Long Live Quebec

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Long Live Quebec

Мнение от AlexAA »

До живеещите в Квебек табарнаци и тем подобна сган. Това не се отнася до нормалните данъкоплатци, имащи нещастието да живеят в Квебек
Федералното правителство обяви колко пари ще изсипе в помийната яма наречена Квебек (as part of the equlization payments for 2009).
Да са ви честити новите 8.35 милиарда, които успяхте да изкрънкате от Отава.
Дано успеете да построите комунизъмъ, с нашите пари. Но ще е още по-добре ако успеете да си направите още един референдум и се отделите от Канада. Аз поне бих гласувал да се отделите.
Мамка му (фак), ама нищо не мога да направя.
Не е луд този дето яде баницата.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

Абе вие в албертско и без тва сте пълни с пари, кво се косиш. :lol:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
miko
Мнения: 305
Регистриран на: Вто Дек 23, 2003 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от miko »

Това се нарича равновесие в природата. Едни трябва да бачкат , а други трябва да плюскат. :lol:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Алекс ,единственният ти избор е да се пресъединиш към нас за да не си преебан.Уверявам те ,че няма да сбъркаш,обаче ти като последния мохикан упорито се дърпаш и си се хванал като удавник за сламка за вашето бад реднек трейлър парк експензив шийт кънтри.
Ако разбереш само колко изпускаш от живота заради единия ти инат и 15К годишно овер на факания си пей рол чек ще си продадеш скапаната барака от 2 скуър фута имедиатъли и ще си заживееш като Баровец в Цивилизацията която толкова много мразиш и презираш.
Би хепи. :D :D :D
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

А това е само началото на наливането. Скоро ще има и допълнително за да върнат формула 1 в Монтреал.
На Хълман обаче не му пречи защото баницата се реже в Оттава а тоя който реже баницата първо мисли за себе.:)
А Монтреал е само на разстояние София - Пловдив.
Дет се казва на дискотека ходиме до там като тръгваме в 10 вечерта.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Long Live Quebec

Мнение от ablood »

AlexAA написа:До живеещите в Квебек табарнаци и тем подобна сган. Това не се отнася до нормалните данъкоплатци, имащи нещастието да живеят в Квебек
Табарнак сигурно не съм, значи съм или подобна сган, или нормален данъкоплатец :?
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Кво се хвалиш пък ти, от Калгари до най атрактивните дискотеки в Едмънтън-Помпата,Нефт и Газ ,В Гъза има няма 2 часа по хайуей Уайт Мъд ,от там по Йелоу Хед си за 4 часа на дансинга във Форт Мак . :D :D :D
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Алекс, винаги съм ти се радвала ... до сега. Молим ти се, ходи се прегледай на психиатър - може да е някой бърнаут, знае ли човек.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Ми според мен ,неговото не е от преработване ,а от недоглеждане.То по оня каубойски край кво ли има и да се види ,но ще си позволя да му предпиша една терапия.Да вземе аероплана и да ни дойде на гости да го поразведа из нашите околности особенно райските местенца на юг от Монтреал ,малките кварталчета и селца да им се понарадва ,да се понагледа на цивилазация и бели хора и да проумее в каква трта глуха се е набутал.
Аз съм бил и там и тук и от позицията си на пътник мога да сравня ,ама как да му обесня ,че с повечето си пари там ще си останат диви селяни и никога няма да си живеят живота на ;простите; табарнаци.
и най ми е смешно когато някой се изцепи за табарнакистан ,все едно ни вменява авганистан на канадско,което е толкова нелепо, все едно да сравняваш париж на северна америка с новосибирск или нурилск. :lol:
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Long Live Quebec

Мнение от haimana »

AlexAA написа:До живеещите в Квебек табарнаци и тем подобна сган. Това не се отнася до нормалните данъкоплатци, имащи нещастието да живеят в Квебек
Федералното правителство обяви колко пари ще изсипе в помийната яма наречена Квебек (as part of the equlization payments for 2009).
Да са ви честити новите 8.35 милиарда, които успяхте да изкрънкате от Отава.
Дано успеете да построите комунизъмъ, с нашите пари. Но ще е още по-добре ако успеете да си направите още един референдум и се отделите от Канада. Аз поне бих гласувал да се отделите.
Мамка му (фак), ама нищо не мога да направя.
Не е луд този дето яде баницата.
Не си прав AlexAA, не ти е правилен погледа върху нещата :D . От една страна вярно че не са малко пари дето се наливат там, ама от друга страна, може и да не е толкова висока цената да стоят там където са, а не да ви залеят :D Погледни от този ъгъл на нещата и може да ти мине :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

