Кой хотел бихте препоръчали във Варадеро, Куба?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
Johny Bravo
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 2:09 pm
Местоположение: Kingston, ON

Кой хотел бихте препоръчали във Варадеро, Куба?

Мнение от Johny Bravo »

Здравейте на всички!
Решихме да отидем това лято до Куба за пръв път и се спряхме на Варадеро. Разгледахме различните оферти в интернет и си бяхме харесали един хотел - Оазис Варедоро 1920, но като говорихме с туристическата агенция ни наплашиха, че доста хора се оплаквали от мръсни тоалетни, запушени канали, всякакви гадини из стаите и какви ли още не ужаси :x Ако някой е бил във Варадеро и може да препоръча някой нормален хотел, на приемлива цена (до $1000 на човек за седмица), моля да сподели своя опит :beer: Ние от своя страна обещаваме да разкажем нашите преживявания като се върнем (мислим да ходим към края на юли, ако има и други мераклии, тръгващи от Торонто, може да се чуем, за да си правим веселото заедно)!
Мучос Грасиас :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Ами най-добре смени цялата страна, стига с таз смешна Куба :D Туй за хлебарките, комарите и другите гадини е вярно! Ти си на тропиците, не си в стерилна Канада, така че и в 7-звезден хотел да идеш пак няма да се оттървеш от тях.
Освен туй къде си хукнал в дъждовния период, искаш да те пере яко дъжд ли? Юни до Октомври забрави най-добре, на Карибите се ходи от Декември до Май(най късно) инак има опасност да шибаш карти в бунгалото докато се излива поройния дъжд :lol:
Инак дийловете си ги има, няма спор , сега за по 500$ може да идеш, ама нали се сещаш що е толкоз евтино ... Ако пък се изръсиш по 1000$ за Куба и то в тоз период си е жива преебавка.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Кой хотел бихте препоръчали във Варадеро, Куба?

Мнение от speedy »

Не съм бил във Варадеро, но виж Iberostar. Като гледам има два-три в околността. Общо взето си държат на обслужването.

За мнения на туристи - www.tripadvisor.com
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
Johny Bravo
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 2:09 pm
Местоположение: Kingston, ON

Мнение от Johny Bravo »

Благодаря ви за отговорите. И аз знам, че е дъждовен сезон, че и ураганите почват вече, но само по това време можем да почиваме. А иначе сме решили да отидем поне веднъж до Куба, така че тръгваме смело напред и се надяваме всичко да се нареди :D
Весело лято на всички 8)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

купи си почивката в последния момент тогава, погледни на уедър.цом има хубави сателитни снимки и ако има някой фронт с ниско налягане, да речем над Куба, избери Доминиканската, или обратно. Така може да избегнеш на 90% дъжда.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Публикувай отговор