Покани за ВИЗИ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
littlelenny
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 05, 2009 4:29 pm
Местоположение: Sofia

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от littlelenny »

Roro_74, мерси за отговора.
Честито на всички получили визи и късмет :y:
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от Ninushevi »

Ехх, май Дядо Коледа започна да раздава подаръци,дано са повече.Честито на всички с получени покани и медицински.
Май се очертава много хора ще напуснем родната БГ през последната седмица на март :D .
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от loginn »

succes написа:За Air transaт са доста противоречиви мненията - от много лоши до приемливи. Не знам, ако някой е летял с Air transaт нека сподели.
На 01.12 летяхме с транзат (Париж - Монтреал). Много сме доволни всички, особено децата. Не помня колко пъти ни сервираха какво ли не, още повече за малките (на тях подаряват слушалки, книжки за рисуване и други неща за да не скучаят). Бях чел изказвания че било тясно и понякога мръсно в техните самолети. Не забелязах нищо подобно. Това е първи презокеански полет за мен и нямам база за сравнение, но мисля че всички пътници останаха доволни. И все пак това не е гаранция че се случва така при 99 % от полетите с Транзат.
И да уточня че бяхме в икономична класа.
RORO_74
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 9:05 am
Местоположение: Varna

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от RORO_74 »

Благодаря на всички за пожеланията. Да ви се връща. Относно въпроса на Karajova въпросът е сложен, но да речем че питахме за еднопосочен.
21.05.2010 - Изпратени документи Виена
23.11.2011 - Получени покани за визи
13.01.2012- Montreal
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от nedelcheva_n »

Честито и от мен радвам се за всички Ви. Нека празниците бъдат по-весели с една осъществена мечта, а на останалите пожелавам търпение и нашия час ще дойде. Късмет!!!
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от succes »

loginn написа:
succes написа:За Air transaт са доста противоречиви мненията - от много лоши до приемливи. Не знам, ако някой е летял с Air transaт нека сподели.
На 01.12 летяхме с транзат (Париж - Монтреал). Много сме доволни всички, особено децата. Не помня колко пъти ни сервираха какво ли не, още повече за малките (на тях подаряват слушалки, книжки за рисуване и други неща за да не скучаят). Бях чел изказвания че било тясно и понякога мръсно в техните самолети. Не забелязах нищо подобно. Това е първи презокеански полет за мен и нямам база за сравнение, но мисля че всички пътници останаха доволни. И все пак това не е гаранция че се случва така при 99 % от полетите с Транзат.
И да уточня че бяхме в икономична класа.
Благодаря за споделеното мнение. Колко по-рано си резервирахте билетите и колко ви излязоха? Сами ли го направихте или чрез агент в туристическа фирма?
Аватар
pgambit
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:53 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от pgambit »

Много се радвам за всички, който са преминали успешно всички процедури. За съжаление при мен, доста се позабавиха нещата. Последно ми поискаха от Букурещ на 4 octobre 2011, копие на дипломата "Photocopie avec traduction légalisé de votre diplôme d'université. Ces documents doivent parvenir à ce bureau au plus tard: 11/04/2011" и след като я изпратих ни вест ни кост. Някой може ли да ми даде някакъв съвет? Благодаря предварително
Индивидуализма винаги излиза скъпо
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от loginn »

succes написа:
loginn написа:
succes написа:За Air transaт са доста противоречиви мненията - от много лоши до приемливи. Не знам, ако някой е летял с Air transaт нека сподели.
На 01.12 летяхме с транзат (Париж - Монтреал). Много сме доволни всички, особено децата. Не помня колко пъти ни сервираха какво ли не, още повече за малките (на тях подаряват слушалки, книжки за рисуване и други неща за да не скучаят). Бях чел изказвания че било тясно и понякога мръсно в техните самолети. Не забелязах нищо подобно. Това е първи презокеански полет за мен и нямам база за сравнение, но мисля че всички пътници останаха доволни. И все пак това не е гаранция че се случва така при 99 % от полетите с Транзат.
И да уточня че бяхме в икономична класа.
Благодаря за споделеното мнение. Колко по-рано си резервирахте билетите и колко ви излязоха? Сами ли го направихте или чрез агент в туристическа фирма?
Месец по-рано, директно от сайта на компанията. За двама възрастни и две деца излезе 905 евро (Париж - Монтреал).
Аватар
kaliopeq
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 3:46 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от kaliopeq »

здравйте,
има ли някой на когото бавят паспортите след обявения 15 дневен (работни дни) срок ?
23.04.2010 - 17.12.2011
Процедура : 1 година, 7 месеца, 24 дни
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от emili_vn »

Ти прати ли пълномощно по куриера, за да може да ги получи?
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
kaliopeq
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 3:46 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от kaliopeq »

Пристигнааааа ! :party: :rock: :dance:
23.04.2010 - 17.12.2011
Процедура : 1 година, 7 месеца, 24 дни
nia123
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 2:56 pm
Местоположение: София

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от nia123 »

Честито на всички за поканите, визите и медицинските!!! И нашите паспорти с визите пристигнаха вчера.
Док. Виена - 2010-04-20
Интервю София - 2011-02-28
Док. Букурещ - 2011-03-15
Покана за медицински - 2011-08-08
OK медицински- 2011-09-13
Покани за визи - 2011-11-24
ВИЗИ - 2011-12-16
_________________
vdddd
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Фев 11, 2010 2:11 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от vdddd »

Имаме си везииии!!! Радостта е голяма, пожелавам на всички да я изпитат!!!
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от succes »

kaliopeq написа:здравйте,
има ли някой на когото бавят паспортите след обявения 15 дневен (работни дни) срок ?
Да, на мен, тъкмо се оглеждах за подобен проблем и днес ми изтича 15-тия ден. Имало ли е и други такива случаи?
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от Karadjova »

Да,има такива.не се притеснявай.
Моят паспорт го изпратиха последния възможен час, на последния ден-15-а ден от срока.
И след три дена път по куриер, пристигна:) По-кой куриер го прати? А и смятай, че на 01,12 в Посолството не работиха.
Ако можеш да си проследяваш пратката провери, ако не са го пратили дне, значи след Коледа. Ще дойде:)
Публикувай отговор