Времето в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Времето в Канада

Мнение от Rall »

myhata II написа: Така е защото мухата комуникира с родни канадци работещи на бели работи , а не с бай Киро или Амед от Албания по строежите :D
:rofl: :rofl: :rofl:
И те ,същите тия "родни" :rofl: канадци, сека сутрин тръпнат в очакване да ги осведомиш какво е времето в Пловдив... :rofl: :rofl: :rofl:
Dead Eyes See No Future
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Времето в Канада

Мнение от tanyatais »

Тук си е студеноо, няма спор.
fighter написа:Чета, че тия дни из Риджайна е -53С, та ми стана интересно какъв уиндшилд уошър ползват там ;) Или то при тези температури не им трябва? Тука съм виждал само до -40С да продават :D
Обикновен ( за -100 градуса ) ползваме и нямаме проблеми засега.Колата си е плъгната с блок хеатъра 24 часа и нещата са ОК.
Заповядай да се видим и ще видиш ,че не е много по студено от Варна .:))
Иначе не пиша, защото няма за какво вече. Писах докато не бяхме още заминали тук си е сайт за имиграция ,а сега се наслаждаваме на свободното време със съмейството, на празниците с приятели, дните са пълни с гостувания и гозби ,поработвам и от 5тата седмица тук ,оправяме документи и лицензи и така. Животът продължава дами и господа :rock:
Последно промяна от tanyatais на Пон Яну 06, 2014 1:02 am, променено общо 2 пъти.
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Времето в Канада

Мнение от the_coach »

tanyatais написа:Тук си е студеноо, няма спор.
fighter написа:Чета, че тия дни из Риджайна е -53С, та ми стана интересно какъв уиндшилд уошър ползват там ;) Или то при тези температури не им трябва? Тука съм виждал само до -40С да продават :D
Обикновен ( за -100 градуса ) ползваме и нямаме проблеми засега.Колата си е плъгната с блок хеатъра 24 часа и нещата са ОК.ь
Заповядай да се видим и ще видиш ,че не е много по студено от Варна .:))
Ми да дойда, ама нямам зимно яке :D Нека да е по-напролет ;)
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Времето в Канада

Мнение от tanyatais »

Заповядай ,както знаеш агитката е силна тук ;)
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Времето в Канада

Мнение от newcomer »

да дойда ама много ми е далеко.по добре като се постопли да се видим някъде по средата,например на френската ривиера
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Времето в Канада

Мнение от ivanko13 »

myhata II написа: Така е защото мухата комуникира с родни канадци работещи на бели работи , а не с бай Киро или Амед от Албания по строежите :D
По строежите пък специално е пълно с родни нюфита и реднекс...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

Днес в Монреал е само -3
Сутринта обаче валя дъжд и беше станала хубава ледена пързалка. Нашият паркинг е на едно възвишение, към което има директен поглед от офиса. Тъкмо слязох от колата и в поза паяк се чудех какво да правя, един от колегите притича и услужливо ме преведе под ръка. А да те видя сега, Мухи, като контактуваш само с канадци можеш ли така? :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Времето в Канада

Мнение от tanyatais »

Бистра , с тези температури сте за завид, завид.
И при нас се постопля времето и от усещане за -50 ,утре ще е само -22. ;)
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Времето в Канада

Мнение от OILERS »

Ох,миличките да ви имам проблемите!Два-три дена малко по-студено и вече се потите на клавиатурата!А Аз от два месеца не съм видял живака по-нагоре от -20 градуса!Сладури!!!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Времето в Канада

Мнение от ablood »

Редуването на киша/лед/локви/лед последните седмици превърна улиците, паркинзите, тротоарите и драйвуеите в екзотично предизвикателство.

Аз го ударих през просото. От няколко години само снишавам купчината пред темпото, и утъпквам пътечка до вратата.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

Абе, тя-една маца с право ми казваше, че съм си купила "bottes intérieures" , ама пуста красAта...Не мога да се пусна по галошки. :rofl: Затова са колегите, ще помагат! :inlove:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Времето в Канада

Мнение от newcomer »

Bistra написа:Абе, тя-една маца с право ми казваше, че съм си купила "bottes intérieures" , ама пуста красAта...Не мога да се пусна по галошки. :rofl: Затова са колегите, ще помагат! :inlove:
на кого да помагат.на щерю ли. :lol:
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

newcomer написа: на кого да помагат.на щерю ли. :lol:
Е, Щерю не ми е бодигард все пак...Не мога да те разбера, какво намекваш?... :^)
....
Аааа, вдянах. :y: Тц, не позна. За другото няма нужда от помощ, риъли, даже хич. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Времето в Канада

Мнение от newcomer »

Bistra написа:
newcomer написа: на кого да помагат.на щерю ли. :lol:
Е, Щерю не ми е бодигард все пак...Не мога да те разбера, какво намекваш?... :^)
....
Аааа, вдянах. :y: Тц, не позна. За другото няма нужда от помощ, риъли, даже хич. :)

язък.аз пък си мислех,че си жена поне за двама-трима мъже
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

newcomer написа:язък.аз пък си мислех,че си жена поне за двама-трима мъже
Пера чорапите и готвя само на Един - Бащата на децата ми. ;)
P.S.Бате, аре да правим натурална размяна. Художествено отразяване на замръзналата действителност на Риджайна - като любима твоя провинция ( оригинал, масло, без наем ) срещу безплатна разходка на свекървата до Букурещ. ;)
Виж, как мисля за теб! Ще си я закачиш над спалнята, дето тестваш секретарките. Така ще си вдигнеш активите - мъж и половина :rock: , карал камион при това там. Какво ще кажеш?
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Заключено