Вие не можете да публикувате мнение толкова рано?!?

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Вие не можете да публикувате мнение толкова рано?!?

Мнение от hadministratora »

phpBB2 написа:Вие не можете да публикувате мнение толкова рано след миналата публикация.
Това съобщение ме изненада преди малко. Тъкмо бях пуснал отговор някъде и получих ЛС, на което явно съм отговорил много бързо и хоп - не можеее...
Преди ъпгрейда на форума имаше такъв проблем: ако пусна някъде отговор и веднага след това с опитам да си го редактирам. След ъпгрейда проблема изчезна. Явно обаче пхпбб-то прави разлика само межу публикуване и редакция, но не и между публикуване и ЛС.

Молбата ми е ако е до настройка да го оправите. Ако е :bug: - да е жив и здрав ;)

Всъщност не е ли възможно минималното време между два поста да се намали?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Вие не можете да публикувате мнение толкова рано?!?

Мнение от Koko »

hadministratora написа:
phpBB2 написа:Вие не можете да публикувате мнение толкова рано след миналата публикация.
Това съобщение ме изненада преди малко. Тъкмо бях пуснал отговор някъде и получих ЛС, на което явно съм отговорил много бързо и хоп - не можеее...
Преди ъпгрейда на форума имаше такъв проблем: ако пусна някъде отговор и веднага след това с опитам да си го редактирам. След ъпгрейда проблема изчезна. Явно обаче пхпбб-то прави разлика само межу публикуване и редакция, но не и между публикуване и ЛС.

Молбата ми е ако е до настройка да го оправите. Ако е :bug: - да е жив и здрав ;)

Всъщност не е ли възможно минималното време между два поста да се намали?
Интервала за пускане на следващо мнение е настроен на 80 секунди и е така от преди последния ъпгрейд - настроен е така нарочно, т.е. няма да има промяна.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Вие не можете да публикувате мнение толкова рано?!?

Мнение от optics »

Koko написа:
Интервала за пускане на следващо мнение е настроен на 80 секунди и е така от преди последния ъпгрейд - настроен е така нарочно, т.е. няма да има промяна.
Докато за различни мнения, определено има някакъв смисъл, когато става дума за едно и също мнение т.е. редактирането му, такова ограничение е тъпо та дрънка.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Вие не можете да публикувате мнение толкова рано?!?

Мнение от klisurov »

А някаква идея това правило защо е въведено:
"Вие не можете да променяте собственото си мнение"?
В случая става дума за при "Малки обяви".
Или то касае само мен?
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Вие не можете да публикувате мнение толкова рано?!?

Мнение от klisurov »

Ами като не може да си променям мнението
(реално не искам да си го ПРОМЕНЯМ, а да го ДОПЪЛНЯ, ама както и да е),
та като не мога да го РЕДАКТИРАМ, ще генерирем ново:
Правилото важи и тук.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Публикувай отговор