CFS 801 написа:Ми според мен ,неговото не е от преработване ,а от недоглеждане.То по оня каубойски край кво ли има и да се види ,но ще си позволя да му предпиша една терапия.Да вземе аероплана и да ни дойде на гости да го поразведа из нашите околности особенно райските местенца на юг от Монтреал ,малките кварталчета и селца да им се понарадва ,да се понагледа на цивилазация и бели хора и да проумее в каква трта глуха се е набутал.
Аз съм бил и там и тук и от позицията си на пътник мога да сравня ,ама как да му обесня ,че с повечето си пари там ще си останат диви селяни и никога няма да си живеят живота на ;простите; табарнаци.
и най ми е смешно когато някой се изцепи за табарнакистан ,все едно ни вменява авганистан на канадско,което е толкова нелепо, все едно да сравняваш париж на северна америка с новосибирск или нурилск. :lol:
:lol: :lol:

Е видяхме цивилизацията :)
Сьс схлупените кьщурки с стьлбите от вьнка и тесните улици :)
Всичко на всичко 2 сгради в Даун Таун
На това разхвьрляно село ако му викаш Париж то Торонто трябва да е Ню Иорк ,Лос Анжелес и Чикаго взети заедно !!! :beer: :beer: :beer: :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Бах мааму. Кво ги правите тези милиарди на година. Тоз Квебек е дна яма бездънна. Ми то възстановяването на Германия след Втората световна е струвало 10 млрд. (тогавашни пари).

Вие да не сте във война :lol:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Муха Монтреал е 10 пъти по приветлив град от Торонто, за сравнение между заведеня в Монтреал и Торонто по добре изобщо да не говорим.

Г-н CFS 801 би ли сподлил в тези дикотеки в Едмонтон и Форт Мак с каска на главата и сайфти буутс ли се танцува по дансинга?
И най важния ми въпрос е : Има ли там дипломатически дъщери? :D
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

myhata II написа:...
Всичко на всичко 2 сгради в Даун Таун
На това разхвьрляно село ако му викаш Париж то Торонто трябва да е Ню Иорк ,Лос Анжелес и Чикаго взети заедно !!! :beer: :beer: :beer: :)
Муха,
ти намери кое да мериш на 2та града - офис сградите ...
То е ясно, че вие сте по бачкането, затова и има повече високи (офис) сгради, където да събират калинките ... ъъ пардон, пчеличките.

Нас ни стигат и 2 сгради, стига да ни дават да си правим дискотека отгоре над офисите, като се разкарат работохолиците от сградата.

Още преди ти казахме, нищо не си видял от града, затова по-добре мълчи, не се излагай.
:lol: :lol:
Perched high atop Montreal's famous Place Ville Marie office complex, the Club Altitude 737 is an upscale restaurant, chic disco lounge and special events venue all rolled into one!
Open throughout the year, Altitude 737's famous club and lounge can fit a total of 1,000 partiers on any given night.
Altitude 737 is also a restaurant serving fine French and European cuisine, available for both business lunches and romantic evenings.
Dress code is enforced and Happy Hour on the terraces take place during the summer on Thursday and Friday from 5pm to 9pm.
http://www.clubzone.com/company/album1421_p10.html
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

Hullman написа:Муха Монтреал е 10 пъти по приветлив град от Торонто, за сравнение между заведеня в Монтреал и Торонто по добре изобщо да не говорим.

Г-н CFS 801 би ли сподлил в тези дикотеки в Едмонтон и Форт Мак с каска на главата и сайфти буутс ли се танцува по дансинга?
И най важния ми въпрос е : Има ли там дипломатически дъщери? :D
Айде сега Хьли,гроздето кисело,на високо:)
Ми ,Монтерала ти е до гьзьт :)
:beer: :beer:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор