Refusal Letter – обжалване

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от crusader »

klisurov написа: BTW по-горното ми "творение" ми отне около половин час да го сътворя и възпроизведа и при една ставка от около минимум $100 на час би ви коствало едно $50 ;)
Клисуров, ама ти $100 на час ли чарджиш клиентите си :o
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от никой »

pumpy написа:
MSSN написа: Значи ние клиентите от БГ сме второ качество, така ли?


Със сигурност умееш доста добре да лъжеш. Оказва се, че с измама могат да се правят пари навсякъде по света. Дано ги харчиш със здраве тези пари - нашите пари, които ги събирахме лишавайки нас си и децата си!

П.С. Научи се също и да пишеш грамотно. Май нещо не ти е ясен пълният и краткият член в българския език.
Не, клиентите от България не са второ качество, но имат нереални очаквания.....и това е подтвърдено от десетки хора с бизнес в Канада, които се опитват да направят нещо за сънародниците си от България или прясно дошлите тук.
Погледни точка 9 от изброените: ако тази точка я има в договора, който си подписал не виждам къде е измамата.
Разбира се, разбирам разочарованието и цената му. Разбирам и защо, някои не искат да работят със сънародници. Аз лично до сега не съм се парил, всички, с които съм се запознал в Канада и/или във форума са били и са свестни хора, но аз не съм ги избирал, защото са българи или не, а защото имат КАЧЕСТВА, които уважавам.......

Останалото е кал, която не мис е коментире, че да не сбъркам и аз някой член.....
Колега,както се казва в Бг "прав си, ама и така не е".Това с нереалните очаквания - ок!Дали обаче тези опарените хора са с нереални очаквания никой не знае.Но понеже Йорданова говори за професионалисти и ти цитираш т.9 та бих те попитал при теб ако дойде някой с много кофти зъб ти ще му свалиш ли звездите от небето и да му кажеш че всичко ще е на 6???Или ще му кажеш истината "виж, приятелю, зъбът ти е за вадене"?Ти знаеш ли какво говори Йорданова в лични разговори?Имаш ли познат който да я е ползвал за емигр.услуги?Как се нарича човек който в лични разговори ти гарантира виза а после ти пише т.9?
Нали знаеш какво е професионалист?Ти вероятно си в твоята професия.Не е ли работа на Йорданова да обясни на всеки кои са най-важните стъпки,да ги разясни?Да каже "виж,драги мой, документи Х и У са страшно важни,опечи си работата и знай че риск има винаги".Или залива с розова вода като ти маже очите,че "нЕма проблеми"?Това професионализъм ли е?
То и аз не знам пълните членове,но адвокат или паралегал да ти пише "заЩТо" и такива списъци "през куп за грош"?Обясни ми ти кой контролира нея че тя не е виновна за издънката?Гледам и списъчето с точките и не вярвам на ушите си :fubar:
pumpy нищо лично към теб,брат,просто въпроси
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от pumpy »

никой написа:!Дали обаче тези опарените хора са с нереални очаквания никой не знае.Но понеже Йорданова говори за професионалисти и ти цитираш т.9 та бих те попитал при теб ако дойде някой с много кофти зъб ти ще му свалиш ли звездите от небето и да му кажеш че всичко ще е на 6???Или ще му кажеш истината "виж, приятелю, зъбът ти е за вадене"?Ти знаеш ли какво говори Йорданова в лични разговори?Имаш ли познат който да я е ползвал за емигр.услуги?Как се нарича човек който в лични разговори ти гарантира виза а после ти пише т.9?
Аз знам какво аз приказвам на пациентите си и знам какво пише в техните досията по този повод. Аз не случайно работя на "майната си", точно за да мога да си позовля да практикувам стоматологията, която смятам за правилна и да не правя компромиси за да си "платя наема"
Не знам за Йорданова какво приказва, но предполагам всеки от нас си има глава на раменете и чете какво подписва. Както съм цитирал страшно много пъти "Канада е страната на лъжата" и това се връзва невероятно добре с "нереалните очаквания".....
Всичко останало са неприятни нерви. Ако в договора има клауза за гаранция на виза е едно, ако има обратната е съвсем друго. Ако ние вярваме на всеки, който ни сваля звездни от небето е трето и в тази връзка сте щастливци, че не сте взели визи. Тук звезди се сипят по цял ден, направо свят да ти се завие.....
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от никой »

