Купувам кола до 450$

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Nov_emigrant
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 9:06 am

Купувам кола до 450$

Мнение от Nov_emigrant »

Здравейте,
Интересува ме ако някой продава кола до 400-450$ автомобил , или познава някого който продава , защото ми трябва такъв евтин автомобил.Единственото условие е колата да си работи и да мога да я ползвам , не ме интересуват марка или модел , както и състояние , все пак за парите които предлагам , не мога да изисквам подони неща!
Благодаря ви много!
Jim
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 11:12 am
Местоположение: Montreal

Re: Купувам кола до 450$

Мнение от Jim »

Ако си решен да си купиш евтина кола може и за 100 $ да намериш. Въпросът е колко ще ти изкара и колко ще дадеш за ремонти по нея. Между другото знаеш ли че дори и без пари да я вземеш тая кола застраховката и пътния данък по нея ще ти излязат минимум 500$ за една година. Виж в kijiji.ca.
Nov_emigrant
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 9:06 am

Re: Купувам кола до 450$

Мнение от Nov_emigrant »

Знам , независимо от името ми във форума не съм нов в Монреал :) , та да просто ми трябва евтина кола това е :)Благодаря все пак , кижижи си го следя , но реших да запитам и тук!
Nov_emigrant
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 9:06 am

Re: Купувам кола до 450$

Мнение от Nov_emigrant »

Благодаря за съобщенията на лични , ако все пак има някой продаващ кола в оказаният критерий от мен ще съм благодарен да пише!
Аватар
petko100
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 9:04 am
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Купувам кола до 450$

Мнение от petko100 »

petko100 написа:Здрасти,имам подобен автомобил но ще ми трябва до края на юни,след това заминавам за Europe.Ако този срок те устройва обади се за подробности.5149659570 Angel
Писането на кирилица е задължително в този форум. Всеки следващ постинг на латинаца ще бъде изтриван! За улеснение може да използваш например това - http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Модератор
And she became one, not to be your business - remove, remove.
Публикувай отговор