Коментар и предложение.

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Коментар и предложение.

Мнение от troll »

Нямам никаква забележка!
Имам похвали, ама тоз подфорум не е затова и ще трябва да продължа с коментара:
Много ми харесва Форума! Тука няма никаква дискриминация! Може да нямаш квалификация, да не знаеш езика и да нямаш пари и пак никой не те спира да се изявяваш.
Имам едно предложение:
Крайно време е заслужената и непрестанна деятелност във форума да се възнаграждава. Щом има БАН-ове трябва да има и моркови т.е. някакви морални стимули. Иначе ще си повредим администратора, ще му се изкриви психиката от наказване и триене. Трябва да се помисли да се радва като прави нещо, за да му се балансират кофтите емоции.
Значи, например, може да се учреди званието "Виден финансист", то те са двама, де и може да се сменят. Единия да го носи първите три месеца от годината, а другия през дванайсетте.
Ся се сещам, че може да се тури и "Видна дескриминанта*" - това е човек, заслужил това високо отличие, щото е бил дискриминиран. Например иска да си купи ферари, а те не му дават щото няма пари.
Не може да се отминат и званията "Виден коректив", "Видна коректорка", (На всяка манджа)"Мерудия", (На всяко ГЪРНЕ) "Похлупак","АУАКС" - предупреждава отрано."Чалга-Турбо-Комета", "Най-дълго на Социял", "С най-стара кола", "С най-малка яхта", "С най-малък самолет","С най-голямо Барбекю", "Най-спестовен", "Велик Манипулатор", "Велик Манутансионер", "радиоапарат", "Терминатор на риби","Главен Шут", "Виден специялист" "Патки пасе", "Замерващ патки" "Танцуващ с вълци", "Правещ кисело зеле" "Може си го" и т.н.
Естествено "Виден Трол" - това е такъв дето ника му е трол. :lol:


-------------------------------------------------
* - не идва от Дескрим
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Коментар и предложение.

Мнение от Koko »

Учредяване на форумни награди - идеята не е лоша, но има ли кой да се занимава със нея?
Подобни опити имаше преди време - да се отличават най-заслужилите участници във форума за изминалата година, но за целта трябва някой да се ангажира да пусне анкети и после да раздава медалите. :wink:
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Според мен, това си е хабене на време. Не че няма да се намери някой дето може за малко да поработи над въпрос, но ...
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

пък аз мисля че е добре да си починеш малко от интернет :D :beer: :beer:
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
Публикувай отговор