Някой може ли да преведе това?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Някой може ли да преведе това?

Мнение от Smart Dust »

Я да видим кой е внимавал в клас :-)
Някой да помогне с превода на следното изказване:
I zon dé ptite dick ^^
sisi oula ksé vrai mon sra !!!

vraiment dé vieux slav de mé2 !!!

La jleur fais péta la tehon a sé narco !

i peuv toujours éssayer de traduire i son tellemen bildé ki komprendron pa ksé du verlan ! dja ke pige ri1 o français alor sé cool ...
Regarde lotr incognito i menvoi un message pouri en mdisan ché pa koi moi jlui répon en lui disan dla mer2 paskil me détruiser ba non il a rien compri spov cem !!

Aller gardé la tatpa bande de gouniafié
Доста неграмотно е написано и ми прилича на кебекарски, ама аз не съм компетентен там :-)
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Малийййй, няма ли франкофони тука бре :-)
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Не мога да ти го преведа, но определено не е квебекарски правопис. По скоро е писано от някой който никак, ама никак не е внимавал в час.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

така пишат тиновете в чатовете :roll:

започва с това, че някои са с малки пишки :lol:
... продължава с куп нецензурни думички и глупости - не си заслужава превода :oops:
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Това за малките пишки и аз го разбрах, ама нататък ми се губи вече :-)
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Аватар
mice
Мнения: 267
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 2:33 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от mice »

Първото изречение сте го превели. Аз малко от средата започвам.
La jleur fais péta la tehon a sé narco ! " - тук пишат на обратно, всъщност е: J`ai leur fait taper le note a ces conards!
И нанатък пишат:
"Могат да се опитват да преведат, толкова са тъпи(???), че не разбират, че пишем на обратно. (б.р. pige" не знам какво е, може би е "puis j`ai??" )още повече, че няма нищо общо с френския, затова е яко....
Виж го другия инкогнито, изпратил ми е някакво си съобщение и аз му отговорих, майната ти, понеже ме 'detruiser"??? - напсува?, ама този нещастник нищо не разбра!!"

p.s. Кой знаe кави глупости съм писала, все пак съм още в София ;) но ми стана интересно и затова писах.
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

mice написа: p.s. Кой знаe кави глупости съм писала, все пак съм още в София ;) но ми стана интересно и затова писах.
Всъщност не са глупости ами ще да си е общо взето точно :D Бравос! :beer:

аз пък не разбрах последната "дума" - gouniafle или нещо от сорта беше, който знае... моля да ме открехне
Нали трябва да се образоваме
Кое си требе, оно си сака!
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Това ще е някъв луд диалект :-)
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

kapitanovn написа:
mice написа: p.s. Кой знаe кави глупости съм писала, все пак съм още в София ;) но ми стана интересно и затова писах.
Всъщност не са глупости ами ще да си е общо взето точно :D Бравос! :beer:

аз пък не разбрах последната "дума" - gouniafle или нещо от сорта беше, който знае... моля да ме открехне
Нали трябва да се образоваме
направо от летището кандидатствай за кебекология и разшифроване на кебекоглифи;) на мен ми се струва, че това което не си разбрала е на румънски и са още думи от сорта на преведените от теб;
точно така мисля по въпроса:)
Публикувай отговор