До къде ще ви доведе развода!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Честно да ви кажа не зная а какво става въпрос в статията/ и аз не чета френски/, но ако говорим за разводи - от мен да знаете - ТОВА Е МНОГО ГНУСНО НЕЩО!!!Преживял съм го и никому не го желая...
danielle

Мнение от danielle »

bibco написа:ТОВА Е МНОГО ГНУСНО НЕЩО!!!Преживял съм го и никому не го желая...
bibco, коя беше най-гнусната част от развода, да споделиш, ако не е тайна?:wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Bibco, гнусно е ако се развеждаш с някой буклук, ако е свясня жена е различно.
:beer: :beer: :beer:
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Най-гнусната част беше, че цената на развода е плати щерка ми.Със всички произтичащи екстри...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

bibco написа:Най-гнусната част беше, че цената на развода е плати щерка ми.Със всички произтичащи екстри...
Тва е пак благодарение на хубавата ти бивша жена, не сички са такива, ма по принцип (с изключения се пак) ако жената е свестна, не виждам за кво да се развежда човек.
:beer: :beer: :beer:
danielle

Мнение от danielle »

Брей Марги, стига бе...аз кво да кажа, като моя бивш" сладур" ме остави 18 години да се грижа за неговата дъщеря... и една стотинка не съм my взела на тарикaтa, щото си имаше задължение към друга жена... деца така и не видях, та дори едно куче и коте, дето се казва - за пред хората. :wink: :P И най-голямата простотия беше преди три години, когато момичето cе дипломира и понеже ние вече бяхме тук, нямаше как да организираме aбитуриенския и бал, тя го помоли за съдействие и финансова помощ. А, той и казал да не я занимава с глупости :evil: . Тогава се намесила съпругата му и организирала всичко до най-малката подробност.:beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Па danielle, некаде да си видяла да съм казвал че няма скапани мъже и свестни жени ???
Тва което казах е че след като развода е ужас за единия, тва е щото другия е скапаняк / скапанячка ...
Са ясно ли е?
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

А иначе съм убеден че развода (поне в Канада 100%, до някаква степен и в другите страни) върши работа само на шепа лайнари от управата на страната, както и на правителството като цяло щото преди развода се плаща един наем или една къща, след него - два, преди - една кола, след - две, преди една застраховка, след - две, преди детето си го гледат родителите, след - детската градина която създавала работни места и съответно данъци за мръното правителство и още много подобни ...
Та който е балък / балъкиня да се развежда, а иначе ако се наложи и аз ше го направя, ма с голямо нежелание и съжаление ...
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

Мнение от alen vid »

Marginal39 написа:А иначе съм убеден че развода (поне в Канада 100%, до някаква степен и в другите страни) върши работа само на шепа лайнари от управата на страната, както и на правителството като цяло щото преди развода се плаща един наем или една къща, след него - два, преди - една кола, след - две, преди една застраховка, след - две, преди детето си го гледат родителите, след - детската градина която създавала работни места и съответно данъци за мръното правителство и още много подобни ...
Та който е балък / балъкиня да се развежда, а иначе ако се наложи и аз ше го направя, ма с голямо нежелание и съжаление ...
Евалата ти правя,за това което си написал ! - и аз разсъждавам по този начин, даже имам опасения, че на някои места се работи доста усилено за постигането на принципа : разделяй и владей !
Едно задружно семейство има повече шансове да устои на "назидателните шамарчетата ", които в някои страни са се научили да "пляскат на непослушковците", отколкото ако индивида е сам .
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Евалата alen vid, САМО ВРЕМЕТО ШЕ ПОКАЖЕ ДАЛИ СМЕ ПРАВИ !!!
:beer: :beer: :beer:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Аз пък си мисля че човек като е дошъл в Канада като специалист, експерт, професионалист трябва да живее като бял човек.
Това значи 2-3 коли в къщата, 2-3 телевизора, 2-3 застраховки за колите, една за мотора, една за яхтата. Вие сега какво ще гледате само един канал,. ще се возите навсякъде заедно и едниня ако иде на футболен мач на БГ футболния отбор който почва в 19 часа друугия трябва да е възразн като куче или да се вози на метрото с шриланковците.
Те така стават разводите от много икономии, пестения и лишения докато накрая на някой му писне.:)
Живейте на широко в Канада като канадците.:)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Хълка.

Ако знаеш в Монреалското метро кви яки кожи има, само да ги гледаш ти е достатъчно братчед ;-)

:beer: :beer: :beer:
danielle

Мнение от danielle »

Марги, развода в България си е типично по български манталитет. Мъжът си грабва оная работа и хич не му пука за децата, щото ако плащал издръжка, тя щяла да бъде изяждана от бившата му съпруга, а не от децата му. А, развода по Канадски... еми, нямам идея дали като българския, ама малко се съмнявам да е точно така.:wink: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

ма ти си била дърта кукумявка ,пък аз все си те представях като младо секси парче. :o
KVS
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 8:16 pm

Мнение от KVS »

Даниеле, развода в България си е типично по женски манталитет. Жената си грабва всичко (апартамента, фирмата, колата, парите в банката) и иска отделно издръжка от мъжа си, без да и пука, че той няма какво да яде. Развода по канадски, дай Боже да не го разбирам!
Избийте балъците и тарикатите сами ще измрат!
kurta007 написа: Жени ,ти щом мислиш/макар да стана ясно че не ти се отдава много/ ...
mwanza написа: ако си на социал и деливъри си там форевър.
Публикувай отговор