Confirmation of Permanent Residence

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
ivaka33
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Май 16, 2008 4:31 pm
Местоположение: Y NAS

Confirmation of Permanent Residence

Мнение от ivaka33 »

Confirmation of Permanent Residence:
На никoй случвалоли му се е да си го загуби и след това какво може да се направи за да си го въстанови тази бележка.

Благодаря предварително
Пламен Петков
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 4:47 pm
Местоположение: Nova Scotia, CANADA
Обратна връзка:

Re: Confirmation of Permanent Residence

Мнение от Пламен Петков »

ivaka33 написа:Confirmation of Permanent Residence:
На никoй случвалоли му се е да си го загуби и след това какво може да се направи за да си го въстанови тази бележка.

Благодаря предварително
Здравей ivaka33:
Трябва да подадеш тази молба: Application for a certified true copy, correction, or replacement of an immigration document (IMM 5545). Ето ти връзка към повече информация относно тази молба: http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... /5545E.asp
Поздрави,
Пламен

Горната информация е правна информация, а не правен съвет: приложението на правото в индивидуални случаи. Предостаянето на горната информация не установява отношение на адвокат и клиент.

The information provided above is legal information, not legal advice: the application of the law to individual circumstances. The provision of the above information does not establish lawyer-client relationship.
Пламен Петков
Адвокат - Канадско имиграционно и бизнес право
http://www.tmclaw.com
http://www.tmclaw.com/our-legal-team-la ... awyer.html
ivaka33
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Май 16, 2008 4:31 pm
Местоположение: Y NAS

Аз съм тук в Canada

Мнение от ivaka33 »

Аз съм тук в Canada
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Няма ли как да бъдете малко по-ясни когато задавате въпроси ?

Искаш да кажеш, че си влязъл в Канада и си го загубил след това ?

Аз не помня да ми е трябвал за нещо, освен може би за кандидатстване за гражданство. В такъв случай, най-лесното нещо е да се обадиш на CIC и да ги питаш какво да правиш и има ли пррблем ....
ivaka33
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Май 16, 2008 4:31 pm
Местоположение: Y NAS

Ако никoй зннае колко се чака. че май аз като четох е 1 годи

Мнение от ivaka33 »

Ако никoй зннае колко се чака.
че май аз като четох е 1 годинка.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Аз се отказвам.....
Обади се на CIC
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Мнение от Павел »

Има ли някой все още да се съмнява, че имигрантски визи раздават и на куцо и съкато? И че селекция никаква няма?
ivaka33
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Май 16, 2008 4:31 pm
Местоположение: Y NAS

Кво общо има с виза те бре. Просто ако сменяш името е трудно

Мнение от ivaka33 »

Кво общо има с виза те бре.
Просто ако сменяш името е трудно
иначе local ofice за месец Toronto става пишеше си името
и номера на pr картата.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

Павел написа:Има ли някой все още да се съмнява, че имигрантски визи раздават и на куцо и съкато? И че селекция никаква няма?


:thumbsup:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Fireman

Мнение от Fireman »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

poumpy написа:
Аз не помня да ми е трябвал за нещо, освен може би за кандидатстване за гражданство. В такъв случай, най-лесното нещо е да се обадиш на CIC и да ги питаш какво да правиш и има ли пррблем ....
на мен ми го искаха на 1000 места и отделно останах с впечатление че тоя документ е доста важен да не кажа и наи важния /говорим конкретно за новодошлите.
Петков е обяснил как става ваденето
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

kurta007 написа:
poumpy написа:
Аз не помня да ми е трябвал за нещо, освен може би за кандидатстване за гражданство. В такъв случай, най-лесното нещо е да се обадиш на CIC и да ги питаш какво да правиш и има ли пррблем ....
на мен ми го искаха на 1000 места и отделно останах с впечатление че тоя документ е доста важен да не кажа и наи важния /говорим конкретно за новодошлите.
Петков е обяснил как става ваденето
Браво......
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

poumpy написа:
kurta007 написа:
poumpy написа:
Аз не помня да ми е трябвал за нещо, освен може би за кандидатстване за гражданство. В такъв случай, най-лесното нещо е да се обадиш на CIC и да ги питаш какво да правиш и има ли пррблем ....
на мен ми го искаха на 1000 места и отделно останах с впечатление че тоя документ е доста важен да не кажа и наи важния /говорим конкретно за новодошлите.
Петков е обяснил как става ваденето
Браво......
намали спама малко ....знам че ти е трудно но ти можеш да го преодолееш :)
не се чувстваи длъжен да казваш ох,мерси ,моля и тем подобни глупости на всяка втора тема :twisted:
пък и си личи че си тотално дезориентиран както по тази така и повечето теми в които пишеш
Публикувай отговор