pumpy написа:
никой написа:!Дали обаче тези опарените хора са с нереални очаквания никой не знае.Но понеже Йорданова говори за професионалисти и ти цитираш т.9 та бих те попитал при теб ако дойде някой с много кофти зъб ти ще му свалиш ли звездите от небето и да му кажеш че всичко ще е на 6???Или ще му кажеш истината "виж, приятелю, зъбът ти е за вадене"?Ти знаеш ли какво говори Йорданова в лични разговори?Имаш ли познат който да я е ползвал за емигр.услуги?Как се нарича човек който в лични разговори ти гарантира виза а после ти пише т.9?
Аз знам какво аз приказвам на пациентите си и знам какво пише в техните досията по този повод. Аз не случайно работя на "майната си", точно за да мога да си позовля да практикувам стоматологията, която смятам за правилна и да не правя компромиси за да си "платя наема"
Не знам за Йорданова какво приказва, но предполагам всеки от нас си има глава на раменете и чете какво подписва. Както съм цитирал страшно много пъти "Канада е страната на лъжата" и това се връзва невероятно добре с "нереалните очаквания".....
Всичко останало са неприятни нерви. Ако в договора има клауза за гаранция на виза е едно, ако има обратната е съвсем друго. Ако ние вярваме на всеки, който ни сваля звездни от небето е трето и в тази връзка сте щастливци, че не сте взели визи. Тук звезди се сипят по цял ден, направо свят да ти се завие.....
Вероятно няма да се разберем но пък не ми пречи да опитам още веднъж ;)
Пропускам директно задяваката за звездите в Канада.По същество:тук не става дума дали пишем за Канада,Филипините или Западна Самоа.Става дума че имаме фирма и клиент.Логично е клиента да не е в час със всичко.Не да е в пълно неведение разбира се.Свързва се тоя с г-жа Й. от която очаква услуга.Не става дума за нещо лично или за усмивки чий син е по-красив и умен.Всеки професионалист каквато тя се има че е,обяснява плюсове и минуси.Казано на стоматологиески "виж,драги, вадим зъбът и пробваме Х лечения с У рискове или оставяме зъбът с Z лечение и W рискове".Клиента си мисли,преценя и решава.Почва или не.Той разчита на коректната информация на професионалиста.Изобщо не говорим за нереални очаквания а за реални очаквания.Какво реално има да се случи по процедурата.Нека някой клиент на г-жа Й. да каже чувал ли допреди оня ден,че нейната работа завършва преди визита!
Всеки клиент има неясноти в всяка област.И затова пита.Той няма нереални очаквания а има въпроси.И точно тук почва намазването на ските.За да се стигне до крайния резултат че Й. е "невинна". Истинския професионалист сваля нереалните очаквания до нула.А тоя дето всичко му е през пръсти прави обратното.
Сега,никой не оправдава ако клиент е бил прекалено наивен.Но прехвърлянето на цялата вина на клиента е безсрамно и цинично от страна на фирмата.Вярно,че всеки би могъл да провери тя къде го е учила това парИлегалстване и да види Еверест какъв култов университет е i аджеба колко пъти е бил разследван.Нещо средно между Сурбоната и 5-то основно във Варна :rofl: И оттам да си направи извода "имаше ли Гюро глава или нямаше".
Вината е 80/20 за фирмата.
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от pumpy »

Не, определено няма да се разберем. Когато някой ми иска 8000 за да ми каже "добро утро" аз се оглеждам дали не е вечер;
Когато са ме късали на изпит, преди много, много години, НИКОГА не ми е бил виновен професора, а аз че не съм учил като хората;
Когато плащам на някого 8000 го проверявам основно, не защото приятелите ми ме бъзикат за "шапката на главата", а защото уважавам труда си, ерго парите си;
Преди много години аз самия мислех да имигирам чрез фирма. Потърсих, почетох, инвестирах около 200 часа в интернет и се убедих, че няма нещо, което фирмата може да направи, а аз не мога - равносметката: 4000 в моя джоб, а не в чуждия.

И последно, нека Марто да каже: регулирани ли са паралегалите или не. И изобщо, възможно ли е договора да е подписан от паралегал или си трябва адвокат, който е 100% лицензиран ? Ако имате достатъчно доказателства за некорекност, си има Бар и си има процедура по жалване. Трудно е от БГ, но аз съм готов да ви съдействам, да ви подам жалбата тук на място ако това е случая. Но ще трябва да ме убедите и мен и адвоката ми, че има основание за жалба. Ако ли не, си натискаме клавиши, вместо да спим....
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от никой »

