***Подадени документи към БУКУРЕЩ до 31.12.2006***

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
canada roamers
Мнения: 105
Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 7:00 am
Местоположение: Montreal, Lasalle
Обратна връзка:

Мнение от canada roamers »

Ей, калпазани, защо не се хвалите тук, че сте получили визите? Издирвам ви по темите. :lol: :lol: :lol:
Това за еелинор и Асика.
Аватар
canada roamers
Мнения: 105
Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 7:00 am
Местоположение: Montreal, Lasalle
Обратна връзка:

Мнение от canada roamers »

Я да питам аз сега. На онлайн статуса се изписва взето решение. Това кога се появява- при поканата за виза или при ударена виза?
Absent
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 3:52 am

Мнение от Absent »

И нашия статус е променен
eelinor
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Юни 09, 2007 8:56 am

Мнение от eelinor »

canada roamers извинявай, че те караме да ровиш по другите теми! :) Толкова сме шашнати, че получихме бързо паспортите с визи, че искахме само да се похвалим!Успех на теб и на всички чакащи! :beer: :beer: :beer:
eli_t
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 5:21 am

Мнение от eli_t »

Предполагам че Decision made е вече когато са ти сложили визата или да не дава господ като са взели решение за отказ на такава.
Нашия статус от вчера е Decision made надявам се до петък да получим паспортите.
Canada 22.9.07
Аватар
canada roamers
Мнения: 105
Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 7:00 am
Местоположение: Montreal, Lasalle
Обратна връзка:

Мнение от canada roamers »

eli_t написа:или да не дава господ като са взели решение за отказ на такава.
Нашия статус от вчера е Decision made надявам се до петък да получим паспортите.
Че има ли такъв случай?
Явно всички с покани от 24.07 сме с взето решение. :)
eelinor, майтапех се.
eelinor
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Юни 09, 2007 8:56 am

Мнение от eelinor »

canada roamers :D :D :D разбирам от майтап! Не се притеснявай, ако съм прозвучала много сериозно с извинението! Между другото сега си проверих он-лайн статуса, все още пише, че съм в процедура на разглеждане, а аз от вчера съм с визи! Струва ми се, че он-лайн статуса не е показателен винаги!Успех на теб и на всички останали! :beer: :beer: :beer:
conmark
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 4:59 pm

Мнение от conmark »

Най-накрая приключи и моята процедура. Днес 10.08.2007 в 8:00 часа си получих паспорта с визата. За малко да се размина с куриера, но ми се налажи да се върна за нещо и го срещнах на асансьора.
За всички, на които онлайн статуса им е променен на decision prise е добре са си стоят в къщи или на адреса, който са посочили за кореспонденция защото скоро и тях трябва да ги посети куриер по същия повод. При мен в понеделник е взето решение или поне тогава е отразено в статуса. Във сряда е пусната пратката от Букурещ и днес вече бе тук.
Успех на всички, на който и етап от процедурата да са!
Аватар
copadenieve
Мнения: 233
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 3:35 pm
Местоположение: Монтреал, Канада

Мнение от copadenieve »

CONMARK ПОздравления за визатаааааааааа, много късмет и щастие в Канада :beer: :beer: :D
LA VIDA ES UN CARNAVAL
-
Аватар
canada roamers
Мнения: 105
Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 7:00 am
Местоположение: Montreal, Lasalle
Обратна връзка:

Мнение от canada roamers »

Поздравления, поздравления. :beer:

Ние писахме мейл на румънците тия дни, че искаме с определен куриер да ни ги върнат паспортите и сега получихме отговор, че вчера са пратени.
conmark
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 4:59 pm

Мнение от conmark »

Благодаря за пожежанията.
Copadenieve, изглежда последно време румънците се стегнаха и процедурата при тях вече върви по-бързо. Както е тръгнало може да пътуваме заедно.
А за Canada Roamers давам прогноза, че днес или нас късно утре ще си получат паспортите.
eli_t
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 5:21 am

Мнение от eli_t »

Честито на conmark! Много УСПЕХ за напред!
С кой куриер ти ги пратиха?
Ние от вторник сме с променен статус и се надявахме до днес да ги получим, но уви, ще чакаме в понеделник.
Canada 22.9.07
conmark
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 4:59 pm

Мнение от conmark »

Изпратени с Еконт! Отскоро работят и с Румъния. Срока за доставка от София до Букурещ е 1 работен ден и явно го спазват. Няма възможност за проследяване на пратката по интернет, но затова пък служителите им са много внимателни и те информират докъде е стигнала пратката.
Аватар
canada roamers
Мнения: 105
Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 7:00 am
Местоположение: Montreal, Lasalle
Обратна връзка:

Мнение от canada roamers »

Conmark, загуби баса :P

Днес говорих със ТрансБолкан, които са представители и партньори на Спиди за Румъния, и ме увериха, че трябва да изтекат 2 работни дни след изпращането на пратката. Това от своя страна е равно на Понеделник.

Така че като се срещнем у Канадско (ако де), ще се разплащаме в :beer:

:beer2:
conmark
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 4:59 pm

Мнение от conmark »

Ами какво да се прави ще трябва да черпя. Не мога да се отметна има го вече написано.
Публикувай отговор