Честит" Fete National du Quebec" !!!!!!!!!!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

miteto написа:
Антон написа:В нашия квартал пък правят организирано ходене до Торонто за замеряне с домати и яйца на натрапващи се кралски особи, щот те много не смеят да идват по-наблизо.
Хаха, това ли е дефиницията за табарнак - организира екскурзия на 1 юли до Торонто да замеря кралицата с яйца и домати :rotfl:
Е не е само това - хората си имат още много "достойнства" от този тип ! И все толкова безсмислени :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Жив оксиморон - Кебек и национален празник :) Само някой морон може да го измисли ;)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Антон написа: Аз лично го празнувам (празник - на бг. език - от мъжки род)
Още един страстен радетел на правилния български правопис :lol: Аз отговарях директно на въпроса на Любо, който попита дали някой я празнува тази простотия. Та оттам и женския род :lol: А иначе се радвам че си го празнуваш празника.

Тук Гинес малко се е пообъркал с цитатите, та ми е вкарал в устата думи които не съм писала, ама здраве да е :beer:
Flagellum Dei

Мнение от Flagellum Dei »

Лошо за нациата да не чувам ! признаха НИ в парламента на Канада, така че сори ма СМЕ си нация. и всички шибани имигранти да со ходят
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Flagellum Dei написа:Лошо за нациата да не чувам ! признаха НИ в парламента на Канада, така че сори ма СМЕ си нация. и всички шибани имигранти да со ходят
А сега го напиши същото на кебекарски да те видим какъв си кебекарин. :lol: :lol: :lol:
За Квебек може да цитирам само следното:
le Bas-Canada (Lower Canada), simply le Québec, or the shithole on the other end of the country
:lol: :lol: :lol:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

8) :beer:
пак сме тук :-)
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

кат сме все местни националисти :) тука ще припомня обръщението на стивън колбер към канада в едно от първите му предавания:
"скъпи канадци,
за всички тези, които не сте от торонто, монтреал или ванкувър - това, на което ме гледате е телевизор.
той приема сигнали, които се пренасят по въздуха също като вашите патици"
инъче сме федералисти с комшията, но не пропускаме повод да се почерпим.
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

Оставете ги хората да си празнуват каквото си искат, както си искат и когато си искат. Най-важното е 4е е неработен, но все пак платен ден.
Публикувай отговор