pumpy написа:Не, определено няма да се разберем. Когато някой ми иска 8000 за да ми каже "добро утро" аз се оглеждам дали не е вечер; Дискутираме,не го приемай лично към теб
Когато са ме късали на изпит, преди много, много години, НИКОГА не ми е бил виновен професора, а аз че не съм учил като хората; Няма нищо общо с темата и същноста на случая
Когато плащам на някого 8000 го проверявам основно, не защото приятелите ми ме бъзикат за "шапката на главата", а защото уважавам труда си, ерго парите си; Да обаче от Бг е малко по-трудна проверката
Преди много години аз самия мислех да имигирам чрез фирма. Потърсих, почетох, инвестирах около 200 часа в интернет и се убедих, че няма нещо, което фирмата може да направи, а аз не мога - равносметката: 4000 в моя джоб, а не в чуждия.Ако някой няма твоите интелектуални способности означава ли че трябва да бъде мамени омайван?Всеки може да чете но малко могат да намерят правилната инфо.Все пак тя търси бачкатори а не професори.Грешка на клиентите е че не са искали договора й да е преведен.

И последно, нека Марто да каже: регулирани ли са паралегалите или не. И изобщо, възможно ли е договора да е подписан от паралегал или си трябва адвокат, който е 100% лицензиран ? Ако имате достатъчно доказателства за некорекност, си има Бар и си има процедура по жалване. Трудно е от БГ, но аз съм готов да ви съдействам, да ви подам жалбата тук на място ако това е случая. Но ще трябва да ме убедите и мен и адвоката ми, че има основание за жалба. Има време за всичко под слънцето.Писах вече че омайването е основно устноАко ли не, си натискаме клавиши, вместо да спим....Да споделя че не съм конкурент който иска да развали невината репутация на някой си или умирам от кеф да се занимавам пак с някой си."Всяка крушка си има опашка"
Отговор
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от Feel_free »

никой написа:
pumpy написа:Не, определено няма да се разберем. Когато някой ми иска 8000 за да ми каже "добро утро" аз се оглеждам дали не е вечер; Дискутираме,не го приемай лично към теб
Когато са ме късали на изпит, преди много, много години, НИКОГА не ми е бил виновен професора, а аз че не съм учил като хората; Няма нищо общо с темата и същноста на случая
Когато плащам на някого 8000 го проверявам основно, не защото приятелите ми ме бъзикат за "шапката на главата", а защото уважавам труда си, ерго парите си; Да обаче от Бг е малко по-трудна проверката
Преди много години аз самия мислех да имигирам чрез фирма. Потърсих, почетох, инвестирах около 200 часа в интернет и се убедих, че няма нещо, което фирмата може да направи, а аз не мога - равносметката: 4000 в моя джоб, а не в чуждия.Ако някой няма твоите интелектуални способности означава ли че трябва да бъде мамени омайван?Всеки може да чете но малко могат да намерят правилната инфо.Все пак тя търси бачкатори а не професори.Грешка на клиентите е че не са искали договора й да е преведен.

И последно, нека Марто да каже: регулирани ли са паралегалите или не. И изобщо, възможно ли е договора да е подписан от паралегал или си трябва адвокат, който е 100% лицензиран ? Ако имате достатъчно доказателства за некорекност, си има Бар и си има процедура по жалване. Трудно е от БГ, но аз съм готов да ви съдействам, да ви подам жалбата тук на място ако това е случая. Но ще трябва да ме убедите и мен и адвоката ми, че има основание за жалба. Има време за всичко под слънцето.Писах вече че омайването е основно устноАко ли не, си натискаме клавиши, вместо да спим....Да споделя че не съм конкурент който иска да развали невината репутация на някой си или умирам от кеф да се занимавам пак с някой си."Всяка крушка си има опашка"
Отговор
В тона на дискусията, аз те приветствам да прочетеш пак поста на klisurov, в който според мен има доста истина.
Какво имам предвид ли?
През 2007-а реших да замина за студенстка бригада в САЩ. Разбира се ползвах фирма. Със същата фирма, повечeто кандидати си заминават безпроблемно (и до ден днешен), като предварително са си сключили договора за работа с американския работодател. НО самата фирма няма как да гарантира, че в посолството ти ще получиш виза. Подготвяха ни, даваха ни съвети, но никога и никъде празни обещания, камо ли гаранции.
Та за това какво клиента иска да чуе и как го разбира => На интервюто в посолството бях с едно момче, което си беше подало документите в същата фирма. Докато чаках да ми дойде реда, чух малко от разговора му, при който "пича" говореше с консула все едно му е дружката по джойнт (What's up bro, Are you ok today? :x ;) , като явно на въпрос защо иска да отиде в САЩ (предполагам по отговора), въпросния индивид отговори нещо от сорта" I want to check your chicks" и разни други неща. А забравих да спомена, че през повечето време се държеше супер неадекватно, дали от притеснение, дали от джойнта ... . Е скъсаха го в крайна сметка. Макар че от години (според по-старите гастербайтери) не беше имало по-благосклонен консул.
После това момченце, което явно знаеше само английски от разни тъпи филми, реши, че фирмата му е виновна и че не са го подготвили добре.

