За виното

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
As-Iv
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 11:00 pm
Местоположение: Montreal

За виното

Мнение от As-Iv »

:D
Последно промяна от As-Iv на Нед Яну 11, 2009 8:49 pm, променено общо 1 път.
danielle

Мнение от danielle »

:D ми ние на всеки 21 дена зареждаме с нова реколта...през това време изпиваме старата :lol: . Имам впредвид, че ние си правим сами виното от готов материал, ако това имаш на идея. Иначе, ще трябва да тичам до БГ-то и да обирам лозето, ако е останало нещо, разбира се! :beer:
Аватар
troyaneca
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 9:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от troyaneca »

Браво! Аз май ще закъснея тази година. По колко върви касата?
Fuck the Cola
Fuck the Pizza
All We Need Is Slivovitza
Аватар
As-Iv
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 11:00 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от As-Iv »

:lol: :lol:
Последно промяна от As-Iv на Нед Ное 02, 2008 10:01 am, променено общо 1 път.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

:shock: В магазина е пълно със страхотни вина от цял свят.Цените са повече от приемливи.Не разбирам желанието на хора, цял живот да се наливат с "химия" :shock: само щото е по евтино :roll: Някои от горните писачи имат много силни чувства, когато стане дума за хранене :lol: Виното е част от храненето :wink:Не забравяйте,ей :lol:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

Sunny boy написа::shock: В магазина е пълно със страхотни вина от цял свят.Цените са повече от приемливи.Не разбирам желанието на хора, цял живот да се наливат с "химия" :shock: само щото е по евтино :roll: Някои от горните писачи имат много силни чувства, когато стане дума за хранене :lol: Виното е част от храненето :wink:Не забравяйте,ей :lol:
Алоо гастронома,обичаш да хапваш май ? :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

myhata II написа:
Sunny boy написа::shock: В магазина е пълно със страхотни вина от цял свят.Цените са повече от приемливи.Не разбирам желанието на хора, цял живот да се наливат с "химия" :shock: само щото е по евтино :roll: Някои от горните писачи имат много силни чувства, когато стане дума за хранене :lol: Виното е част от храненето :wink:Не забравяйте,ей :lol:
Алоо гастронома,обичаш да хапваш май ? :lol:
Само отбрано .И драно и брано :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Не само го сложихме а го слагаме постоянно. На последък само Мерло и ме кефи максимално :-)
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Ние сме си направили винен кооператив - 4-ма души зареждаме по една реколта всеки месец. Това ни дава по около5.5л вино на месец. Правим го вече 4-та година.
Зареждаме Мерло, Гевюрц-Траминер, Пино Гри, Ризлинг.
Аз не си падам много виното, но жената, тъщата и приятелите много го оценяват...Аз си падам по твърдо гориво - особено 12-15годишно шотланско.
Пък и като ходя на гости, вместо цветя нося 2л вино. Много съм попюлър....
Плащаме по около 100 кинта за 18л шира.
Освен това си правиме луканки и филенца.
Абе мъчим се.
Айде наздраве
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Лелееееее AlexAA, то жива мъка тва ващо, живи сте за оплакване :-)
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Днес купих за 1 долар Боржо де Сена 2001 на вант дю гараж и по-хубаво вино в живота си не съм пила (а вЕрвайте ми, доста вино съм изпила :rotate: ). Сега се тюхкам, че не даваха по две бутилки :lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

AlexAA написа:Пино Гри
Алекс, позволи един съвет: вместо гри, намери ноар :wink:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Аааа екстра е винцето , аз купих едно кашонче от Доларама , само че реколта 2009 :beer:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Странджата написа:Аааа екстра е винцето , аз купих едно кашонче от Доларама , само че реколта 2009 :beer:
абе разбирирам, че завиждаш, ама това е положението :wink: :lol: :beer:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

благородно обаче :D
Публикувай отговор