Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Joya »

desitta7, виж дали добре въвеждаш данните. На мен ми дава такова съобщение когато изписвам грешно баркода, например вместо B0 напиша Bo. (вместо нула - О)
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
desitta7
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 08, 2010 7:18 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от desitta7 »

правилно го изписвам с нула, и даже преди съм влизала не с баркода, а с др.номер на молбата ни, който започва с EP00000000, но сега само това ми изписва и ей това съобщение
We received instructions to remove this application(s) information from the Internet. Contact us for information about this application. и накрая LOGOUT
vdddd
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Фев 11, 2010 2:11 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от vdddd »

desitta7 написа:правилно го изписвам с нула, и даже преди съм влизала не с баркода, а с др.номер на молбата ни, който започва с EP00000000, но сега само това ми изписва и ей това съобщение
We received instructions to remove this application(s) information from the Internet. Contact us for information about this application. и накрая LOGOUT
Това е друго - казва ви, че информацията ви е изтрита от интернет. Предполагам, че неволно сте маркирали това чекбоксче "Please remove the ability for me or anyone else to view the status of my application on this Web site.
Note: Once you withdraw your consent, your application status will no longer be available on the Internet. Learn about other ways of receiving information about the processing and status of your application by contacting us." и после вместо Logout сте натиснали Submit. Двата бутона са един до друг и лесно могат да се сбъркат.
desitta7
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 08, 2010 7:18 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от desitta7 »

Браво на мен, наистина това съм го пропуснала и проблема е сега как да го възстановя???
Дали мога да им пиша или не знам как за да виждам това в интернет пак ??? :(
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

desitta7 написа:Браво на мен, наистина това съм го пропуснала и проблема е сега как да го възстановя???
Дали мога да им пиша или не знам как за да виждам това в интернет пак ??? :(
Vdddd, е прав! И аз така направих в началото, и няма връщане назад.Но не е фатално.Аз така или иначе не съм проверявала нищо после.просто си чаках:)
Няма как да им пишеш за това, а и няма смисъл. Остави го този статус, не му се връзвай толкова.каквото и да пише там, Десита, вабното е какво пристига в пощата и е-маил-а после. :)
desitta7
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 08, 2010 7:18 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от desitta7 »

Да, права си Караджова :)Но нали това не ти влияе на процедурата :^) . Нали по този начин като си го изтрила, след това не си забелязала някакви неуредици? Или знам ли ....Не ми се ще заради това да ми се проточат още нещата, че и без това всичко е толкова бавно :(
AVB
Мнения: 131
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 3:56 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от AVB »

Хич, не го гледай тоя статус и без това е ала-бала. На нас и след пристигането ни в Канада, статусът все още си показваше "in process" ;).
desitta7
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 08, 2010 7:18 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от desitta7 »

AVB написа:Хич, не го гледай тоя статус и без това е ала-бала. На нас и след пристигането ни в Канада, статусът все още си показваше "in process" ;).
:lol: :)
littlelenny
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 05, 2009 4:29 pm
Местоположение: Sofia

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от littlelenny »

имаме медицински
само да уточня за тези,които чакат с нас изпpатени са от Букуpещ на 27.09,получени са тук на 7.10 и едва вчеpа някой от пощата се е сетил да ни уведоми с известие. Един месец се ядосваме на Букуpещ,а пак са нашите пощи
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Joya »

Честито!
Важното е че са стигнали до вас.
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Чудесна новина littlelenny :y:

аз, за (вече)29 седмици чакане все още нищо не съм получил. Миналия месец два пъти ходих до Букурещ и ми беше казано, че досието не ми е отворено още и че сроковете по настоящем са вече по-дълги...и така нататък да не се повтарям. :)
Определено съм малко объркан вече какво става :tmi: обзема ме онова чувство на безтегловност и неведение
Manchester United Football Club
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Има ли някакъв срок в, който трябва да се направят медицинските от датата на получаването им?
Manchester United Football Club
littlelenny
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 05, 2009 4:29 pm
Местоположение: Sofia

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от littlelenny »

ами тук някъде прочетох 3 месеца,но в писмото пише 60 дни
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Е сега вече стана интересно... :^)

littlelenny Благодаря :handshake:
Manchester United Football Club
desitta7
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 08, 2010 7:18 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от desitta7 »

Аз също да се похваля, че на 30 септември получихме медицинските и на 4 октомври ги направихме.Вчера се обадих в МОМ и ми казаха че минали първа инстанция в Букурещ и сега са в Лондон. Не знам дали да се радвам ? Може ли да се каже че това е ОК-я?
Публикувай отговор