Та въпроса е защо им е на ДК само да зарибяват кандидатите и да им вземат парите? Нали тяхната цел е освен доволни кандидати, да спечелят доволни работодатели, които след време пак да се обърнат към ДК, които от своя страна да помогнат на други имигранти в процеса по търсене на работа.

Какво се е говорило в лични разговори? То това е най-трудно доказуемо - тя какво е казала, ти какво си разрал (или какво си искал да разбереш) ... Ей за това хората са измислили договорите.

Най-редно е "пострадалата" страна да си прочете хубаво договора и провери ситуацията. Ако има и най-малката възможност да си върне парите, аз съм с 2 ръце за!
Но до тогава можем да си спорим колкото си искаме. :)
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от Leda78 »

Че Деси Йорданова сваля звезди от небето и ти обяснява как добре ще живееш, само да стъпнеш в Канада, пък било то и за 10 долара на час :lol: , че нямат "скъсан" кандидат и т.н. - това е така. Това не е първият опарен, който се оплаква - само на мен ли ми се струва съвсем скоро, когато Феникс Аризона се оплакваше от същата особа. В момента, в който възникне проблем, фирмата мистериозно изчезва - както беше се случило и при Феникс Аризона или веднъж ти мрънка, че това не зависи от нея и пак изчезва.

Между другото той беше "проверил" въпросната фирма, доколкото си спомням - дори на място негови близки ходиха до офиса в Торонто и се срещнаха с Деси - но какво можеш да провериш на място - че има фирма? Ами има. Че човекът има офис? Ами има, я - взима по 10 000 долара на кейс, без да е свършила работа - що да не поддържа офис. Че дамата изглежда нормално и има диплома от някой си Университет - ами изглежда, даже е и доста добър търговец явно...

А относно докъде им стига работата на фирмата и доколко са обвързани с получаването на визата - не случайно последната вноска се плаща, когато стигнеш до Канада... мисля, че това е достатъчен отговор.
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от agent Ozo »

Каквито и критериите за проверка - такива и изводите за фирмата. На лъскав офис, секретарка, очарователен външен вид и ред такива външни признаци, се ловят именно шараните и повърхностните "изследователи".
Аз бих проверил съвсем други неща, като например: от колко време е в бизнеса, какъв е процента на успеваемост, кои са партньорите, какви са гаранциите и тям подобни. И ако за някои от въпросите ми бъде отказана информация под измислени предлози, това ще е показателно за мен.
Пък "офисът" може и да е сгъваема маса и стол в коридора.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:Каквито и критериите за проверка - такива и изводите за фирмата. На лъскав офис, секретарка, очарователен външен вид и ред такива външни признаци, се ловят именно шараните и повърхностните "изследователи".
Аз бих проверил съвсем други неща, като например: от колко време е в бизнеса, какъв е процента на успеваемост, кои са партньорите, какви са гаранциите и тям подобни. И ако за някои от въпросите ми бъде отказана информация под измислени предлози, това ще е показателно за мен.
Пък "офисът" може и да е сгъваема маса и стол в коридора.
Е, аз защо говоря за "очакванията" ??? Как не ми се с случило НИТО ВЕДНЪЖ тук пациент да ме попита какъв ми в фотополимера, докато в България това е от НЕВЕРОЯТНО значение за пациента....те и тук някой си избираха зъболекар по краката на секретарките, лъскавостта на офиса и модела стол, на който лежат по време на лечението. Не че удобен стол не е важен, но все си мисля, че друго дефинира "професионалист". ПРоблема на Деси е, че е забравила от къде идва или не е дооценила рисковете да прави бизнес дистанционно в България. Винаги съм давал за пример един от колегите ми в Монреал - преобвай да си запишеш час и ще разбереш как се оказва, че може да те види по спешност сле д4-5 седмици :?: :?: :?: Е такъв филм няма, но явно това е начина да се "отървеш" от пациентите, които не искаш да видиш - определено "професионализъм"....
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от klisurov »

crusader написа:
klisurov написа: BTW по-горното ми "творение" ми отне около половин час да го сътворя и възпроизведа и при една ставка от около минимум $100 на час би ви коствало едно $50 ;)
Клисуров, ама ти $100 на час ли чарджиш клиентите си :o
Малко е, нали :(
Un avocat qui commence dans une grosse firme ... au Canada, il ne gagnera qu'entre 82 000$ et 89 500$.
Combien gagnent les avocats?
Publié le 10 novembre 2011 à 08h18

Де да бях адвокат :)

Ама не ставам пусто, ни за лекар, ни за зъболекар, ни за много други сладки професии не ставам, пусто.

