Формула 1

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Формула 1

Мнение от Ascao »

Здравейте,
обръщам се към тези, които вече са посещавали Ф1 в Монреал.
За билетите ADMISSION GÉNÉRALE, на кой газон трябва да застане човек(т.е. има ли по-добри и по-лоши места), за да има някаква що годе сносна видимост и горе-долу колко по-рано трябва да се отиде за да сме в по-предните редици :) ?
Мерси...
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: Формула 1

Мнение от vankata_vd »

Аааа,добър въпрос и аз се интересувам....... :clap:
Аз си мисля,че местата между grandstands 15, 24 са добри, защото е по-бавен завоя и също близо до grandstand 33 са добри места.......но ще видим на място ;)

Поздрави,Ванката
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Формула 1

Мнение от YOUPPI »

07:00 TRACK OPENS

Това означава, че в този час трябва да влезнеш. А колко по-рано ще отидете, това е ваш проблем. Закъснеете ли, ще "гледате" от 6-7-8-Н-та редица. Хубаво е около фибата (завой номер 10). Колите намаляват и после от другата страна ускоряват към правата. Имате шанс да видите нещо, защото на други места те прелитат с над 200 км/ч и само чувате звука на двигателите.
И не забравяйте тапи за уши, защото иначе .....
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Публикувай отговор