Форекс клуб в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Приятели,
виждам, че има вече повече от един желаещ /единия съм аз ;) / да се срещневм на чаша бира и да поговорим за Форекс и борсова търговия. :swear:
Балби, и аз си мисля, че се познаваме и сигурно е така. :y:
Хайде - давайте идея кога и къде и да го направим най-после! :rock:
До скоро!
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от balbi »

Аз съм свободен за момента през седмицата ранния следобед. При теб как е bibco?
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Аз съм на разположение по всяко време с изключение на уикенда.
Хайде всички, които искат да се видим - пратете ми телефоните си на лични и аз ще координирам срещата!
До скоро! :handshake:
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от fe_ya »

При мен програмата се мени всеки ден така че ако пуснете едно съобщение тук и съм свободна ще дойда и аз... освен ако вече не сте организирали срещата ..
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Снощи на концерта на Фондацията се разминахме с някои от вас, но за това пък се изкефихме на хубавата музика!
Ще се видим скоро! :rock:
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от balbi »

И концерта и организацията според моите виждания бяха на ниво :y: :rock:
А с тези, които се видяхте уточнихте ли нещо като ден за виждане или засега не?
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Няма нищо уточнено, но желание има - така че хайде - давайте идеи. :call:
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от davidT »

davidT написа:има ли някой с биткойни тук ? днес проби 190$ :D
ако не сте я чували тая валута http://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin"
;)
Изображение
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
vio
Мнения: 226
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 11:03 pm

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от vio »

Какво мислите за инвестиции в злато? Цената му доста варира в момента, но от това което чета, май няма да пада надолу. От друга страна доста финансови анализатори смятат, че на борсите пак се надува балон с акциите. Кога ще се спука е въпрос на време. Нещо против да коментирате тук по темата, за тези, които не могат да се присъединят към вас на бира ? :hai:
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от davidT »

vio написа:Какво мислите за инвестиции в злато? Цената му доста варира в момента, но от това което чета, май няма да пада надолу. От друга страна доста финансови анализатори смятат, че на борсите пак се надува балон с акциите. Кога ще се спука е въпрос на време. Нещо против да коментирате тук по темата, за тези, които не могат да се присъединят към вас на бира ? :hai:
златото е в мечи тренд и има да пада още доста .Фиатните пари са най-рискова инвестиция.Акциите са ок,но най-добра инвестиция дава това за което съм писал и по горе.Днес проби
Изображение и все още цената му е много евтина от тая която ще бъде след 1г ;) .Тва нещо може да промени из основи сегашната финансова система .Купувайте докато все още е без пари ;) Все пак инвестирайте сума която може да си позволите да загубите.
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
vio
Мнения: 226
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 11:03 pm

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от vio »

davidT, защо смяташ, че цената на златото още ще пада? Следя цените отдавна и това, което чета е че добивната стойност за 1 тройунция е около 1200-1300 долара. Т.е. под тази цена реално компаниите които продават злато са на загуба. Други анализатори твърдят, че в момента се оказва силно влияние на цената на златото, за да могат някои играчи да си напазаруват по-евтино. Повечето централни банки в Европа спряха да продават злато и в момента усилено купуват. Смята се, че Китай ще се опита да направи юана една от световните валути като го върже със златото в по-дългосрочен план.

http://www.gold.org/"

А за парите "от въздуха" за които говориш ми се струва, че са поредният балон. При златото поне имаш реален актив (говоря за пазара на реално злато, а не за хартийките, които издават някои банки).
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от никой »

vio написа:davidT, защо смяташ, че цената на златото още ще пада? Следя цените отдавна и това, което чета е че добивната стойност за 1 тройунция е около 1200-1300 долара. Т.е. под тази цена реално компаниите които продават злато са на загуба. Други анализатори твърдят, че в момента се оказва силно влияние на цената на златото, за да могат някои играчи да си напазаруват по-евтино. Повечето централни банки в Европа спряха да продават злато и в момента усилено купуват. Смята се, че Китай ще се опита да направи юана една от световните валути като го върже със златото в по-дългосрочен план.

http://www.gold.org/"

А за парите "от въздуха" за които говориш ми се струва, че са поредният балон. При златото поне имаш реален актив (говоря за пазара на реално злато, а не за хартийките, които издават някои банки).
vio написа:Какво мислите за инвестиции в злато? Цената му доста варира в момента, но от това което чета, май няма да пада надолу. От друга страна доста финансови анализатори смятат, че на борсите пак се надува балон с акциите. Кога ще се спука е въпрос на време. Нещо против да коментирате тук по темата, за тези, които не могат да се присъединят към вас на бира ? :hai:
Прав си 100% за цените на акциите.Не може при европейска дългова криза и някакво средно положение в САЩ да има another day-another high.Цените на акциите отдавна не отразяват изцяло стойността на компаниите а са инструмент за извличане на краткросрочни и средносрочни печалби.Цената им се качва заради месечното наливане на 85млрд от ФЕД.Това си е печатане на пари.Ако сравниш нивата на безработица,лихви,GDP в САЩ при последния high преди кризата когато проби 14000 и сега ще видиш пълно противоречие между фундаментални данни и нива на индексите.Техническия анализ играе влияние на сравнително кратки периоди.Като цяло всичко се движи от фундамента на икономиките.
Не мисля че Китай ще си върже юана за златото.Няма никаква логика да го прави.Върже ли го,ще загуби средство да го държи изкуствено обезценен.Отделно е глобалното решение за това.Ирак също искаха да си превалутират нефта в евро преди ама никой не им разреши.Обърни внимание,че отказването от златния стандарт в САЩ помага да си решат част от проблеми.За съжаление си създадоха други но никой не мисли за връщането му,защото иначе свободното шечатане на пари ще престане.
Биткойните май са балон.Доходните неща са прости и хората са ги измислели преди хилядолетия.Това че с някакви сложни формули се изчилсяват някакви сложни пари които пък и не са и реални.....вижда ми се малко като игра.
Лично мнение аз съм аматьор ;)
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от newcomer »

е златото ще тръгне ли да качва накрая или още ще паса.какво мислите.мен живо ме интерисува защото по принцип с него си вася хляба.
днес отново тръгна леко нагоре
http://goldprice.org/"

но все още сме много далеч от избивката на априлските загуби от които още си лижеме раните
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
vio
Мнения: 226
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 11:03 pm

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от vio »

до newcomer: потърпи още малко и мисля че търпението ни ще се възнагради. Както писах по-горе - в момента чичковците с големите пари си пазаруват злато и затова натискат изкуствено курса надолу. Не мисля,че ще могат да го държат още дълго толкова ниско. Както чета - добивната му цена е минимум 1200-1300 обезценени "гущера", така че по-надолу от това си е чиста спекула, която не може да изтрае дълго.

ако ви интересуват и малко конспирации ;) ето един руски сайт:

http://www.fondsk.ru/news/2013/07/24/za ... 21612.html"

не им вярвайте на 100%, но не забравяйте, че няма дим без огън!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от Koko »

davidT написа:златото е в мечи тренд и има да пада още доста .Фиатните пари са най-рискова инвестиция.Акциите са ок,но най-добра инвестиция дава това за което съм писал и по горе.Днес проби
и все още цената му е много евтина от тая която ще бъде след 1г ;) .Тва нещо може да промени из основи сегашната финансова система .Купувайте докато все още е без пари ;) Все пак инвестирайте сума която може да си позволите да загубите.
Извинявай, но би ли ми разтълкувал оцветеното в червено изречение, нали в крайна сметка това трябва да е Форекс клуб?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор