Молба към разбиращите от компютри....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от janyz »

Pumpy . специално за теб ще обясня , че няма "да си вадя хляба" с програмата , а желая да я изуча ( да се обуча) у дома , за да мога да я прилагам по-късно във фирма , която изисква тази програма в дейността си . А да дам няколко хиляди $$$ за нея , ще ми дойде много. Надявам се , че сега е ясно .
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
Аватар
hellstorm
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 2:49 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от hellstorm »

В demonoid.me има 2 версии 6.1 и 8 . Има си и обяснения за инсталацията. Good Luck

P.S Ако имаш проблем с тегленето от демоноид тоест нямаш акаунт свиркай на Л.С ще ти дам инвит.код да си направиш.
Je respecte ton avis, mais c'est pas le mien donc c'est pas le bon.
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от janyz »

Темата е приключена , имам вече програмката и съм радостен , че все още има и ЧОВЕЦИ сред българите.....Благодаря на добронамерените......
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от speedy »

Мислех, че темата приключи по-рано, когато пуснах информацията за напълно безплатната пробна версия.

Ако аз използвам нещо без да го платя, не бих се хвалил много. От друга страна, явно съм си загубил човечността.

Може би трябва поне едно благодаря да се каже, на хората написали софтуера. Те си сигурно са човечна организация, които работи за слава, не за пари.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от IFF »

speedy написа:Мислех, че темата приключи по-рано, когато пуснах информацията за напълно безплатната пробна версия.

Ако аз използвам нещо без да го платя, не бих се хвалил много. От друга страна, явно съм си загубил човечността.

Може би трябва поне едно благодаря да се каже, на хората написали софтуера. Те си сигурно са човечна организация, които работи за слава, не за пари.
Аз не познавам човек с изцяло легален софтуер, ти си първия когото срещам :handshake:
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от Marto »

IFF написа:
speedy написа:Мислех, че темата приключи по-рано, когато пуснах информацията за напълно безплатната пробна версия.

Ако аз използвам нещо без да го платя, не бих се хвалил много. От друга страна, явно съм си загубил човечността.

Може би трябва поне едно благодаря да се каже, на хората написали софтуера. Те си сигурно са човечна организация, които работи за слава, не за пари.
Аз не познавам човек с изцяло легален софтуер, ти си първия когото срещам :handshake:
Той да е твърдял това?
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от janyz »

SPEEDY , не ме учи на морал , .....Такива фалшиви моралисти като теб с лопата да ги ринеш.......А траял не желая , всеки има право на избор.....
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от speedy »

На морал не мога да те науча. Опитвам се да науча децата си и не е лесно, защото неморални примери наоколо също с лопата да ги ринеш. Толкова.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от ablood »

Интересно.
Понякога модераторите заключват, като изчерпани теми по които има оживени разисквания, сякаш имат минимална квота на катинарите.
Тук всичко се каза, уреди, изиска се ключ и пак стои.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Молба към разбиращите от компютри....

Мнение от MrGeek »

ablood написа:Интересно.
Понякога модераторите заключват, като изчерпани теми по които има оживени разисквания, сякаш имат минимална квота на катинарите.
Тук всичко се каза, уреди, изиска се ключ и пак стои.
  • Модераторите не са длъжни да вървят след всеки и да заключват темата на секундата, щото така му се иска на а-групата.
  • Модераторите също така вършат работата си по собствена преценка, а не защото а-групата е решил, че така трябва да стане.
Надявам се след изясняването на тези положения да престанеш да се правиш на модератор в сянка под път и над път, още повече, че насърчаваш прилагането на някои специфични форумни правила в тази връзка.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Заключено