С бебе на интервю

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
musil
Мнения: 43
Регистриран на: Пет Окт 30, 2009 5:01 am

С бебе на интервю

Мнение от musil »

Здравейте,имаме въпрос На интервю сме тази сесия но сме с малко бебе на 4 месеца и май няма на кого да го оставим.Та питанката ми е има ли някой с нашия проблем,който е ходил с бебе на интервю.Какво е отношението на интервюиращите абе всичко полезно като цяло предварително Ви благодаря.
KASTA7372
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 12:13 pm
Местоположение: Montreal, Canada

Re: С бебе на интервю

Мнение от KASTA7372 »

На интервю присъстват членове на семейството, които са над 22г., всички останали нямат право, предполагам биха направили изключение, ако детето ви е достатъчно голямо и френско говорящо и ако изобщо го поканят вътре то ще бъде да си поговорят и с него малко. Но не мисля, че бебе на 4 м. ще може да присъства, още повече че нито вие, нито изпитващият офицер ще се чувствате свободно и комфортно.
Chovek e tolkova golqm kolkoto sa golemi mechtite mu!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: С бебе на интервю

Мнение от ablood »

Неприемливо
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: С бебе на интервю

Мнение от vankata_vd »

ablood написа:Неприемливо
+1

Поздрави, ВАНКАТА :emo:
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
kamentsonev
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Ное 06, 2008 3:28 pm
Местоположение: Varna-Монреал

Re: С бебе на интервю

Мнение от kamentsonev »

Не споря за това дали е приемливо или не ,само искам да ви кажа че двойката която беше преди нас на интервюто беше с бебето си.Явно и те не са имали на кой да го оставят-докато чакахме пред вратата да влезем,се чуваше как си гукаше :) и те си говориха с офицера.Дори си пресрочиха единия час за който по принцип минава интервюто,а след това излязоха усмихнати със сертификати в ръце-изводите си ги правете сами.Надявам се поне малко да съм помогнала и не вярвам че това ще бъде непреодолима пречка да минете успешно,пожелавам ви късмет! :)
документи Виена-30.10.08
акюзе-25.11.08
пол.покана-05.05.09
интервю-09.06.09
документи Букурещ-29.06.09
баркодове-29.07.09
медицински формуляри-05.08.09
направени медицински-13.08.09
медицински-ОК-08.09.09
покани-18.09.09
визи-19.10.09
Philippo
Мнения: 292
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 12:33 pm
Местоположение: Montreal

Re: С бебе на интервю

Мнение от Philippo »

Написаното е изтрито поради писане на латиница. Моля, напишете мнението си на кирилица.
milla
Публикувай отговор