Естествен прираст в Бг

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
abozhilov
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 9:34 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от abozhilov »

Павел написа: Аз лично не бих осиновил по ред причини. Също много се съмнявам, че ако имаш собсвено и осиновено, ще ги обичаш еднакво. Всеки който твърди обратното е или лицемер, или ненормалник като Анджелина Джоли.
А аз си мислех, че само в България има ограничени хора... И какви са тези причини, може ли да ги напишеш? Да не би в твоето ДНК да са закодирани гените на Нобелов лауреат, че няма да обичаш осиновеното дете колкото твоето?!? И тъй като гледам, че си мъж ще те попитам: Ти направи ли си ДНК тест за да знаеш кое е твое и кое не?

Честно казано не разбирам каква е разликата между осиновено дете и дете за което се предполага че си го направил ти. И на двете ако им дадеш светлина в живота, може да се гордееш че си бил тук на земята...
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от loginn »

abozhilov написа:
Павел написа: Аз лично не бих осиновил по ред причини. Също много се съмнявам, че ако имаш собсвено и осиновено, ще ги обичаш еднакво. Всеки който твърди обратното е или лицемер, или ненормалник като Анджелина Джоли.
А аз си мислех, че само в България има ограничени хора... И какви са тези причини, може ли да ги напишеш? Да не би в твоето ДНК да са закодирани гените на Нобелов лауреат, че няма да обичаш осиновеното дете колкото твоето?!? И тъй като гледам, че си мъж ще те попитам: Ти направи ли си ДНК тест за да знаеш кое е твое и кое не?

Честно казано не разбирам каква е разликата между осиновено дете и дете за което се предполага че си го направил ти. И на двете ако им дадеш светлина в живота, може да се гордееш че си бил тук на земята...
Ако правилно разбирам, ти би осиновил без проблем едно цигане, би му дал светлина в живота и т.н...
Или греша...?
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Павел »

Божилов, точно на кретен като теб ще седна да се обяснявам. Моля модераторите да не трият думата кретен.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от iliana »

Не разбирам защо държавата трябва да отделя пари за да превъзпитава хора които са 20+ години. Подобен човек няма как да се възпитава на тази възраст. Трябвало е някой да го свърши много преди това. Постоянно се дават безвъзмездно пари на подобни елементи за тяхната интеграция. Най-лошото е че тези пари се дават от хората които работим и чинно си плащаме данъците и всички останали задължения, към всякакви пирамидални дружества. Аз лично съм съгласен да ги давам тези пари, но поне да вършат нещо тези хора. В момента например се достроява магистрала Тракия. Защо трябва да се плащат главозамайващи суми за работници, при положение че има толкова много цигани на които им се дават пари да стоят в тях и да са инкубатори за неграмотни деца? Много ще ми хареса всички ей такива търтеи държавата да им намери работа и като се приберат в тях да не могат да си кажат името от умора. Толкова ли е сложно всички да разберат, че няма безплатен обяд...
И какво предлагаш да правим със всички, които не ни се харесват било поради цвят на кожата, религия, начин на живот, образование и т.н.? Може би най-добре на сапун, а?
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
abozhilov
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 9:34 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от abozhilov »

loginn написа: Ако правилно разбирам, ти би осиновил без проблем едно цигане, би му дал светлина в живота и т.н...
Или греша...?
Трябва ли да се съобразявам с твоето пуританско и изпълнено с предразсъдъци възпитание? Не разбираш ли че осиновяването не означава купуване на стока. Осиновяването на дете означава, че отваряш сърцето си за човек който е също като теб нормално човешко същество. И между другото познавам доста добре възпитани и интелигентни цигани. На кой ли му пука за цвета на кожата. Прочети ми първия пост в темата. Мен лично не ме дразнят циганите като раса, дразнят ме като синдром на мързела!
abozhilov
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 9:34 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от abozhilov »

