WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от domino »

:) Ееее пА кое сЪрце човешко не моЙ се изпълни със завист жлъчна, четейки за славните успехи на Вълка? И аЗи като прочетох ... то една завист, то една злоба! На жената се скарах. Децата набих. Люта ракия пия! Уста проклина цяла вселена! И на жената думам (ли думам): "Абе жено, ний само долари храчим, за тази пуста Канада опустела; а виж го ти Вълка, и на вълка момата! - лапат ли евра гълтат! И сега, на новата година на виенската филхармония ще Одят да слушат! А ний къде? - на „Цирк дю Солей”! Щот ни е циркът малък тука! Ама кво да праиш ? ... Живот! То не моЙ всинца да сме като Вълча остри ( сиреч умни) и да мааме гащи по австрийско. Все и за наЗи тъпите, трябва да има место, дето да се денем, нейде под слънцето. :)

Какво по-хубаво да видиш успял българин по света! Това за пореден път доказва, че ние сме умни и способни, и където и да отидем успяваме. А като си намерил това, което си търсил, какво значение има къде си го намерил. Ако търсиш злато има ли значение къде точно си го намерил – важното е че си го намерил (някъде). Един го намира в Австрия, друг в Канада, трети в България.... Важният въпрос не е ли " Дали в крайна сметка си намерил ( някъде ) това, което си търсил?"

Phoenix, понякога нещата като се „закучат” и не вървят и не вървят и не вървят.....А след това пък, като потръгнат ... няма спирка! Айде скоро да се отпуши и при тебе! И да не забравиш да се похвалиш!
Последно промяна от domino на Пон Дек 09, 2013 8:36 am, променено общо 3 пъти.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от newcomer »

myhata II написа:
agent Ozo написа:Моето е сарказъм, Мух. Злобата прозира във всеки един твой пост, защото те е яд, че хората са щастливи там където са, а ти не си. Защото болшинството от хората тук постигат целите и мечтите си, а ти си останал където си бил, че и по назад. И докато другите учат, развиват се и споделят успехите си, ти можеш да се хвалиш единствено с белезниците в чекмеджето, радиаторите във всяка стая на квартирата и въображаемите наследствени имоти.
Да не говорим колко си смешен и жалък като започнеш да се дръвчиш и опонираш на смазващо превъзхождащи те по ум и интелект съфорумници и то в техните професионални сфери.

Желая ти успех в опитите да убедиш жената до теб (ако и тя не е измислица), че в България е по-добре та дано се навие да се приберете. Тук хептен ще се повредиш, както и батето вече те предупреди.
Уфф,още злоба и назидателно отношение.... :tmi:
Не знаех че батето Ти,вече е средство за мерило ... :D :rofl:
моля,моля.да си имаме уважението.
аз съм на светлинни години преди вас.стоя си в българия на топло,кеся по цял ден по разните форуми и си харча с кеф милиончето.
на мен акъл и пари не ми трябват.мерси :D
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от спиро »

:) :) :)
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

domino написа::) Ееее пА кое сЪрце човешко не моЙ се изпълни със завист жлъчна, четейки за славните успехи на Вълка? И аЗи като прочетох ... то една завист, то една злоба! На жената се скарах. Децата набих. Люта ракия пия! Уста проклина цяла вселена! И на жената думам (ли думам): "Абе жено, ний само долари храчим, за тази пуста Канада опустела; а виж го ти Вълка, и на вълка момата! - лапат ли евра гълтат! И сега, на новата година на виенската филхармония ще Одят да слушат! А ний къде? - на „Цирк дю Солей”! Щот ни е циркът малък тука! Ама кво да праиш ? ... Живот! То не моЙ всинца да сме като Вълча остри ( сиреч умни) и да мааме гащи по австрийско. Все и за наЗи тъпите, трябва да има место, дето да се денем, нейде под слънцето. :)

Какво по-хубаво да видиш успял българин по света! Това за пореден път доказва, че ние сме умни и способни, и където и да отидем успяваме. А като си намерил това, което си търсил, какво значение има къде си го намерил. Ако търсиш злато има ли значение къде точно си го намерил – важното е че си го намерил (някъде). Един го намира в Австрия, друг в Канада, трети в България.... Важният въпрос не е ли " Дали в крайна сметка си намерил ( някъде ) това, което си търсил?"

Phoenix, понякога нещата като се „закучат” и не вървят и не вървят и не вървят.....А след това пък, като потръгнат ... няма спирка! Айде скоро да се отпуши и при тебе! И да не забравиш да се похвалиш!
Много ти благодаря за пожеланието
Ще се похваля обещавам. И да ти кажа правя всичко което ми е по силите за да се похваля по скоро живот и здраве. Ще видим от къде ще изкочи зайчето. Но не се предавам приятел не никога боря се до последно за да успея. А тези които ми подливат вода има кои да ги съди. Лека вечер
Поздрави Дяко
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от newcomer »

Танче,къде се покри. И ти ли стана водолаз. :lol:
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от lonly wolf »

agent Ozo написа:Бре, Вълкът намерил лапачка, позагладил косъма и започна да се зъби на целия свят и да се перчи колко е голям. А само преди годинка беше по-тих от водата и по-нисък от тревата и се кълнеше в любов на всеки срещнат.
Само че тогава нямаше лапачка и джобът му беше празен тъй като кризата му "е*ала мамата" и "пръснал много пари по к**ви" и за "нов апартамент". И се кръстеше и се молеше дано да стане номера с работата във въпросният австрийски курорт.

Е, както се вижда работата станала. Поздравления за Вълка! Лапай, Вълчо и се надувай докато имаш възможност. Че утре може и да те натирят от Австрията и да се окажеш отново с празен джоб.
А ние...ние ще се пукаме от завист през това време. За да ти доставим удоволствие.
Линко,винаги съм ти се кефил и защитавал в един друг форум ама сега ми падна в очите.Кво съм намерил и кво не аз си знам,единствено правя евалла на Мухата че е пич на място и винаги е добре дошъл при мене !!! Позволяваш си да цитираш неща от моя личен живот за който никой не те е оторизирал да го правиш!!! Ти си намерил своето щастие в Канада няма лошо ние тука по-наблизо.Това прави ли ни по неуспели бе бай Канадецо ?!? Май не...ама ти е трудно да го проумееш с твойта "шапкарска" логика !!! Живей си животеца и гледай младата ти жена да не те прежали с някой местен че тогава си ебало мамата... е няма да си първия нито последния.
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от agent Ozo »

Към неоялия се т.е. предишния lonly wolf храня само най-добри чувства. Наистина беше точен и не бързаше да се зъби на хората без да мсисли, нито пък се фукаше с лапачката си. Беше наистина човек на място и споделяше проблемите си без притеснения.
Окакто се ояде обаче, работата му порасна и започна да се дуе като петел на бунище. И да се репчи на кой бива и кой не бива за щяло и нещяло. Към този Вълк вече не мога да имам никакво позитивно чувство.

И няма как да ми прехвърлиш своите страхове, Вълченце. Боли те задето са те зарязали, знам, тъй като нямаш и капка лично достойнство и самочувствие, което да не се мери с пари, коли и вещи.
Та затова глей себе си и недей на чужд гроб да ревеш. Да не земеш да изтървеш лапачката, че то като гледам печелиш колкото и твоята камериерка, та да не земе тя да те прежали за некой дето дава бакшиши, а не превива гръб за да ги получи. :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от myhata II »

lonly wolf написа:
agent Ozo написа:Бре, Вълкът намерил лапачка, позагладил косъма и започна да се зъби на целия свят и да се перчи колко е голям. А само преди годинка беше по-тих от водата и по-нисък от тревата и се кълнеше в любов на всеки срещнат.
Само че тогава нямаше лапачка и джобът му беше празен тъй като кризата му "е*ала мамата" и "пръснал много пари по к**ви" и за "нов апартамент". И се кръстеше и се молеше дано да стане номера с работата във въпросният австрийски курорт.

Е, както се вижда работата станала. Поздравления за Вълка! Лапай, Вълчо и се надувай докато имаш възможност. Че утре може и да те натирят от Австрията и да се окажеш отново с празен джоб.
А ние...ние ще се пукаме от завист през това време. За да ти доставим удоволствие.
Линко,винаги съм ти се кефил и защитавал в един друг форум ама сега ми падна в очите.Кво съм намерил и кво не аз си знам,единствено правя евалла на Мухата че е пич на място и винаги е добре дошъл при мене !!! Позволяваш си да цитираш неща от моя личен живот за който никой не те е оторизирал да го правиш!!! Ти си намерил своето щастие в Канада няма лошо ние тука по-наблизо.Това прави ли ни по неуспели бе бай Канадецо ?!? Май не...ама ти е трудно да го проумееш с твойта "шапкарска" логика !!! Живей си животеца и гледай младата ти жена да не те прежали с някой местен че тогава си ебало мамата... е няма да си първия нито последния.
Да си жив и здрав и не се занимавай с глупости, не си струва ....
:y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Както обещах преди че ще се похваля.
Семейството ми дойде миналата седмица. Много усиля положихме но вече сме си заедно. На етап сме получени рез. от мед. прегледи в cic и сега ще чакаме. Аз си работя в Радисън и съм ок. Искам да благодаря на всички които ме подкрепяха и ми даваха кураж през цялото време. Вярвам че съм направил правилния избор.
Поздрави на всички
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от 7George »

Радвам се за вас. :handshake: Доста бързо сте задвижили нещата. За PR-статута май трябваше отново да влезете в страната, поне преди беше така. Тия от Нюфаунленд ходеха за малко до френския остров St. Pierre & Miquelon, като най-близка им безвизова чужбина.

И все още времето е лятно в Реджайна.
Последно промяна от 7George на Съб Сеп 27, 2014 6:33 pm, променено общо 1 път.
Embrace your climate change!
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Благодаря
Голяма помощ получих от емигрешъна в Риджайна. За което съм много благодарен.
Поздрави
dea
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 12:21 pm
Местоположение: Montreal

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от dea »

Поздравления, Phoenix Arizona!
От моя личен опит ще кажа, че в Канада постоянството и трудът неминуемо водят към осъществяване на поставените цели. Не се отказвай и нещата ще се получат.
‘You can’t control what happens in life, but you can control the way you respond’
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Благодаря да и аз така мисля. Важното е че сме заедно вече. Всичко друго ще се нареди
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Добър вечер
Бях обещал да пиша когато си получим пр картите.
Днес 04.04.2015 вече сме премамент резидент оф Канада. Благодаря на всички от сърце за подкрепата, съветите и куража които ми даваха през целия период на моя труден и сложен процес в Канада.
Днес аз поличих моята свобода щастлив съм!

Поздрави и много здраве на всички от форума
Лека вечер Дяко
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от klisurov »

PHOENIX ARIZONA написа:... моята свобода ...

Лека вечер Дяко
Sofia,Bulgaria>Regina SK Canada>???
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Публикувай отговор