пазаруваите от Winners

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
kralimarko

пазаруваите от Winners

Мнение от kralimarko »

да не удалжаван темата за културният шок ....само един малак съвет за хората дето все оште не са си купили тигани и тенджери ..пък и други квалитетни нешта за дома .Аз лично пазаруван много от Winners..и си намирам хубави нешта за половин цена.и съм на принципа купи по скъпо и каЧествено но го имай за 5 години а не ефтин боклук стока която ше използваш за 3 месеца :idea: Канада е супер но всиЧки ния виждаме нештата по разлиЧен наЧин един е happy друг не е......шарен свят :D :D
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

Podkrepiam. Winners e super magazin
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

http://www.tjmaxx.com e американския вариант. По богат избор от Ъинерс и по-евтин.

Моите 2 с'тинки
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Избора е доста по-голям в homesence, уинърс наблягат на дрехите. :wink:
http://www.homesense.ca/en/index.asp
Let it go...
kralimarko

Мнение от kralimarko »

dA AMA TJ MAX NE PRASHTA PO POSHTATA ..I NIAMA ON LINE MAGAZIN
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

kralimarko написа:dA AMA TJ MAX NE PRASHTA PO POSHTATA ..I NIAMA ON LINE MAGAZIN
Извинявай. Имах предвид пазаруавне в САЩ.
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Като вляза във Уинърс, и като видя дрехите накачени на ония закачалки. Нямат подредба, по модел, по големина. Всичко разхвърлено накъде ли не. После продължавам например към детските щандове. Играчките нахвърлени , разопаковани, повечето по земята.
Абе чувствам си се реално като във Вилаж де вальор. Аз намирам много сходство между Уинърс и Вилажа ;) Дори самата атмосфера вътре е еднаква.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Svilko написа:Като вляза във Уинърс, и като видя дрехите накачени на ония закачалки. Нямат подредба, по модел, по големина. Всичко разхвърлено накъде ли не. После продължавам например към детските щандове. Играчките нахвърлени , разопаковани, повечето по земята.
Абе чувствам си се реално като във Вилаж де вальор. Аз намирам много сходство между Уинърс и Вилажа ;) Дори самата атмосфера вътре е еднаква.
да ти кажа, че и аз съм на твоето мнение, само дето дрехите не им миришат на минали през пералнята :wink:
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Като вляза във Уинърс, и като видя дрехите накачени на ония закачалки. Нямат подредба, по модел, по големина. Всичко разхвърлено накъде ли не.
Ами то това е сигурно идеята - ако си намериш нещо, дето ти става и ти харесва, си късметлия, т. е. "Winner". Ако не - отиваш в друг район на града, в другия магазин стоките са различни..
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Svilko написа:Като вляза във Уинърс, и като видя дрехите накачени на ония закачалки. Нямат подредба, по модел, по големина. Всичко разхвърлено накъде ли не. После продължавам например към детските щандове. Играчките нахвърлени , разопаковани, повечето по земята.
Абе чувствам си се реално като във Вилаж де вальор. Аз намирам много сходство между Уинърс и Вилажа ;) Дори самата атмосфера вътре е еднаква.
Ми няма проблем - отиваш в Уолмарт - всичко подредено по модел и големина, има избор, обикновено не е много разхвърляно ;)
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Точно така правя ;)
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

Съвсем сериозно: бихте ли ми изброили предимствата на Winners?
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

Ако ровиш много сериозно с малко късмет можеш да откриеш някоя нелоша маркова стока на полвин цена. Нещо като second hand store за бутикови неща.
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Pepon написа:Ако ровиш много сериозно с малко късмет можеш да откриеш някоя нелоша маркова стока на полвин цена. Нещо като second hand store за бутикови неща.
с добавката, че все пак си е нова стоката, а не second hand
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

doreto написа:Съвсем сериозно: бихте ли ми изброили предимствата на Winners?
и в уинърс, и в хоум сенс (което всъщност си е един и същи магазин, първия набляга на дрехите, втория - на нещата за дома) можеш да си купиш неща, които са произведени в европа, като английски порцелан, баварски кристал, белгийски и италиански сапуни и т.н. Нещата за кухнята - задължително и само от хоумсенс. Къв кеф е на етикета да не пише мейд ин чайна! :lol: Най-общо казано - качествени стоки на много добри цени, а на който не му харесва артистичния хаос :lol: да ходи в уолмарт да си пазарува подредени буклуци, както е казал Бекс. :D
Let it go...
Публикувай отговор