S O S - > „Наложителната” смяна на свещеник Димитър

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
bambi76
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 9:59 am

Re: S O S - > „Наложителната” смяна на свещеник Димитър

Мнение от bambi76 »

Имах предвид,че така е решил и никой не може да го съди!
english
Мнения: 69
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 9:05 pm

Re: S O S - > „Наложителната” смяна на свещеник Димитър

Мнение от english »

bambi76 написа:... Според мен,ако хората нямат вяра в Бог,никой не може да ги накара да ходят на църква!
...
А според мен не е задължително да ходят на църква за да вярват в нещо !
Аватар
thesaint
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 12:55 pm

Re: S O S - > „Наложителната” смяна на свещеник Димитър

Мнение от thesaint »

Драги сънародници,
От църковното настоятелство са обявили, че веднага след Великденските пости, ще се състои събранието, но кога е това не се знае. Да не стане, като предния път да съобщят/решат от вчера за днеска и пак никой да не разбере.
Моля за още малко търпение от страна на администратора темата да остане така на първа линия, за да стига информацията до повече хора, което е факт.
Обещавам, че когато приключи събранието, ще помоля администратора за затваряне на темата тук при "Малките обяви".
Поздрави :angel:
bambi76
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 9:59 am

Re: S O S - > „Наложителната” смяна на свещеник Димитър

Мнение от bambi76 »

Въпросът не е да се вярва в нещо! Защото доста хора афишират с това,да ходят на църква,за да се изтъкнат!
Човек ,може да не ходи редовно,но в сърцето си да чувства Господ!
И не е критерий,че като се привлекат изгубени души,това ще подобри финансовото състояние на църквата!
Твърде неуместно е - да се набеждава Отецът,за неща,които не са в неговата компетенция- това е не само обидно, но и грешно!
Не мога да разбера,защо когато човек има мнение и си го изказва,все ще се намери друг,който да се заяжда с него и да цитира всяка негова дума.Форумът е за това,хората да споделят мнения по даден въпрос.
Не мисля,че е уместно постоянно,да се следи кой какво е написал и да се коментира мнението му!
Пишете собствените си възгледи - не се заяждайте с другите!За това и доста хора,вече не влизат във форума!
Моля,модераторите,да изтриват подобни такива,които не се отнасят към съответната тема,а са подигравка с мнението на даден съфорумник!
Аватар
thesaint
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 12:55 pm

Re: S O S - > „Наложителната” смяна на свещеник Димитър

Мнение от thesaint »

Привет драги сънародници!

Пиша това съобщение до администраторите/модераторите, както бях обещал с малко закъснение.
До този момент няма никаква информация от църковното настоятелство, кога ще се проведе събранието, за решаване на проблемите. За това се забавих с отговора.
Ако искате господа администратори/модератори свалете темата от челото на "малките обяви", защото не знам до кога ще продължи това протакване. Аз със сигурност ще пиша, когато науча нещо ново.
Ако искате оставете темата още по ваше усмотрение.
Искам да Ви благодаря много за съдействието, което указахте.
Оценят го много хора тук.
Лек и успешен ден!
morpheus
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 07, 2011 7:58 am

Re: S O S - > „Наложителната” смяна на свещеник Димитър

Мнение от morpheus »

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 19&t=41017
Тук има само 26 страници по темата. Може двете теми да се обединят. А може и да си останат и двете- така както за всяко нещо българите имаме най- малко по две.
Да влезеш в спор с глупак, е глупост най-голяма. Тогава няма как, глупаци стават двама.
Публикувай отговор