
Още едно въпросче, писмото с поканата за паспорта започва така ...
Monsieur,
Prière de confirmer la réception de ce message.
Вие отговаряхте ли чрез имейл или направо чрез паспортите отговорихте, като ги изпратихте?

Не,не сме им отговаряли на мейла ,направо си изпратихме паспортите .succes написа:Благодаря Нинушеви
Още едно въпросче, писмото с поканата за паспорта започва така ...
Monsieur,
Prière de confirmer la réception de ce message.
Вие отговаряхте ли чрез имейл или направо чрез паспортите отговорихте, като ги изпратихте?))
Ние сме на същото дередже, т.е. и ние гледаме за самолетни билети и не знаем колко е рисковано да се купуват онлайн.За всеки случай обиколихме и няколко агенции предлагащи самолетни билети ,но те определено ни дават цена по-висока от тази в интернет.Понеже ние сме се решили да летим март или април ни отговориха ,че още е рано да си купуваме билети и че най-изгодни били цените на самолетните билети 2 до 3 месеца преди полета и че след Нова година се очаквало цените им уж да паднат (по поглед от минали години).Ако някой намери нещо изгодно да свирка и ние се вълнуваме от тази тема.vdddd написа:След поредицата от хубави новини, които ни поднесе посолството бих искал да попитам хората минали вече процедурата да споделят малко опит за купуването на самолетните билети. Рисковано ли е от сега да купуваме самолетни билети, в смисал че дойде времето да гледаме сериозно на тази следваща стъпка. Възможно ле посолството да ни забави паспортите повече от 2 месеца например, има ли такива случай и струва ли си, ако намериме изгодни билети да купуваме? Предварително благодаря за всички споделени мнения и информация по темата.
Честито и от нас!Много успехи и късмет!Karadjova написа:И аз да се похваля. И моята показа за Виза дойде днес , в края на работния ден
Мдааа,много търпение се иска.По едно време си мислех ,че само на нас се случва това и само нас ни мотаят и бавят ,но ......не е така. Караджова остана само последното-билетите и багажа и ....каквото сабя покажеKaradjova написа:Благодаря Ви. И аз да му видя края. С Нинушеви такава дълга процедура му направихме, че се научихме на търпение:)
Сега минаваме на тема билети и багажи