Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Marto »

myhata II написа:
Omega3 написа:
myhata II написа:А аз съм много радостен,вече смятам да се прибирам и да запрятам ръкави ,че много работа ни се е отворила,то както се вижда нашето поколение ще вади от калта България :rock:
И как ще стане това ........quote]


Много скоро ще разбереш 8)
Аха, като оня будтела, дето от 8000 км всимаше активно участие в българското гражданско общество. :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Истински се надявам да разбера кой ме подслушва как пикая
Рапона, бивш премиер написа:И истински се надявам да разбера кой ме подслушва как пикая. Защото всички тези хора – млади, стари, жени, мъже пикаят и аз не ми е приятно да си слушам... (обръща се към работниците с думите: "Вие сутринта пикахте ли?")
Уникум. Те тва си избира мат'ряла за премиер! :D :rofl: :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Гайка,твоя кумир Костович ич го няма,както е тръгнало май няма да го скиваш в НС повече :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Аз кумири нямам мухЪ, за разлика от теб. Виж тука кво става с тия, дето бяха уж големи кумири:

Прокуратурата: Цветанов е извършил престъпление

Сега остава само да подхванат и големия дебеловрат кумир (с толкова мат'рял изтекъл по жицата от слухтенето на дясната му ръка). :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Айде Цецко,ВЪЗЗЗ...,айде влизай в затвора се провиква варненски гражданин острани на видеото :D

http://www.dnevnik.bg/izbori2013/2013/0 ... enieto_na/"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Какво против имаш Цвъ. Цвъ. бе мухЪ? Виж каква проницателна интелигентност излъчва само: :D

Изображение

Разбира се не може да се мери с харизмата на шефа му:

Изображение


:D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
miko
Мнения: 305
Регистриран на: Вто Дек 23, 2003 12:52 am
Местоположение: Montreal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от miko »

Явно на много хоа им е писнало от ГЪРБ


https://play.google.com/store/apps/deta ... JveWtvdCJd"
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Е писнало им е.,как да не им писне,на предишните управници снасяха по 25% ,а сега на тия по 50% за да не ги пипат данъчно и митнически ,а всичко е толкова елементарно,само ако знаете колко лесно може да се оправи всичко 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от edelwais »

myhata II написа:
Omega3 написа:
myhata II написа:А аз съм много радостен,вече смятам да се прибирам и да запрятам ръкави ,че много работа ни се е отворила,то както се вижда нашето поколение ще вади от калта България :rock:
И как ще стане това ........quote]

Много скоро ще разбереш 8)
Верно бе, ей го на!
http://offnews.bg/index.php/190078/koj- ... migrantite"
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Bistra »

edelwais написа:Верно бе, ей го на!
Тц, прекалено грамотно са написани листовките!
Не знам дали на Бъз-ик II му е известно, че "пролетта" се пише с 2 "т". "Бирата", "салатката", "манджата", "далаверата" са само с едно. :worried:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Яйца и чаши летят в ефира на ТВ7, Бареков обеща да "бие" Борисов по всички фронтове

Кандидат-депутатът на ГЕРБ Доброслав Димитров хвърлил порцеланова чаша в краката на водещия Николай Бареков по време на предизборно студио на ТВ7 в София, съобщи БГНЕС.
Постъпката на Димитров била придружена с думите "Ти нормален ли си, бе", а до нея се стигнало след като зрителите на предизборния дебат на площад "Св. Александър Невски" в София, предаван пряко в ефира на частната телевизия, започнали да го замерят с яйца (според ТВ7 имало "канонада от яйца"). Според описанието на агенцията, Димитров е бил улучен в лицето и слязъл от сцената под възгласите на зрителите, които викали "Довиждане". Това пък предизвика словесна атака срещу бившите управляващи и лидера им от Бареков, който до оттеглянето на правителството беше сред най-големите привърженици и на Борисов, и на партията както лично, така и чрез медиата, в която работи.

"Ненормален съм и капут, ако това е цената да застана на ваша страна", отвърна Бареков на репликата на кандидат-депутата, пише БГНЕС (водещият беше наречен "капут" от бившия премиер Бойко Борисов в разговора му с вече бившия градски прокурор Николай Кокинов и бившия земеделски министър Мирослав Найденов, запис, от който изтече до медиите, а прокуратурата започна предварителна проверка - бел.ред.)
Не мога да спра да се смея неистово, родния предизборен цирк е по-забавен дори и от най-гледаното риалити шоу. :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Днес се РАЗБРА,че предложението на Бойко Борисов за Секретар на МВР от квотата на НДСВ е било от не кой да е ,а от нашия скъп агент "Гоце"- Георги Седевчов Първанов .... 8)
Подръжниците на тъй наречения артист Бат Бойко да му мислят кой им е месията... 8) ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Май ,май любимеца на бай Линко -Бойко Борисов ще ядат заедно с бай ти Лютви Местан, баклава !
:D :rofl: :rofl: :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от succes »

Bistra написа:
edelwais написа:Верно бе, ей го на!
Тц, прекалено грамотно са написани листовките!
Не знам дали на Бъз-ик II му е известно, че "пролетта" се пише с 2 "т". "Бирата", "салатката", "манджата", "далаверата" са само с едно. :worried:
Бистра, ти 'убаво правиш забележки, ама само дето пишеш "фино" с две "н" ... ама да ти казвам' , че 'гато прилагателното в м.р. ед.ч. завършва на "н", а не на "нен", се пише с едно "н". Фин - фино гадже, фина, фини; Блажен - блажена е вярващата; блажено, блажени и облажени от Канада хора... и т.н. Идеята ми е, че няма съвършеНи, а само свършеНи от имиграцията хора.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Bistra »

Къде, къде, къде....съм сбъркала? :lol:
Да, аз съм фино гадже и га(р)дже също, ама давай цитати, моля те. Сега няма да се занимавам да си проверявам 5000 - те мнения. До довечера всичко да си проверил и аз ще отида наготово да го коригирам! :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор