пазаруваите от Winners

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
batkoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 6:45 pm

Мнение от batkoto »

JCPenney и Century21 - все хубави вериги но всички на щатска територия. Таргет също така но много ми прилича на Зелърс. При все тези Виннърс си прилича на канадски Уолмарт за дрехи...
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Kiwi написа:http://www.tjmaxx.com e американския вариант. По богат избор от Ъинерс и по-евтин.

Моите 2 с'тинки
Те са на един и същи сибственик. За цените ми е трудно да говоря, ама иначе разлика не видях.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

И аз много харесвам ТЖМакс, обаче за шопинг триповете препоръчвам най-близкия ви Chelsea Premium Outlets
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

Доре, да не си ходила в ниакои смотан Winners до нас? Има един до Scarbaro Town centre много е зареден и даже нареден. За мен са живи превземки изказваниа от рода че е като втора употреба. Аз никога не сам успавала да вляза в такива магазини в Бг оште от вратата се отвраштавах, но в Winners е савсем друго. Там например си намерих обувки Geox много яки
за 50$
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

Anju, ходила съм във два Уинърса - единия до Уолтмарта в нашия район, другия, по-малък, някъде до един Мерседес. Не помня улици. Ама много боклуци имаше - скъсани дрехи, мръсни , парцаливи и поради тази причина питам какво толкова му харесват хората. Явно има достойнства, дето аз не съм ги оценила. :) Обаче сега ще се прибираме от Австралия и че ще се пробвам пак :) Чакай ме за обещаната бира :beer:
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

doreto написа:Anju, ходила съм във два Уинърса - единия до Уолтмарта в нашия район, другия, по-малък, някъде до един Мерседес. Не помня улици. Ама много боклуци имаше - скъсани дрехи, мръсни , парцаливи и поради тази причина питам какво толкова му харесват хората. Явно има достойнства, дето аз не съм ги оценила. :) Обаче сега ще се прибираме от Австралия и че ще се пробвам пак :) Чакай ме за обещаната бира :beer:
Има разлика между магазините в отделни райни. Зависи къде си била. Монтреал, Торонто, ...етс

Примерно един и същ Маршал Фийлдс в Минеаполис пращеше от лейтест и грейтест. Същия в Белингхам, Вашингтон бе паднал от коня.

Същото за Канада, магазин в Монтреал доста се различава от другата Канада.

Не че Ъиннерс е нещо кой знай кво. Ако си уиннер ще откриеш нещо.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

аз само да попитам:
-Вие заради това ли дойдохте в Канада.Да пазарувате от Уинърс. :o
Ай не се излагайте като българи де,то и местния реднек популешъна не ходи даже на този битак.
:lol:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Еееей големи баровци тука големо чудо. Ми като ви е разхвърлян Уинърс отивате в Holt Renfrew или Harry Rosen и там си пазарувате - опааа, ама кво сега, дънките били по $350 в първия и обувките по $600 във втория? Ама как бе, че то въобще има ли човек във тоя форум дето да носи дънки по-евтини от $300 и да не взима поне $80000/година ($100К ако живее в Алберта) :lol:
lilian100
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 8:44 pm

Мнение от lilian100 »

miteto написа:Еееей големи баровци тука големо чудо. Ми като ви е разхвърлян Уинърс отивате в Holt Renfrew или Harry Rosen и там си пазарувате - опааа, ама кво сега, дънките били по $350 в първия и обувките по $600 във втория? Ама как бе, че то въобще има ли човек във тоя форум дето да носи дънки по-евтини от $300 и да не взима поне $80000/година ($100К ако живее в Алберта) :lol:
:haplio: :haplio: :haplio:
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

[quote... Най-общо казано - качествени стоки на много добри цени, а на който не му харесва артистичния хаос :lol: да ходи в уолмарт да си пазарува подредени буклуци, както е казал Бекс. :D[/quote]

Ивет,позволи ми да те подкрепя с две ръце.За мен е удоволствие да се ровя в Уинърс с часове :lol:Днес например си купих превъзходни бисквити от Франция в красива метална кутия за 6 долара(намалени от 11,нещо такова).Просто страхотни :wink:
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

flyfish написа:
... Най-общо казано - качествени стоки на много добри цени, а на който не му харесва артистичния хаос :lol: да ходи в уолмарт да си пазарува подредени буклуци, както е казал Бекс. :D
Ивет,позволи ми да те подкрепя с две ръце.За мен е удоволствие да се ровя в Уинърс с часове :lol:Днес например си купих превъзходни бисквити от Франция в красива метална кутия за 6 долара(намалени от 11,нещо такова).Просто страхотни :wink:
Ама имаха ли срок на годност? :lol:
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

:lol: Имаха.Best before 01/08/2008.Aма наистина бяха страхотни.Имаше още една кутия.... :lol:
Публикувай отговор