застраховка

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
mersedes
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Окт 04, 2005 7:55 am

застраховка

Мнение от mersedes »

Разбрах, че при пътуване трябва да се направи лична здравна застраховка. Ако има такава тема бихте ли ме насочили или предпочитан застраховател
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Мнение от analgin »

От къде и до къде ще пътуваш?
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

може и да не си правиш, ама ако се наложи нещо спешно тука, дори и не толкоз сериозна операцийка , си приготви да продадеш апартамента :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
mersedes
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Окт 04, 2005 7:55 am

застраховка

Мнение от mersedes »

от Варна до Торонто и обратно - с туристическа виза
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Мнение от Alabama »

Погледни тук http://www.qbeeurope.com/bulgaria/
За 3 месеца ми струваше 69 Евро, обаче миналата година. И по-добре да си направиш застраховка, щото един зъб да те заболи жална ти майка
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
kokoscho
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 5:08 pm

Мнение от kokoscho »

Не си прави, няма смисъл :)
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

kokoscho написа:Не си прави, няма смисъл :)
Въпреки, че не я ползвахме и не видяхме смисъл от направената застраховка никога не се знае.Всичко е индивидуално и зависи от отва какви рискове поема всеки човек отнасяйки се до своя живот и здраве.
Изображение
InsurCo
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:28 am
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от InsurCo »

Здравейте,

Прегледайте и нашия сайт: http://www.VisitorsInsurance.ca

Рабитим с повечето застрахователни компании на канадския пазар.
Ако ви е необходима повече информация, ни пишете или се обадете на телефоните на сайта.

Приятно пътуване!

Младен
http://www.VisitorsInsurance.ca
r_valeva
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 1:28 pm

zastrahovka

Мнение от r_valeva »

Mnogo se kolebaeh predi da doida v Canada dali da si napravi zastrahovka v Bg ili kogato pristigna tuk, no v kraina smetka si napravih v Allianz Bg. Kogato pristiganh na 3 den ot kacaneto mi na Canadska zemia se razboliah uj bezobidna nastinka,no vazpalenieto barzo se razvi, vazpolzvah se ot zastrahovkata si, ot Allianz izpratiha lekar v kashti,koito sled obstoen pregled mi naznachi lechenie za koeto ne sme plashtali nishto, kakto i za negovata visita, kakto i za antibiotocite koito mi ostavi.
Tova e moia opit sas zastrahovatelite, a vie si precenete koe po dobre za vas
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: zastrahovka

Мнение от krimon »

r_valeva написа: ... ot Allianz izpratiha lekar v kashti,koito sled obstoen pregled mi naznachi lechenie za koeto ne sme plashtali nishto, kakto i za negovata visita,

kakto i za antibiotocite koito mi ostavi.
Това в коя част на Канада се развива като действие ? Лекаря ли ти остави антибиотиците ? В къщи ? Алианс ли ти изпратиха лекаря или ти отиде на лекар, плати му и после от Алианс ти покриха разходите ? Алианс имат ли офис в Канада ?

извинявай, ама звучи като приказка от 1001 нощ, още повече визита на лекар в къщи при настинка, била тя и по-сериозна :shock:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
r_valeva
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 1:28 pm

zastrahovka

Мнение от r_valeva »

da deistvitelno tova se sluchi s men i nie sas sapruga mi ne povirvahme. izvikame barza pomosht parvo zashtoto polojenieto be deistvitelno tejko, no tam ni kazaha che vsichko plashtame shtom niamam 3 mes v Canada. obadihme se na telefon koito be izpisan na zastrahovkata mi i ot tam sled oklo chas mi se obadiha che izprashtata lekar v kashti. mislia che v Canada animat ofice, telefona beshe evropeeski. taka doide lekaria pregleda me i mi dade lekarstavata. vze nomera na policata mi i imeto mi i kaza che Allianz pokriva vsichko i si otide tova beshe.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

откъде дойде този лекар, не от Европа със самолет :?
лекарствата тукашни ли бяха ?
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

krimon написа:откъде дойде този лекар, не от Европа със самолет :?
лекарствата тукашни ли бяха ?
мдамм, интересно тоз лекар регистриран ли е , щото ако не е как ще изпише и после ще вземеш лекарствата от аптеката?
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

не бе, той си ги носил лекарствата и й ги е оставил

въпорсът е, как е знаел какви лекарства да вземе :roll:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

krimon написа:не бе, той си ги носил лекарствата и й ги е оставил

въпорсът е, как е знаел какви лекарства да вземе :roll:
сигурно е бил от онези знаещите и можещите.
може би по симптомите е бил все пак подготвен с няколко опции антибиотици.
когато плаща застраховка, а не RAMQ може и лекарите да са по-мотивирани ;)
Публикувай отговор