Статистика Федерална процедура Канада

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Milenita la Bonita
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:18 am
Местоположение: Burgas,Bulgaria

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от Milenita la Bonita »

hadministratora ,честито ви успешно приклучване на процедурата!!!!Много успехи и късмет желая на цялото ти семейство и успешна реализация в Канада :D !!!!!
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от kill_u »

Честито и от мен!
Не съм се и съмнявал че ще стигнеш до успешен край. Успех и от мен, ако се загубя от другия месец и не посещавам форума.
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от Phill »

ХЕЙ, приятели! честито!!!!! желаем ви успех и за самата Канада!
и догодина да си правим пикници в Торонто!
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от hadministratora »

Мерси на всички!
Дано наистина догодина всички да сме вече там и да имаме възможност да се видим и да си спомняме "радините" вълнения около процедурата.
Аватар
Мими
Мнения: 175
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 2:59 pm
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от Мими »

Поздравления hadministratora! Всичко е добре, когато свършва добре :) Желая ви много късмет от тук нататък и Bonne Chance! :D Фронтовата група мина успешно (Мими, kill_u, hadministratora), хайде следващите! :wink: :beer: :beer:
Изпратени докс до Букурещ--12.05.2008
Искане за доп.докс--19.12.2008
Изпратени доп.докс до Букурещ--11.04.2008
Получени Медицински--15.06.2009
ОК Медицински--10.07.2009
Покана за ВИЗА--30.07.2009
ВИЗИ--18.08.2009
Permanent residents--28.10.2009 :) :)
Аватар
Shares
Мнения: 35
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 3:45 pm

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от Shares »

Честито и от нас и успех в Канада :beer: :beer: :beer:
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.Лао Дзъ
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от valioiko »

hadministratora, честито на семейството ви! Много успех, здраве и щастие на Канадска земя! :beer:
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Аватар
7George
Мнения: 9665
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от 7George »

:beer:
И не забравяйте, че процедурата е само един аператив. Истинската борба за място под слънцето заочва тука. Ама който си го може, просто идва, вижда и ... побеждава. 8)
Embrace your climate change!
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от hadministratora »

7George написа::beer:
И не забравяйте, че процедурата е само един аператив. Истинската борба за място под слънцето заочва тука. Ама който си го може, просто идва, вижда и ... побеждава. 8)
Не сме забравили, но гледаме да не мислим много за това докато все още можем да си го позволим:)

Благодаря на всички за пожеланията!
Последно промяна от hadministratora на Нед Окт 04, 2009 2:30 pm, променено общо 1 път.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от kill_u »

7George написа::beer:
И не забравяйте, че процедурата е само един аператив. Истинската борба за място под слънцето заочва тука. Ама който си го може, просто идва, вижда и ... побеждава. 8)
По тази аналогия вечерята трябва да е някакъв кошмар така ли ? :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от optics »

Честито !
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от OILERS »

Трябва да мислите,трябва и то много!
Аватар
7George
Мнения: 9665
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от 7George »

По тази аналогия вечерята трябва да е някакъв кошмар така ли ?
Ами нека кажат скоропристигналите. Няма да обобщавам. И тва да си осигуриш вечерята всеки ден, не е малко. Гледам: успехите в подписа секват с визата и билета. Някакви предположения? 8)
Embrace your climate change!
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от Phill »

7George това за вечерята ми хареса - просто и разбираемо. И много вярно ... същото важи и за България ...
А за успехите след визата си мисля следното - тук в България ежедневно ни заливат с абсурди и ожесточено ни обясняват, че това е единствената истина и е доста трудно да си запазиш естествената логика от сериозни изкривявания, та предполагам на човек му е нелеко преселил се на друго място да си пребори начина на мислене за кратко време. А, ако не си смениш начина на мислене, спрямо средата, то и реализацията ще е по-бавна и трудна.
За мен дори решението на даден човек или семейство да имигрира си е своеобразен успех. Ние например доста дълго се самозаблуждавахме, че България има шанс за някакво, не говорим голямо, някакво развитие.
Уви ...!
Със сигурност обаче, кандидат имигрантите слагат повечко емоцинален заряд и съответно очакванията са за грандиозен успех на канадска земя, което разбира се после се трансформира само в обикновен успех, но не и грандиозен и подписа става по-семпъл, а за някои пък сигурно е израз на грозна показност и затова нищо не слагат.....
Аз си мисля (поне за мен е така), че подписа при хората, които са в процедура не е с цел показност, не е дълъг списък с "недостижими" успехи :) , а по-скоро за ориентация на другите и самия него за хода на процедурата. Така се избягва постоянното питане "ти до къде стигна?", "пусна ли документите?", "получи ли покана?" и т.н.
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: Статистика Федерална процедура Канада

Мнение от vankata_vd »

Phill написа:7George това за вечерята ми хареса - просто и разбираемо. И много вярно ... същото важи и за България ...
А за успехите след визата си мисля следното - тук в България ежедневно ни заливат с абсурди и ожесточено ни обясняват, че това е единствената истина и е доста трудно да си запазиш естествената логика от сериозни изкривявания, та предполагам на човек му е нелеко преселил се на друго място да си пребори начина на мислене за кратко време. А, ако не си смениш начина на мислене, спрямо средата, то и реализацията ще е по-бавна и трудна.
За мен дори решението на даден човек или семейство да имигрира си е своеобразен успех. Ние например доста дълго се самозаблуждавахме, че България има шанс за някакво, не говорим голямо, някакво развитие.
Уви ...!
Със сигурност обаче, кандидат имигрантите слагат повечко емоцинален заряд и съответно очакванията са за грандиозен успех на канадска земя, което разбира се после се трансформира само в обикновен успех, но не и грандиозен и подписа става по-семпъл, а за някои пък сигурно е израз на грозна показност и затова нищо не слагат.....
Аз си мисля (поне за мен е така), че подписа при хората, които са в процедура не е с цел показност, не е дълъг списък с "недостижими" успехи :) , а по-скоро за ориентация на другите и самия него за хода на процедурата. Така се избягва постоянното питане "ти до къде стигна?", "пусна ли документите?", "получи ли покана?" и т.н.
+1 :D

Поздрави,ВАНКАТА
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
Публикувай отговор