ВЯРВАЙТЕ ми ХОРА!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Мнение от Павел »

Hullman написа:Хълман няма да коментира да имигрират ли новите
Тези хора са главните герои на този континент - Северна Америка.
Ще изредя няколко имена. Донълд Тръмп, Уорен Бъфет, Ричард Брансон. Джордж Сорос техните си мечти и ако това е единственото което може да пречи накрая жената си отива с подвита опашка в Чехословакия сега Чешка република ( става дума за Ивана Тръмп докато Донълд тръмп върви напред )

Първо, Ричард Брансън не е американец, а англичанин.
Второ, Георг Сорош е унгарски еврейн - спекулант, ненавиждащ Америка, та не знам за какъв американски герой го изкарваш.
Трето - Ивана Тръмп никога не е подвивала опашка и не се е връщала в Чешката република - след като измъкна от дъ Доналд 50 милки, успя да запази добри отношения с него, въпреки което, и даже преди месец се омъжи в имението му - Мара Ларго, Флорида.
Четвърто, всеки шринк ще ти каже, Хълмане, че човек, който говори за себе си в трето лице има ментал проблем.
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Павел да прочете пак постинга на Хълман.
Никъде не съм коментирал къде са родени и какви са по произход Ричард Брансон и Джордж Сорос.
Тези имена се повтарят по медиите в Северна Америка посотянно. С други думи са популярни лица.
Така че първо и второ отпадат.
Падението е пълно в случая на Ивана Тръмп да моли Доналд Тръпм да се омъжва в иението му.
Абе тези хора достойнство нямат ли?

Посланието ( идеята ) от постинга на Хълман е в съвсем друга посока ама тези без менталните проблеми, непишещи в 3-то лице явно не могат да го разберат.:)
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Главните герои тук:
Изображение

Те се борят за справедливост и за доброто на всички ни! :lol:
Без тях злото ще шества по континента необезпокоявано. :lol:
Но други прибират парите! :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

"Omega3"- ето ти нещечко за духовния упадък на българите в БГ:
http://oracula.log.bg/article.php?article_id=8003
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

army написа:"Omega3"- ето ти нещечко за духовния упадък на българите в БГ:
http://oracula.log.bg/article.php?article_id=8003

с тия неШта от БГ-то сьм наясно отдавна. Аз от там идвам. Мерси все пак, посмях се.....
Все пак, тази реалност не е специфична само за БГ-то, а за кажи-речи цял свят. Но сьчетана сьс самоувереност и безкрупулност ти дава бьлгарската действителност.
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Е, най-после от много време нещо конструктивно! Благодаря, Армия. Признавам си, че в началото се усъмних дали си сериозен :D
Приемам, че написаното е адресирано до мен (и други като мен), защото съм в съответното състояние. Ще имам предвид твойте точки. Кажи ми, обаче, как човек разбира, че е готов за емигрантския живот? Това не се ли вижда когато вече си имигрант. Да, това е парадокс, но живота е пълен с такива. Друго - как се държи човек от държава с история? Като се има предвид, че отива в държава с кратка история. Трябва ли да изнеса две-три беседи на тема българска история? (Последното беше шега)
Не казваш нищо за семейните с деца. Каква точка ще включиш по този въпрос? Децата са невръстни.

пп. Аз също съм сериозен!
danielle

Мнение от danielle »

semeen написа:Кажи ми, обаче, как човек разбира, че е готов за емигрантския живот? Това не се ли вижда когато вече си имигрант.
мисля, че няма формула за това дали си готов или не за емигрант. всичко е въпрос на цели. всеки, който дойде тук разбира дали ще го бъде или не. после си взема решението дали да се връща обратно или да продължава с целите, които си е поставил първоначално.
познавам едно семейство с две големи деца, които се прибраха обратно заради тях. децата им не бяха готови за това да емигрират. а сега имам още един пресен случай на семейство, което си отива, за да опипа почвата, да види дали си заслужава да се връщат или са направили правилния избор.различни случаи...различни съдби... аз лично се чувставам добре и никoй не е в състояние с топ да ме мръдне от тук. имам си цели и си ги преследвам...пак после ще видим.:wink:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

малей,много Сдухан народ и в канада и в българия,като чета какви глупости са изписани в темата. :o
обаче оня кандидат пожарникарчето държи безапелативно първото место :D :D :D
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

хаххаха Бате,
Вече съм си купил пожарогасител,такъв дето огъня сам бяга от него :evil:
Батето ти си велик -владетел,МЪЖ за 5 почернели пуританки.2-ве за ръцете да те държат,2-ве за краката и 1-на в устата да ти п_ _ _e
Ние сме товй фенове ,тук в България.
Вече ХИМН има за теб - "Тих бял Дунав се вълнувааа,Батето весело въртиии синджира...."
Такива ми ти работи.
Айде Бате,идвай си,че НЕзастроени площи не останаха 8)
После ще трябва да те мислим и теб :wink:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ти поне имаш чувство за хумор за разлика от спаружения модератор дето ме рязна тая седмица и то за нищо. :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

драго я кажи аудито коя година ,на колко километра и колко му търсиш ,че ще ми трябва кола в бг. и се чудя от тук ли да си го взема или да те направя щаслив ,ако ми излезе по евтино
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Бате,при теб НИКОГА НЕ Е ЗА НИЩО :D :?:
Ти докато си дойдеш то Аудито ще си има малки аудинца :krila:
По-добре си вземи по-голям ТРАК за в България,че тук дупките са всъщнсот ями.Колата не е за предпочитане.
мммм,дай Skype координати да се чуваме,да преценя в реално време ЩО за човек си,че тъй с писанки всеки може :)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

б

Мнение от bateto »

дай ми инфо за колата на лични ,ако не искаш да обевяваш във форума.
оглеждам се за а4 1,8 ,2 от 2005г. на горе да си го закарам в бг.тук цените са доста ниски даже и с транспорта и митото .заради това се интерисувам от твоята цена ,ако излезе по изгодно защо да не си стиснем ръцете.
сравнението ми е от сайтове в итали и германия в които съм се ровил за тоя модел
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Не ме притеснява за тук д апиша,за друго исках Skype :) :)
Старичко е Ауди-т,едва 1999г.,не е за теб :)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

нямам скайп,а и нямам време много много за писане.драскам тук след работа за да релаксирам.
ама с дупки не ме плаши,монтреалските улици са като след дрезденските бомбардирофки,така ,че поне на това сме му свикнали.
обикновенно като карам из града яко затягам колана за да не катапултирам. :o
Публикувай отговор