още от Димо.
ШОКИРАЩОТО ПРИЗНАНИЕ НА "ДЕМОКРАТА" ЛУКАРСКИ

Останах без дъх!
Четях и вече, цял напоен от срам, си казвах - каква е тази демокрация, когато уж демократ прави подобно нещо.
Не става дума за признанието, а за...подигравката, за фалша му към неговия избирател,който уж е красив, уж е интелигентен, а всъщност е бил просто наивен обект на една долна лъжа...Наивен ли?
Ето, в интервю за "24 часа" един Лукарски, дошъл от изневиделица и станал шеф на партията на оная "синя" надежда, съюзил се с "кукувицата" Кунева, по думите на един евродепутат-тарикат, същият Лукарски, който вече е избран също като тази "върла демократка" за депутат, "носител на новото", направо и директно си казва ИСТИНАТА:


- Ще продължавате ли да настоявате Борисов да не е премиер?
Не можем да поставяме условия. И преди това беше трик за вдигане на нашия електорат, ако мога да се изразя така на шега. Реално не би трябвало да се поставят персонални условия...

Ах,тарикатино Лукарски, как си зализал и мозъка, а и прическата след като вече си част от парламента, ах, дребен играчо, как ли ще посрещнат тези твои думи-признание всички тези "демократи", които ореваха орталъка преди изборите, които цяла година протестираха за прозрачност, честност, върховенство на Истината... А сега мълчат,мълчат,мълчат...И гледат като палета натам, към кокала...
До него, до кокала ли, им стигнаха "протестите"?
Бил излъгал нашенецът, това било трик...И го казва спокойно, с настроение...Как така ще излъжеш "най-учените", бе?
И как те,"великите", ще посрещнат този шамар на Лукарски, на своя шеф?
Как ли - ами, както посрещат тихо и кротко, избирането от тяхна страна и на Кунева, и на оня "царски" Борислав Великов от Монтана, който всички знаят как е заел първото място в "демократичната" листа, някакъв Корманов, и още ред стари муцуни на статуквото...
Такова чудо не е било - софиянци, пловдивчани, варненци, бургазлили, крепостите на българската надежда за демокрация, сега да са крепости на бг-тарикатщината и да избират ония, които просто ще им дадат пост и мръвка...
Хайде, "демократи", посипете си главата с пепел...
Но чувам ли се какво искам - онова, което "борците" за истина никога не ще признаят, че те всъщност са носители и обект на лъжата. че те не са били нищо повече от ..."канарчета"... И то осъзнато, и то доброволно... И то с кеф...

Димо Райков
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Pointzero
Мнения: 520
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 9:19 pm
Местоположение: Montreal

Re: Избори 2014

Мнение от Pointzero »

А защо Светльо Витков неможа да влезе в парламента?

Иначе - добър избор на народа.
Отново се доказва тезата - "Ако от изборите зависеше нещо, веднага щяхме да ги забраним".
Или: "Как да избираш, като няма избор?"

Айде да е хаирлия новата 3-4-5-6-на коалиция.
Много мераклии , ама баницата, макар и кръгла, е ограничена.... :devil:
Когато печелиш, не знаеш какво губиш & vice-versa!
Experience не можеш да си купиш, но винаги си го ПЛАЩАШ!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Избори 2014

Мнение от MrGeek »

analgin написа:ГЕРБ + БСП =125, връщаме им старото име - БКП... ура , другари:)
Той тиквата първо с тях щял да преговаря, обаче самия той каза, че бил разочарован защото те предварително казали, че щяли да играят твърдо ролята на опозиция. :D

Иначе БСП твърдо печели в избирателната секция в Москва, а Атака и Гоце почти изравняват Реформаторския блок. Задунайските партии определено регистрират безапелационна победа в секцията в Москва! :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Избори 2014

Мнение от Bistra »

Pointzero написа:А защо Светльо Витков неможа да влезе в парламента?
Шегуваш ли се?...Май, не?! :D :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор