Бареков в коалиция с БСП

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Бареков в коалиция с БСП

Мнение от joro »

Кой казва, че политиката била скучна работа
http://m.mediapool.bg/r_220784"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Re: Бареков в коалиция с БСП

Мнение от edelwais »

бреее, и подготвен бре!
изключително силно се съмнявам, че поне един от Харвард или Кембридж ще извади....
за езиците - няма да се учудя, толкова гъ...е да се лижат, то език, език, колко да е език - се ще се претърка....


"Трябва да отидем на предсрочни парламентарни избори, трябва да се излъчи служебно правителство и аз се надявам, че г-н Плевнелиев ще отговори в рамките на тази седмица. Имаме около 30 човека, подготвени за всички постове в държавата.
Всички са експерти, те са завършили по "Харвард", по "Кембридж", хора с много езици, въобще - сериозна работа. Оттук нататък този служебен кабинет трябва да гарантира нормалното провеждане на вота. Този цирк тука да се събират депутатите като овце и наркомани да говорят от трибуната на Народното събрание, това е абсурдна история. Някъде към октомври месец да са предсрочните избори, които, ако ББЦ спечели, аз съм готов като министър-председател да съставя правителство и да управлявам."
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Бареков в коалиция с БСП

Мнение от Koko »

edelwais написа:бреее, и подготвен бре!
изключително силно се съмнявам, че поне един от Харвард или Кембридж ще извади....
за езиците - няма да се учудя, толкова гъ...е да се лижат, то език, език, колко да е език - се ще се претърка....


"Трябва да отидем на предсрочни парламентарни избори, трябва да се излъчи служебно правителство и аз се надявам, че г-н Плевнелиев ще отговори в рамките на тази седмица. Имаме около 30 човека, подготвени за всички постове в държавата.
Всички са експерти, те са завършили по "Харвард", по "Кембридж", хора с много езици, въобще - сериозна работа. Оттук нататък този служебен кабинет трябва да гарантира нормалното провеждане на вота. Този цирк тука да се събират депутатите като овце и наркомани да говорят от трибуната на Народното събрание, това е абсурдна история. Някъде към октомври месец да са предсрочните избори, които, ако ББЦ спечели, аз съм готов като министър-председател да съставя правителство и да управлявам."
Какви Кембридж и Харвард, във България от край време най-добре се котират завършилите ВИФ, а това че Бареков е готов да пристане на БСП защо ли въобще не ме учудва.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бареков в коалиция с БСП

Мнение от Bistra »

На карнавала в Габрово тази година Бареков неслучайно беше представен облечен в бяла риза с щампа на Владимир Илич. Да не съм голословна...
Карнавалът в Габрово
Само се чудя...Всички го знаят и пак гласуват за (цитирам един приятел) "тия гниди". :puke:
Какво е това 10%?...Тоя не трябваше и 0.1% да вземе!
Баси и безпросветната сган! :doh:
P.S.Разгледайте и другите фигури. Интересни са. Пеевски например е представен с тяло на прасе и държи една лавка. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Бареков в коалиция с БСП

Мнение от tonich »

Bistra написа: Какво е това 10%?...Тоя не трябваше и 0.1% да вземе!
Баси и безпросветната сган! :doh:
Мат'рялът е такъв, Стими.
Още преди време един премиер го беше казал. ;)
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бареков в коалиция с БСП

Мнение от Bistra »

След като се пребори с всякаквите хлебарки и въшки, Николай Бареков реши да прави коалиция със "Станишко - Мишко"....Мухахахаах. :rofl: :rock: :rofl:
Гледам и не вярвам на ушите си
Едно време гледахме "Най-смешните видеоклипове"....Ма, не е нужно, бре! Достатъчно е да си пуснеш коя да е българска телевизия по предизборно време. :y: :party: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор