За кого да гласувам?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

За кого да гласувам?

Мнение от IFF »

Понеже отдавна не живея в България,не съм много наясно с последните политически течения. http://www.cik2009.bg/?page=6 -това са регистрираните партии и коалиции,дайте някои идеи за кого да гласуваме.Имам предвид някоя малка неучаствала все още в управлението партия.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Гледай сега какво става! А иначе за малка партия няма смисъл , е поне част от гласът ти няма да отиде за ахмеда.
pm.dj
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 7:43 am

Мнение от pm.dj »

ГЕРБ или АТАКА,за малките партии няма смисъл
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Мнение от IFF »

ВМРО по ме кефеха,ама са ги отстреляли.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Аз отивам и пускам глас за Костов...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

ivanko13 написа:Аз отивам и пускам глас за Костов...
Последвайте го човека. Право казва!

Ванка, имаш една бира от мене като си дойдеш! :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Само Ваньо :haplio:
Аватар
emilcho
Мнения: 613
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 2:56 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от emilcho »

Аз отивам и пускам глас за Костов...
+1
"I am a very stable genius " - Powered by Donald Trump
"Donald Trump is a fucking moron " - Powered by Rex Tillerson
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

Аз преебан втори пьт няма да позволя да се чувствам. Ако не видя някой който е способен да ме убеди в милеенето му за просперирането на Бьлгария, да ме убеди в непрестанният му труд относно подобряването на социалното положение на бьлгарите и в нежеланието му да придобие лични благини работейки за бьлгарският народ, няма да гласувам. Евтини популистични речи няма да хапвам.
Само за всеотдайни хора ще гласувам, които сами са си избрали да стават политици и да твьрдят, че работят изкренно и всеотдайно за трайното подобряване на кондицията на всеки бьлгарин, бил той бьлгарин, циганин, китаец, влах, татар и т.н.
Както вече казах, втори пьт няма да позволя да се чувствам изльган и даже виновен, че с моят глас са влезнали хора в парламента, които разбират политическата власт, като мощ над другите.
Обедил ме за сега няма. Дали ще е бьлгарин или китаец не ме интересува. Като се появи ще гласуван за него.
Какви за тия врели некипели, че еди кой си бьлгарин е по малко опасен за Бьлгария от турците или който и да е било. Изторията не го потвьрждава.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Omega3 написа: Изторията не го потвьрждава.
:lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

krimon написа:
Omega3 написа: Изторията не го потвьрждава.
:lol:


охохох, ок, мерзи, добре че все някой ме чете
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Из торията ли не знам , ама знам , че откак комунягите слязоха из корията няма оправия !
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

pm.dj написа:ГЕРБ или АТАКА,за малките партии няма смисъл

Какьв ГЕРБ бе човек. Борисов не е способен да управлява ефикасно един град.
Преди време тьрся да паркирам из Монреал и дете ми казва да се кача на тротоара, така видяла то в София. Разправя тука на сьседчетата че из София било страхотно, кучета имало за играене галене по улицата. Какьв е тоя кмет на София? Какво е направил? По делата им или по неделата им ще ги познаеш.
А тоя изперкьл индивид от Атака е само срам за Бьлгария. Какво е направил в Парламента. Дай нещо конкретно което е извьршил за Бьлгария.
delisted_2
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 11:23 pm

Мнение от delisted_2 »

Omega 3,

Напълно разбирам болката ти. И аз дълго време мислех като теб и си казвах "всите са маскари" и никой не заслужава да гласувам за него. Проблемът е че повечето хора също постъпваха така и неизбежно на власт идваха партийте с твърд електорат като БКП/БСП и ДПС (Доганова Партия и Сие). В резултат на това България е по-зле от всякога. Трябва да гласуваме за някой друг пак то е сигурно че новата власт също ще крадат и грабят ама поне да не опропастяват държавата, че както е тръгнало скоро ще ни изхварлят и от ЕС. Колкото до етническата партия, лесно забравихме тези 500 години но ако не вземем мерки скоро ще си припомним какво е турци да ни управляват. То вече е факт на много места в България но да не допускаме да стават повече. На теб може и да ти е безразлично но на хората по места изобщо не им е радостно.
Призивът ми е към теб и към другите които се колебаят да гласуват защото това е крайно наложително в момента.
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Мнение от kapitan »

Аз съм за Синята коалиция,ДСБ,СДС и др.по-малки десни партии.Ще гласувам за тях.Има нещо,което ме дразни в ГЕРБ.Това,че Б.Борисов е поредния дебил в политиката,нищо неразбиращ всезнайко,без управленски опит,еднолична-авторитарна партия,както с царската партия лицата до него в партията му са спуснати от горе и абсолютно непознати.Иначе пича има хъс....хубаво е да се създаде след изборите широка дясна коалиция,защото иначе ми се струва ,че ГЕРБ не са способни да управляват сами.
Чудя се обаче дали да не гласувам в крайна сметка за ГЕРБ,за да имат повече гласове и по-голямо мнозинство за съставяне на дясно правителство?!Защото така или иначе Дясната коалиция няма да имат над 10 % на изборите при всички случаи,а така разпиляваме гласове в дясното?!
При всички случаи няма да гласувам за БСП,ДПС,НДСВ и др.малки партии.Всичко др.,но в никакъв случай за комунисти,турци и "царисти"!!!!!Те са виновни за това положение и най-вече шибания "цар"
Публикувай отговор