Копие от печати излизане влизане БГ - САЩ?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

Копие от печати излизане влизане БГ - САЩ?

Мнение от stelan »

Нужно ли е да покажа освен копие от визата за САЩ която съм имала в стария паспорт и самите печати кога съм излязла и влезнала обратно в БГ при условие че кандидатсвам за туристическа виза.Изискват да видят ако си пътувал до САЩ но тези печати нужни ли са?
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

Не мисля, че е нужно. Току-що дадоха виза на младо момиче, което нашето семейство кани на гости. Тя е пътувала до САЩ преди време, но печатите са в стария паспорт, които тя не е имала как да покаже. Не е минавала интервю и т.н. Подала е необходимите документи и след определеното време е получила туристическата си виза.
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

г

Мнение от stelan »

Страшно съм ти благодарна за този съвсем пресен пример. Но мога ли да те попитам тя поне копие от визата не е ли приложила или просто е забравила да си я преснима преди да си върне паспорта. Пише че е необходимо да се приложат някакви данни ако си пътувал до САЩ
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

хг

Мнение от stelan »

Фатално ли е да пиша че не работя в момента. Не мога да представя позиция която заемам в настоящ момент . Един вид безработен.
Публикувай отговор