Кондо или aпартамент под наем?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

Здравей anju :)
Знаеш че в момента сме в Австралия. Тук имаме лична пералня и сушилна и мога да ти кажа, че ако първо си имала такива лични, много ще ти е трудно да свикнеш с общите. Свиква се разбира се, обаче няма да ти е приятно. В общите винаги има остатъци и следи от предишно пране. Аз винаги съм изпирала бельото отново, защото ми беше гадно след общата пералня :roll: Не е желателно да переш в събота или неделя, защото почти всички перат тогава и може да се наложи да чакаш. Това не е задължително да се случи, но е много много възможно.
Ако искаш, пиши ми на лични в кой район сте се ориентирали да наемете жилище. Ще ми бъде интересно да науча дали ще бъдем отново съседи :D
Поздрави
Дора
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

Какви съседи бе Доре, да не си луда се връщаш от Австралия (след всичко което каза за там) :D
Иначе оставаме в същия квартал - и кондото и блока са там така че каквото и да изберем ще сме съседи. :beer:

За водата в банята - имаме 2 завеси - хавлиена и найлонова и пак се мокри. много досадно че не се изтича
batkoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 6:45 pm

Мнение от batkoto »

doreto написа:Здравей anju :)
Знаеш че в момента сме в Австралия. Тук имаме лична пералня и сушилна и мога да ти кажа, че ако първо си имала такива лични, много ще ти е трудно да свикнеш с общите. Свиква се разбира се, обаче няма да ти е приятно. В общите винаги има остатъци и следи от предишно пране. Аз винаги съм изпирала бельото отново, защото ми беше гадно след общата пералня :roll: ....
Абе какви са тези глупости. Повече от 50% от населението на Ню Йорк сити пере на обществени перални даже и ако имат собствен апартамент.
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

то си е техен проблем, и това че живеят в New Йорк не значи че каквото правят те е най-доброто

а и защо да не се сравнявам с другата половина, която не ползва обществените перални
Публикувай отговор