Има ли подали док. за виза тази година и полу4или ве4е медиц

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

Има ли подали док. за виза тази година и полу4или ве4е медиц

Мнение от holy »

Искам да запитам има ли такива, които тази година са изпратили документи в Букурещ за виза и ве4е са получили медицинските формуляри. Ако има някой в подобно положение, моля дайте по-вече инфо (по-възможност дати). Мерси!
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Privet

Мнение от sve »

да пратил съм документи към букорещ преди месец и малко , получих баркодове но още нямам хабер за медицински. искрено се надявам чакането ми да приключи в най скоро време и до месец да ги получа но опита показва че рядко идват толкова бързо .. ти кога си пратила твоите?

Не знам дали ще ми хареса в Канада но съм сигурен че в България не ми харесва! :)

успех
Nadya i Todor
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 10:36 am
Местоположение: България

Мнение от Nadya i Todor »

Ние изпратихме нашите документи след интервюто на 10.01.2004.
Заведено досие на 20.01.04.
Получени медицински формуляри на 23.03.04.
По отговорите на питането ти / или по-точно по тяхната липса/ май сме изключение, така че не се притеснявай, скоро със сигурност ще дойдат. Между другото статуса за проверка в Интернет ни стана активен седмица преди това.
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

Това за on line статуса е интересно ! ще видя дали и при мен ще стане така ! Защото все още не е активен
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

!

Мнение от holy »

Поставих тази тема защото ние вчера изпратихме нашето писмо до Букурещ. Знам, че е много рано, но все пак искам да "проуча" сроковете.
Искам също така да споделя и нещо друго. Направи ми впечатление, че таксата за обработка на досиетата за възрастни е по 400$ , а за детето 110$.
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

privet

Мнение от sve »

Преди 1-2 седмици пуснах анкета колко се чака за медицински (може да я потърсите малко по назад във форума) че опита на хората показва че обикновено те идват (медицинските) между 2 и 3тия месец и дори след 3тия. Вижте анкетата аз потърсих отговор в нея! въпреки че винаги изключения има !
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

!

Мнение от holy »

Май не сме много... :roll:
Заключено