И колкото и сертификата да изтопосам,
колкото и служебни бележки да изографисам,
ако не ме порежат още имигрантските,
то ще се видя в приключение с тукашния работодател.

Май в такъв случай, ще е по-добре да ме отсвири още кантората,
щото ако и имигрантските не ме отрежат, то работодателя ще ме зàвре в кучи г@з.

Ама то нали в БГ всичко що фърчи се ядé
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
wolf
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Мар 31, 2012 3:29 pm

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от wolf »

Здравеийте, направих си труда да изчета всички мнения по тази тема и се чувствам длъжен и аз да изкажа мнението си.
Първо искам да започна с това, че аз съм в Канада от 6 месеца и дойдох чрез посредничеството на DK Legal Practice i Northland Immigration.
За да дойда тук минах по цялата процедура която беше описана от Деси и мога да Ви оверя, че много ясно ми беше обяснено още в самото начало за риска от отказ на виза.
Да поясня относно парите които платих - бяха ми пратени договори от DK Legal Practice i Northland Immigration, които много ясно ми бяха обяснени от Деси. Предварително ми беше казано колко ще струва цялата процедура. Никой не може да те задължи да подпишеш договор или да платиш някъкви пари, без ти сам да си взел това решение. Парите са за услугите които се извършват и за обработка, проверка и подаване на документите към емиграционните. Не се плаща за виза!!!
Първо си изпратих резюмето и обсъдихме с Деси квалификацията ми по дадената професия, след това за около една седмица ми беше намерен работодател и след още една седмица трябваше да се проведе интервюто с работодателя, но за мое нещастие работодателя се отказа без дори да ме интервюира. В срок от две седмици ми беше намерен втори работодател, за който работя и в момента и от който съм изключително доволен!!! Бяха ми проведени 2 интервюта, едно с Northland Immigration и едно с техен представител и моят работодател. До този момент аз не бях платил нито долар за всички тези услуги. След като ми направиха LMO и получих договор за работа от работодателя си, чак тогава платих 70 % от сумата. След това започна дългата процедура по подготовка на всички необходими документи. През цялото това време Десислава Йорданова беше неотлъчно до мен и ръководеше целият процес, дори когато нещо трябваше да се прати в най-кратки срокове, тя ми превеждаше документи безплатно. Нито за миг не ме е подвела или излъгала, напротив всичко се случи в реда и сроковете казани ми от нея. И до ден днешен се обръщам към нея с различни въпроси и винаги имам адекватни отговори.
Много е лесно да обвиняваме посредника или всеки друг, но не и себе си, но да бъдем честни и да си признаем как се гласят документите в България!!! Много от работодателите тук са опарени от случаи в които един работник идва в Канада и нито може да говори нито може да върши работата за която е доказал, че има квалификация. Затова контролът е изключително сериозен и постоянно се въвеждат нови и нови правила, и то главно за Българи, Румънци и Молдовци - ЗАЩО ЛИ??
От друга гледна точка, тук се оплакват двама или трима "излъгани", но си представете тя колко пъти е лъгана и за колко хора е свършила някъква работа, а те в последствие са се отказали - само тя си знае. Това може би е причината, поради която тя се отказа да се занимава с емиграционни услуги.
За мен Десислава Йорданова е на първо място ЧОВЕК и голям професионалист. Не ме е оствила нито за миг, за което искам да и благодаря и да и пожелая успех в всики следващи начинания!!!
А на Българина винаги някой друг му е виновен!!!

Ако някой има въпроси относно цялата процедура по моята подготовка на документите и пристигането ми тук, ще се радвам да помогна с каквото мога.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от agent Ozo »

Тук следва да се подхвърлят намеци и явни обвинения за това, че ник-ът "wolf" е поръчков, че това е човек на Деси или пък самата тя и историята е измислена.
Нека плюването да започне СЕГА.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от tonich »

Бе тоя ник wolf е поръчков май...
Сигурно е човек на Деси или тя самата се е регистрирала?!
Предполоагам, че и историята е измислена.
Как мислите вие, А? :?:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от klisurov »

agent Ozo написа:... ник-ът "wolf" е поръчков, че това е човек на Деси ...
Доста ще да е предвидлива тази дама - още преди две години да се подсигури с ник ..
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Публикувай отговор