въпрос

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
ALBENA71
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 8:30 am

въпрос

Мнение от ALBENA71 »

Извинявайте,но искам да Ви попитам нещо...Има ли някой със спонсорство.?На 16.06.08 ми промениха статуса .Пише,че ще направят контакт с мен.След колко време идва писмото и препоръчано ли е?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: въпрос

Мнение от Koko »

ALBENA71 написа:Извинявайте,но искам да Ви попитам нещо...Има ли някой със спонсорство.?На 16.06.08 ми промениха статуса .Пише,че ще направят контакт с мен.След колко време идва писмото и препоръчано ли е?
Доколкото знам не е препоръчано, затова е хубаво да си следите пощата редовно, а при по-продължително забавяне - да питате в Букурещ какво става, защото за съжаление се случва писма да се губят.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Skaterbg_
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 11:36 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

hi

Мнение от Skaterbg_ »

ти на какъв етап си и какъв статус имаше. Ние направихме медицинските,имаме ОК, а статуса така и не се е променил.А трябваше. А колкото да писмото-Коко е прав следи си пощата.Евентуално може и на е-мейл да пишат.Така нас ни уведомиха че на еди коя си дата ще ни бъдат пратени формите за медицински и да чакаме.И чакахме-дори ги направихме, но от там насетне,нищо друго. Изнервяща ситуация.
направени медицински-10.06.2008 г.
ОК на медицински-19.06.2008 г.
покана за визи-22.07.2008 г.
изпратени паспорти-23.07.2008 г.
поставени визи-12.08.2008 г.
върнати паспорти-18.08.2008 г.
Публикувай отговор