БГ телевизия

Само за полезни връзки
OSTIE
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 7:47 pm
Местоположение: Montreal

Re: БГ телевизия

Мнение от OSTIE »

Някои може ли да каже от къде да свалям нови БГ филми и сериали. За гледане на живо нямам време.
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: БГ телевизия

Мнение от hoyden »

OSTIE написа:Някои може ли да каже от къде да свалям нови БГ филми и сериали. За гледане на живо нямам време.
http://www.arenabg.com

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: БГ телевизия

Мнение от optics »

hoyden,
имам леки съмнения.


Напоследък в българските тракери се е подел патриотичният почин - "Да не качваме български филми".
Едно мое приятелче на 22 години което е ъплоъдър ми го каза това и се аргументира - "Иначе ще убием българското кино".
Миналата година забелязах че някои сериали започнаха да се появяват в пиратския залив, явно качени от недотам патриотични ъплоудъри.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: БГ телевизия

Мнение от hoyden »

optics написа:hoyden,
имам леки съмнения.


Напоследък в българските тракери се е подел патриотичният почин - "Да не качваме български филми".
Едно мое приятелче на 22 години което е ъплоъдър ми го каза това и се аргументира - "Иначе ще убием българското кино".
Миналата година забелязах че някои сериали започнаха да се появяват в пиратския залив, явно качени от недотам патриотични ъплоудъри.
TАка беше до скоро, но сега, говоря за АРЕНА, не е необходимо да влизаш през прокси и са започнали да качват вскички БГ сериали.Въобще има доста положителни промени в тракера, което много ме радва.
Снощи от там си свалих Столичаните - :party: :party: :party:

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: БГ телевизия

Мнение от crusader »

АРЕНАта е хостната в .... Канада ! :y:
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Re: БГ телевизия

Мнение от alkaponbg »

crusader написа:АРЕНАта е хостната в .... Канада ! :y:
хаха. iweb от Монреал :rofl:
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Публикувай отговор