Къде в Монреал продават грозде за вино?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Къде в Монреал продават грозде за вино?

Мнение от NaviD »

Здравейте!

Някой знае ли къде в Монреал продават винени сортове грозде? Чувал съм, че е италиански бизнес и го мелят на място, но къде?

Благодаря предварително!
mi6ko75
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Сеп 19, 2005 11:28 am
Местоположение: Canada,Montreal
Обратна връзка:

Re: Къде в Монреал продават грозде за вино?

Мнение от mi6ko75 »

Ами в Ласал на две места-пред МАКСИ плацата и на Долард ;)
Jim
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 11:12 am
Местоположение: Montreal

Re: Къде в Монреал продават грозде за вино?

Мнение от Jim »

Най-добрия магазин е на улица O'Brien . До метрото Кот Вертю. Като се тръгне в посока север е на около 300-400 м.
iveta333
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 07, 2006 3:20 am
Местоположение: Montreal

Re: Къде в Монреал продават грозде за вино?

Мнение от iveta333 »

И аз съм за О'Браян- купуваш си гроздовия сок по избор, слагаш си дрождите и след 40 дни отиваш да си вземеш виното.
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Re: Къде в Монреал продават грозде за вино?

Мнение от NaviD »

Без съмнение магазина на О'брайън е добър, също и Мости Мондиал, както и този на 1377 Долард, но след като опитахме повечето от вината предлагани там реших все пак да се пробвам на вино от грозде. Това, което се предлага в Сами не ми върши работа - то е десертно. Някъде над 40-ката срещу един магазин за евтина електроника съм виждал да продават точно каквото ми трябва, но не си спомням кой беше булеварда. Магазинът е от онези, които се рекламират в 24 часа и Метро за най-различни дребни уреди в областта на електрониката. Моля, ако някой се сеща за въпросния магазин да пише.

Благодаря на всички отговорили до момента.

П.П. От концентратите до момента най ми допадна Mezza Luna
nini
Мнения: 215
Регистриран на: Сря Сеп 17, 2003 12:07 pm
Местоположение: Longueuil

Re: Къде в Монреал продават грозде за вино?

Мнение от nini »

това е на 40-та
334 Cremazie Ouest, H2P 1C7
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Re: Къде в Монреал продават грозде за вино?

Мнение от todor73 »

NaviD написа:Без съмнение магазина на О'брайън е добър, също и Мости Мондиал, както и този на 1377 Долард, но след като опитахме повечето от вината предлагани там реших все пак да се пробвам на вино от грозде. Това, което се предлага в Сами не ми върши работа - то е десертно. Някъде над 40-ката срещу един магазин за евтина електроника съм виждал да продават точно каквото ми трябва, но не си спомням кой беше булеварда. Магазинът е от онези, които се рекламират в 24 часа и Метро за най-различни дребни уреди в областта на електрониката. Моля, ако някой се сеща за въпросния магазин да пише.

Благодаря на всички отговорили до момента.

П.П. От концентратите до момента най ми допадна Mezza Luna

Мисля че за това говориш

6869, Метрополитен ест (от другата страна на 40-ската има едно Супер Це) на паркинга на Голф таун, незнам дали са всеки ден или само събота и неделя.
Публикувай отговор