интервю

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
ioana
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Апр 19, 2007 4:55 am
Местоположение: BG

интервю

Мнение от ioana »

Здравейте съфорумци . Имам покана за интервю на 11,12 - в Букурещ-има ли и други с покана эа таэи дата ?
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

ioana, поздравления, че сте стигнали на интервю след толкова чакане! Пиши как мина IELTS.

Късмет на интервюто!
ioana
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Апр 19, 2007 4:55 am
Местоположение: BG

Мнение от ioana »

Благодаря за подкрепата Жени , и аз се надявам късмета и шанса да са на моя страна на това решаващо съдбата ни интервю. Изглежда обаче , че съм единствена - никой още не се е похвалил с покана за интервю на тази дата - пишете съфорумци -да споделим вълненията си за предстоящото събитие.
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

ЗДР

Мнение от panev6 »

Здравейте и от мен, поздравления за достигането на етапа ИНТЕРВЮ - и най-вече да премине успешно - дай Боже всекиму! Ние сме в самото начало на пътя на законната емиграция, и затова ако можеш дай малко инфо за IELTS-а - какви са ти впечатленията, какви оценки изкара и каква предварителна подготовка имаше - ако не е тайна разбира се! Ще ни бъде от голяма полза! За интервюто да не пропуснеш също да драснеш някой ред!
Иначе много успехи и да се преборите с румънското - :beer:
eli_nikol
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 6:55 am
Местоположение: Edmonton, Canada

Мнение от eli_nikol »

Здравейте! Поздравления и от мен! Аз ще се явявам на IELTS февруари месец 2008г. Ако имаш време сподели какви са ти впечатленията и оценките си! Реших сама да се подготвям, но незнам дали ще успея!
Благодаря ти!
Лек ден!
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Мнение от OILERS »

Нали IELTS-a е за фед.процедура а там интервю вече няма? Или бъркаме.
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

IELTS e за федералната процедура, но има интервю по тяхна (на посолството) преценка.

Затова никой не отговаря на ioana. Ако някой е бил на интервю, може и да не чете този форум.
panev6
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 10:07 am

Мнение от panev6 »

eli_nikol - как се готвиш за изпита, в смисъл какво ползваш? Ние свалихме доста тестове от нета и ги решаваме!
Публикувай отговор