Павел написа:Божилов, точно на кретен като теб ще седна да се обяснявам. Моля модераторите да не трият думата кретен.
Научих нещо ново за себе си... И да, наистина нека модераторите не трият нищо, че иначе не може да се види жалкия ти отговор.
abozhilov
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 9:34 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от abozhilov »

iliana написа: И какво предлагаш да правим със всички, които не ни се харесват било поради цвят на кожата, религия, начин на живот, образование и т.н.? Може би най-добре на сапун, а?
Не е зле да четеш какво пише, преди да задаваш провокативни въпроси. Ако това е твоето решение на проблема си леко закъсняла. В 21-и век има доста по-интелигентни и цивилизовани решения на проблем като този.
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от loginn »

abozhilov написа:
loginn написа: Ако правилно разбирам, ти би осиновил без проблем едно цигане, би му дал светлина в живота и т.н...
Или греша...?
Трябва ли да се съобразявам с твоето пуританско и изпълнено с предразсъдъци възпитание? Не разбираш ли че осиновяването не означава купуване на стока. Осиновяването на дете означава, че отваряш сърцето си за човек който е също като теб нормално човешко същество. И между другото познавам доста добре възпитани и интелигентни цигани. На кой ли му пука за цвета на кожата. Прочети ми първия пост в темата. Мен лично не ме дразнят циганите като раса, дразнят ме като синдром на мързела!
Не съм искал да се съобразяваш с нищо. Нито пък съм намеквал да купуваш стока. Зададох конкретен въпрос свързан с твое изказване, а ти започна да си вадиш изводи за моето възпитание. Не съм те питал дали познаваш интелигентни цигани, а дали би осиновил циганче за да му дадеш шанс да излезе от обречената среда в един дом за изоставени деца например.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Павел »

loginn, разбира се, че конкретен отговор няма да получиш от един лицемер. Когато същия този ми покаже документ, че е осиновил поне едно цигане, тогава ще си направя труда да му отговоря, защо аз не бих осиновил ни цигане, ни скандинавче.


btw, според Агата Кристи tzigane = gipsy orchestra
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от cocose »

abozhilov написа:
Павел написа: Аз лично не бих осиновил по ред причини. Също много се съмнявам, че ако имаш собсвено и осиновено, ще ги обичаш еднакво. Всеки който твърди обратното е или лицемер, или ненормалник като Анджелина Джоли.
А аз си мислех, че само в България има ограничени хора... И какви са тези причини, може ли да ги напишеш? Да не би в твоето ДНК да са закодирани гените на Нобелов лауреат, че няма да обичаш осиновеното дете колкото твоето?!? И тъй като гледам, че си мъж ще те попитам: Ти направи ли си ДНК тест за да знаеш кое е твое и кое не?

Честно казано не разбирам каква е разликата между осиновено дете и дете за което се предполага че си го направил ти. И на двете ако им дадеш светлина в живота, може да се гордееш че си бил тук на земята...
Само пълен идиот не знае дали детето е негово или не. Справка: Таралежите :) http://www.youtube.com/watch?v=IaSWkH-x ... re=related
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от cocose »

Примери за интелигетни цигани :)
- Иван Костовю
- Шефа на CODIX - BG. (този даже и е шпионин ;) )
abozhilov
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 9:34 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от abozhilov »

@loginn Еднозначно ще ти отговоря с ДА. Радвам се че не страдам от такива комплекси и предразсъдъци като писачите в тази тема.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от hadministratora »

abozhilov написа:...А поведението на Франция, не искам да го коментирам...
Наистина не бива да го коментираш, защото вероятно нямаш представа какво прави Франция със собствените си цигани.....
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от IFF »

hadministratora написа:
abozhilov написа:...А поведението на Франция, не искам да го коментирам...
Наистина не бива да го коментираш, защото вероятно нямаш представа какво прави Франция със собствените си цигани.....
Верно,помните ли оня кмет,дето им беше запалил катуна :rofl:
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от 7George »

Тука в Канада се раждат канадчета. Както и да се напъвате и да си помагате. А в БГ даже реват, че има бейби-бумтва лято, парите на болниците не стигали. Какъв цвят се раждат, не пише. Много слънце, всички са мургави и със загар.
Embrace your climate change!
Публикувай отговор