Мога ли да подам документи за Канада от Германия..?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Venn
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 9:26 pm
Местоположение: Duisburg,Germany

Мнение от Venn »

С това последното то изявление предлагам да си стиснем ръцете,напълно съм съгласна :P хайде,лека
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ей тез модове големи хинтелектуалци бре.и от немски отбирали,пък аз си мислех ,че поне в тая тема няма да ме закачат. :lol:
Silistra
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Яну 22, 2004 12:00 pm
Местоположение: Germany

Мнение от Silistra »

bateto написа:ами нали това се опитавам да ти помогна ,обаче на теб ти се чуват неща само които искаш да чуеш.
тук пише един форумник с ник Силистра от време на време.той след доста години живот в немско. се беше наканил да идва тук и си мина процедурата за постоянна резиденция в Ка.преди да кацнат семейно тук обаче прати жена си за известно време на разузнаване и след нейното завръщане в Германия много бързо им се изпариха мераците за Канада.
ако на мен не ми вярваш свържи се с него да ти разясни някои работи,но преди това като за начало си извади банкова сметка да видиш как ще ти тръгнат работите.
а за немските улици не ми разправяй,бил съм точно зимата след снеговалеж и такова чудо като сняг,лед или киша не съм видял като тук.
и един съвет ,ако ще идваш насам си вземи гумени ботушки ,че иначе крачолките ти ще са до колена мокри и достатъчно осолени. :D

Eй Батка голяма памет имаш! Респект!
Отвреме на време влизам и чета, но не пиша.
Та ние още преди да стартираме процедурата решихме тя да отиде и се огледа и решението да не ходим в Канада го взехме единодушно и много бързо. Живота тук е добър, спокоен и има добре заплатена работа, но първо трябва да си извоюваш мястото. На този етап имаме 50к. след данъци на година, като тенденцията след 1-2г. е 80-100к€ и то с 37,5 работни часа на седмица, 6 седмици платен отпуск, 15 дни празници и 2-3 седмици болнични ( сега пак съм болен :D ). Та не може да оставим питомното и да гоним дивото.
Ако правиш само това което вече можеш, ще останеш завинаги това което си!
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

Venn написа:хехе,това за безгрижния студентски живот звучи доста добре,ама знаеш ли и къде се предлага?Шегувам се..благодаря на всички пък аз ще му търся лесното :)
Предлага се в Свищов - СА "Д. А. Ценов" :beer: :D
Голям купон беше, цели 4 години :D
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Силистра и аз това исках да кажа-хляб има на вякъде и не е задължително чуждата кокошка да е патка за да се уредиш.заради това използвах и името ти в примера.
Въпросът е кой начин на живот е по близък до манталитета и разбиранията ти -цивилизования или американщината. :D
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Мнение от IFF »

.
Последно промяна от IFF на Чет Ное 25, 2010 5:39 pm, променено общо 1 път.
Аватар
plamsht
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:28 am
Местоположение: Montreal

Мнение от plamsht »

.
Публикувай отговор